ИЖ 54 глазами владельца

север

ветеран форуму
надійна команда
Я не раз був присутній при ремонтах по усуненню шату стволів в рушницях подібних систем, бо це раніше чи пізніше приходить, на жаль, навіть при потрійному запиранні, і непогано уявляю як взаємодіють при цьому всі частини механізму. При якісній підгонці ( а тим більше з заводу!) ніяких зазорів там не повинно бути апріорі. Прослаблений механізм запирання, при якому існує провал болта Грінера в колодку-це помилка (брак) при виробництві! Він вказує на неякісну підгонку деталей. Крапка.
П.С. Не виключення і ІЖ-54, в якому шат теж, з часом, з"являється. В залежності від умов експлуатації. Незважаючи на голослівні вислови певних її власників, про "вічність" даної моделі. Просто в ІЖ-54 запас міцності вище, ніж в деяких подібних системах за рахунок точності підгонки, відсотку ручної праці і солідності конструкції взагалі. Але вода (час) точить навіть камінь.
 
Останнє редагування:

Коваленко А

ветеран форуму
надійна команда
Петю, ну до чого тут твоя стара тулка? Тебе тоді покійний Гебельс так розвів, що навіть американські продавці, тепер увижаються теж такими аферистами? Якби вони хотіли надурити, то на твоєму фото, теж би отвели ричаг.
 

Hunter 79

Слідопит
Петю, ну до чого тут твоя стара тулка? Тебе тоді покійний Гебельс так розвів, що навіть американські продавці, тепер увижаються теж такими аферистами? Якби вони хотіли надурити, то на твоєму фото, теж би отвели ричаг.
А до чого тут ,,Петю одінь , окуляри,, , до чого тут покійний Гебельс і хто кого розвів ??? І ,що мені увижається ???

Мова йшла про болт Грінера що ,,западає,, в колодку на малрстріляних рушницях , я наводив конкретні приклади на конкретних екземплярах , посилаючись на конкретні фото.
Я так спілкуюся на форумі . Я наче не писав тобі в особисті ! ? І на особистості не переходив ! Отож і тебе прошу - на форумі спілкуватися по темі , нема , що сказати по темі , по суті не треба переходити на особистості і писати дурниці .
 

Коваленко А

ветеран форуму
надійна команда
Мова йшла про болт Грінера що ,,западає,, в колодку на малрстріляних рушницях , я наводив конкретні приклади на конкретних екземплярах , посилаючись на конкретні фото.
Мова йшла по конкретну рушницю, на яку ти сам дав посилання і нормально там все з болтом!

W-W-GREENER-FH70-GRADE-12-GAUGE-DOUBLE-SHOTGUN_101956050_372_13D655E48BA836E0.jpg


Там продавець виставив багато фото під різними ракурсами, щоб більш-менш було видно заявлений стан даної рушниці, але ти вибрав самий невдалий, заявивши, що на остальних фото афера

А так ричаг не доведений до опора !
В англійській зброї брак може і можливий, але навряд рушниця з запавшим грінером, надійшла своєму клієнту!
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Засвітився на форумі непоганий ІЖ-54. Побачимо за скільки грошей він знайде собі нового господаря. Дехто з наших форумчан вже пропонував за нього 2000 у.о. Які будуть думки- вартує він тих грошей чи ні, враховуючи те, що це ніякий не СПОРТ?
https://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Іж-54-вухатий.122553/
Це тема обговорення, а не оцінки, тому можна говорити до несхочу.
Але дотримуватись етики і культури поведінки на форумі!
 

Varjag229

Слідопит
Хоч стан по фото гарний, гравюра незвичайна для Іжів та не саме просте дерево, проте в теперішній час навіть 2000 USD - за Іж-54 - багато.
Якщо справді пропонували таку ціну, - варто було погодитись. ІМХО.
 

Altay1972

Снайпер
Я не дуже спец в Иж54, і якщо щось обговорюю, то зазвичай там де маю досвід (СКС, ИЖ-27, МЦ 2112) або в питаннях загального характеру та щось в тому ракурсі... але маю досвід фільтрувати різні висловлення опонентів ;), тому в тій темі відзначився постом... ТС в темі про обговорення і оцінку промовився що то є рушниця сусіда, товариша, кума, незнайомого з сусіднього провулку, а тепер виставив цей екземпляр від себе за 108 000 грн ( 2800 $, але в нашій країні платіжна одиниця є гривня, тому я привів ціну до нашої реальності), тобто наш форум однодумців та хворих :) на діагноз мисливство, повільно перетворюється на "Привоз", де хто шо привіз та як захотів так і вздрочив ;) (перепрошую)...
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Згадувалось, що ІЖ-54 "спорт" випущено всього 73 штуки. Хочу уточнити - випущено 73 штуки "спорт" чи 73 штуки на отакій "вухатій" колодці? Якщо хто знає, то підкажіть. І відповідно чи входить цей ІЖ-54 в оті 73 екземпляри чи таких екземплярів тисячі. Бо наскільки зрозумів з обговорень, різниця тільки в написі "спорт".

А ціни в більшій половині тем з продажу в валюті, про те і балакати нічого, тим більш в наш нестабільний час.
 
Зверху