Зеленского просят восстановить весеннюю охоту на гусей в Украине.

Altay1972

Снайпер
Чем, скажем правила дорожного движения в корне отличаются от правил охоты... по сути ничем...соблюдай и живи спокойно...
конечно егерь не матерый ДПСник, ну ничего пусть тренируются и нарабатывают опыт...тогда и некоторые станут понимать что нельзя!, когда нормально подготовленные егеря начнут выбивать из под ног зкономическую составляющую...
 

Homa

Снайпер
До нашої місцевості в жовтні з'їжджаються міські "інтелегенти" з усієї України, полювати фазана. Після їхніх "візитів" в листопаді зайця можна й не шукати :mad: Якщо таке шановне панство буде товктися в нас на полях ще й весною то потім крім горобців нічого не залишиться.
 

Altay1972

Снайпер
А что тогда говорить людям из Умани, когда к ним гости приезжают... ничего мирятся, приспосабливаются и живут дальше...
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Проходили...
 

Homa

Снайпер
Ще років так зодва тому, я б писав Вам не цензурне повідомлення). Але зараз спробуємо вести діалог як культурні освідченні люди (мисливці). Отож пане, спробуйте рівнятися на РОЗУМНИХ людей (мисливців), для Не розумних є відповідні органи))...
Дякую за цінні поради :D
 
  • Like
Reactions: kef

Yura_83

Moderator
Команда форуму
А это традиции из СССР, запретиь все - как бы чего не вышло.
Не знаю за СССР, не пам'ятаю).
Це скоріше за все, банальна відсутність аналітичного мислення!!!! + не бажання йти до РОЗВИТКУ!!!!.
Ось у звітах, пропонують полювання закрити, у зв`язку з (на їхню думку) малою чисельністю зайця. Отож саме легше ЗАКРИТИ!!, а от подумати... то вже ні, то нам не під силу(((.
 

HOWA

Слідопит
Не знаю за СССР, не пам'ятаю).
Я помню и закрытие Киевской области по зайцу на несколько лет. И ограничения по перу... было, было, 1 день - суббота . Но ни зайца ни утки не становилось больше. Но вопрос в другом: " низзя бо ж лосей и кабанов начнуть валить. А егерей (за четверть ставки) нема для контролю".
 

kef

Зброяр
А ви з початку проведіть опитування тут на форумі.Хотя ця тупікова дискусія виникає ,що року.;)Та і погода весняна...:D
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Скільки подібних тем виникає, навіть набридає.
Шановні мисливці, в мене одне питання, кому оце все потрібно, тут на форумі розпилятися…….!!!!!!???????
Моя думка, і як кажуть «край» - тільки згуртування колективів та міцна дружба (про рішучі дії вже промовчу), і тільки так зможемо падлюк із угідь викоренити . З ПОВ. до всіх, з теми пішов.
 

Просто охотник

Мисливець
Скільки подібних тем виникає, навіть набридає.
Шановні мисливці, в мене одне питання, кому оце все потрібно, тут на форумі розпилятися…….!!!!!!???????
Моя думка, і як кажуть «край» - тільки згуртування колективів та міцна дружба (про рішучі дії вже промовчу), і тільки так зможемо падлюк із угідь викоренити . З ПОВ. до всіх, з теми пішов.
Та вот еще один тему выше создал;)
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Шановні колеги). Відкрию Вам секрет, мені взагалі той "гусь" у стороні, я ніколи на нього не полював і полювати напевне не буду (хоча).).
Справа в другому, чому шановне панство прирівнює - мисливців (в тім числі і себе, якщо панство звичайно мисливське).) - до другого-третього)) сорту, тобто "браку", ви ж самі малюєте картину МИСЛИВЦЯ!!!! у якій всі не грамотні, не культурні та НЕ законно слухняні люди, ну звичайно окрім Вас і "месних". Можливо через те і таке ставлення до пересічного мисливця???., бо Ви ж самі його так описуєте?. Таким ставленням до колег мисливців (і до самого себе) - Ви товариші тільки ще більш заганяєте цю справу у прірву!!!.

P/S
За для підтримки проголосую "ЗА" у цій петиції.
Всім хто вболіває за відкриття весняного полювання на гусей - УСПІХУ та ПЕРЕМОГИ!!!!.

Приємної дискусії)).
 

kef

Зброяр
Шановні колеги). Відкрию Вам секрет, мені взагалі той "гусь" у стороні, я ніколи на нього не полював і полювати напевне не буду (хоча).).
Справа в другому, чому шановне панство прирівнює - мисливців (в тім числі і себе, якщо панство звичайно мисливське).) - до другого-третього)) сорту, тобто "браку", ви ж самі малюєте картину МИСЛИВЦЯ!!!! у якій всі не грамотні, не культурні та НЕ законно слухняні люди, ну звичайно окрім Вас і "месних". Можливо через те і таке ставлення до пересічного мисливця???., бо Ви ж самі його так описуєте?. Таким ставленням до колег мисливців (і до самого себе) - Ви товариші тільки ще більш заганяєте цю справу у прірву!!!.

P/S
За для підтримки проголосую "ЗА" у цій петиції.
Всім хто вболіває за відкриття весняного полювання на гусей - УСПІХУ та ПЕРЕМОГИ!!!!.

Приємної дискусії)).
Без слів...Ще більше дров у вогонь підкиньте .Ви ж арбітр а не кочегар !
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Ви ж арбітр а не кочегар
Ні пане, а ні перше, а ні друге). У даному випадку я у першу чергу є МИСЛИВЕЦЬ!!! і хочу щоб ставлення до моїх колег, друзів, однодумців..., було як до МИСЛИВЦЯ, а все решта це прояв чиєїсь уяви. Також інколи корисно говорити (писати) правду - вона у мене така!!!.

P/S

Прошу вибачення, якщо хтось, щось НЕ так зрозумів!!!!
Тему покидаю.
Голосую ЗА!!!)
Ще раз приємної дискусії).
 

Altay1972

Снайпер
Шановні мисливці, в мене одне питання, кому оце все потрібно, тут на форумі розпилятися…….!!!!!!???????
Моя думка, і як кажуть «край» - тільки згуртування колективів та міцна дружба (про рішучі дії вже промовчу), і тільки так зможемо падлюк із угідь викоренити .
На сколько помню и понимаю, то мы с вами, как говорится "одной крови", в смысле одной Харьковской области...
что плохого в открытии на две недели весенней охоты на гуся?... пусть даже например и не по всей области, а только в тех районах где он останавливается, кормится (приносит вред полям и посевам), и есть условия для его, гуся, базирования... речь идет о Боровском, Изюмском, Печенежском, Первомайском, Змиевском, Зачепиловском, Красноградском, Лозовском и т.д. районах...т.е. где есть реки, большие водохранилища и другие благоприятные условия для его (гуся) определенном время нахождении... откройте пол области, и практически каждый охотник пожелает съездить на законную охоту... кто раз, кто три раза - это вопрос второй...
Все оплатят, ответственные лица организуют разъяснительную работу, инструктаж, и контроль за соблюдением правил и норм!!!

А так придется нам опять пересечься в одной посадке при охоте на гуся, и вам до кончика хвоста праведным и мне с неправедным участком своей плоти...

Відкрию Вам секрет, мені взагалі той "гусь" у стороні, я ніколи на нього не полював і полювати напевне не буду (хоча).).
Наверное скажу что зря вы так сказали... гусь не заяц, надо очень и очень постараться чтобы добыть хотя бы одного или несколько... и иногда приехать домой без гуся, бывает затратнее, эмоциональнее и перспективнее - чем приехать домой с зайцем...
 

Виталя

Снайпер
Наверное скажу что зря вы так сказали... гусь не заяц, надо очень и очень постараться чтобы добыть хотя бы одного или несколько... и иногда приехать домой без гуся, бывает затратнее, эмоциональнее и перспективнее - чем приехать домой с зайцем...
Вы тут правы спору нет... Но самое сложное в охоте на гуся,его найти,и подготовить место. Но а добыть гусика уже дело техники!!! Хотя гусь птица,осторожничает!!!
 

Homa

Снайпер
Наскільки я пам'ятаю то ВРУ свого часу ратифікувала Бернську конвенцію 1979 року (не плутати з тією, що про захист авторських прав) і наскільки мені відомо то даною конвенцією передбачено недопустимі форми полювання (капкани, електронні звукові пристрої та полювання в період міграції птахів тобто т.з весняне полювання). З усіх європейських держав весняне полювання на перелітних птахів дозволено в Білорусі та ще в наших "північних сусідів", які до речі зазначену конвенцію не ратифікували. З усього викладеного виходить, що заради надання дозволу на проведення весняного полювання Україні доведеться денонсувати вказану міжнародну угоду, що є мало ймовірним, а тому ці петиції та дискусії ні до чого не приведуть. Поправте якщо хтось володіє більш повною інформацією.
 
Зверху