ИЖ 54 глазами владельца

Охотник77

Снайпер
А там ще і якість була?
Дісталась мені з 75см ще з чорними стволами теж казали штучна. Так бій був бомбезний як для людини не балованої іномарками а от стан на трійку шат,сип і раковинкі. Стріляли нею все її життя до мене покупними патронами та самокрутом з сокола строго по мірці та дробу 35 як на банці,чистили та змащували як і всі на той час
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Дісталась мені з 75см ще з чорними стволами теж казали штучна. Так бій був бомбезний як для людини не балованої іномарками а от стан на трійку шат,сип і раковинкі. Стріляли нею все її життя до мене покупними патронами та самокрутом з сокола строго по мірці та дробу 35 як на банці,чистили та змащували як і всі на той час
54 з чорними стволами?
 

old hunter

Снайпер
Так і краща по "якісті"інших тозів іжів,але звідки така ціна?)))
Ринок, він все розтавляе на свої місця.
Люди не дурні, те що гарної якості і довго служе, те беруть.
Іж-54 яке гарно зберіглось купляють. Звісно ж тому, що живемо не багато.
Була б людська зарплатня та пенсії, то купляли б Берети.
 

Корнилов

Снайпер
Ринок, він все розтавляе на свої місця.
Люди не дурні, те що гарної якості і довго служе, те беруть.
Іж-54 яке гарно зберіглось купляють. Звісно ж тому, що живемо не багато.
Була б людська зарплатня та пенсії, то купляли б Берети.
А чого не купляють,вони ж так само коштують?)))
 

old hunter

Снайпер
А чого не купляють,вони ж так само коштують?)))
Іж-54 в гарному стані в Україні продаеться від 500 до 700 дол. (це про ринок).
Нещадавно Вячеслав Вікторович продав штучника щось біля 1000 дол.
За ці гроші можна взять нового турка.
Кожен обирае для себе, молодь більше турків беруть, пристаркуваті іноді 54-го купляють. :)
Шо не так?
 

Корнилов

Снайпер
Іж-54 в гарному стані в Україні продаеться від 500 до 700 дол. (це про ринок).
За ці гроші можна взять нового турка.
Кожен обирае для себе, молодь більше турків беруть, пристаркуваті іноді 54-го купляють. :)
Шо не так?
Останнім часом,бачу ,1000 1500...)))
 

Охотник77

Снайпер
Так я працюю та хороша мисля приходить посля доскажу історію до кінця. Ці рушниці іж54 та тоз бм були в одному колетиві та мали +- одинаковий настріл покупними та самокрутом сокола по написаному на банці. Попавши до мене через кілька років "легенду"іж в мене вициганили за норм гроші на той час а тоз бм я здав в утіль бо таке мені стидно комусь впарювать а іж54 теж десь в той самий час теж утилізував новий власник бо він почав безбожно розсипаться)
 

Varjag229

Слідопит
Вже за Beretta 686 SP І з невеликими (без жартів) настрілами, а також, за Beretta 682 з настрілом тисяч 25 в районі 1600 -1700 у.о. просять (меньше, ніж за збережені Іж-54Ш).
П.С. Для себе вибір зробив на користь ресурсу італійця.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Хотіти можна скільки завгодно.
Мова йде про реальні продажі.
Оріентуемось на них (а ні на 2800 :))
Ви так впевнені? Ви, мабуть, вже не знайдете в продажі з мінімальним настрілом ІЖ-54 750 мм, в Україні, 1955-1962 р.в.. Я свої шукав багато років. Знайшов, одного, в Горінці, за допомогою форумчан і модератора форума УТМР, за що всім причетним велика дяка. На форумі на продаж не виставлялось. Щоб не запаплюжили апріорі. Я один, зі всієї України, тоді приїхав на попередній огляд. Хоча бажаючих було вдосталь. Наразі ця рушниця вже в мене. Інші бажаючі навіть не приїхали. Потім, на перекладних, в Боярку, де рушниця була на реєстрації. Дякую форумчанину Миколі, справжньому лягашатнику і мисливцю за сприяння в транспортному сполученні і моральну підтримку.
Суму угоди не озвучую. Вона співрозмірна, ІМХО, стану рушниці з мінімальним настрілом. Туга, складається з металевим передзвіном, звук якого тішить вуха власника. Були питання з лакофарбним покриттям ложі ( частково облізло), яке успішно усунуте професійним Майстром.
Висновок: малостріляний (ідеальний) рядовий (!) ІЖ-54 750 мм стволи, в Україні знайти- чудо! І не дешевше 1000 у.о. Я свої за таку суму нікому не продам. Хоча бажаючих їх придбати, за озвучену суму, вдосталь. Не на форумі.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Я не бачив в інтернеті лоба (щитка) колодки ЖОДНОЇ безвідбійної рушниці ІЖ-54 практично без настрілу, цікаво, у когось є така? З кольоровою калкою?
 

Охотник77

Снайпер
Теж зробив вибір на користь іномарок навіть турка хоча вже перейшов на рівень вище. Як кажуть не зарікайсь але дуже надіюсь що не перейду та не буду шукати совкопром навіть в ідеальному стані та ще й за такі коврижкі))
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Любителям надійних горизонталок 12 калібру, які однаково надійно і безвідмовно б"ють шротом, картеччю і кулею, на роки, певний вибір є . Я говорю про реальні полювання в Україні. І Іж-54 посідає в цьому списку чільне місце. Чому я його і вибрав для своїх полювань. Нікому не нав"язую свою думку, але, однозначно, рекомендую.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
А я б із рушниць СРСР взяв Іж-57 Ш в стані близькому до нового, але не за тисячі у.о.
1500+++ мінімум, це його реальна ціна, на сьогодні. Кількість озвучених рушниць вимірюється сотнями, а то й - десятками, у такому стані, у всьому світі. Пан О.І.П .продавав рядові, в ідеалі, по 2000 у.о. Розлетілись по Україні, немов гарячі пиріжки. Всі були продані. І черга стояла!
 
Зверху