Закон про зброю

Igor_pol

Мисливець
Учайкін би його як таргана - загнав би под плІнтус
МВС як і його голова геть непотрібна структура (у нинішньому вигляді, це місце з заробітку грошей, кришування і корупції)
 

VS1975

Снайпер
Учайкін би його як таргана - загнав би под плІнтус
МВС як і його голова геть непотрібна структура (у нинішньому вигляді, це місце з заробітку грошей, кришування і корупції)
Я про це і кажу :) :D. Цікава була б дискусія.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
МВС як і його голова геть непотрібна структура (у нинішньому вигляді, це місце з заробітку грошей, кришування і корупції)
так це завжди так було - комбайни, камази, фури, нелегальний обробіток землі, оредна ставків без договорів оренди, позичання грошей під проценти - ось далеко не увесь перелік діяльності наших ментів, з цих питань вони можуть давати семінари та читати лекції європейським колегам. думаю ті оху.... ох як зрадіють!
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Артур, а в тебе взагалі про це життя є якісь добрі думки? :)
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Артур, а в тебе взагалі про це життя є якісь добрі думки? :)
а з якого дива їм взятись? чи я щось не так сказав про МВС? навіть не буду уточнювати, що звичайно є винятки і все таке, навіть у місцевих відділках та відділеннях вся верхівка має все вищеописане, а їх підлеглі мріють те мати. і навіть вірити не хочу, що десь є один чесний, який мріє очистити структуру та піде проти системи - таке вже навіть в кіно не показують!
а у верховного керівництва думка як нічого не робити, але щоб все було та як ще краще нагнути тих же водіїв та власників зброї, які й так як на белебені. нащо шукати нелегалів - краще ї..ти тих, хто на виду та сам до них ходить.
колись мав випадок, коли нам виставили хату, викликали поліцію, все описали і потім ми їм показали, хто виставив та вказали навіть співучасників (сусід з товаришем, які по п'нці самі то розпи..ли) і де збули. і маючи всю цю інформацію, справу не розкрили!!!! ми ще там пробували ще щось зробити, але коли серед білого дня за кілька місяців після мого випадку, виставили хату начальника відділу поліції і не розкрили справу, то я вже не став нічого робити. слідчі мінялись і лиш просили щось там написати, що ми не маємо типу претензій чи ще щось.
то яке в мене має бути відношення до цього контингенту?
 

VS1975

Снайпер
а з якого дива їм взятись? чи я щось не так сказав про МВС? навіть не буду уточнювати, що звичайно є винятки і все таке, навіть у місцевих відділках та відділеннях вся верхівка має все вищеописане, а їх підлеглі мріють те мати. і навіть вірити не хочу, що десь є один чесний, який мріє очистити структуру та піде проти системи - таке вже навіть в кіно не показують!
а у верховного керівництва думка як нічого не робити, але щоб все було та як ще краще нагнути тих же водіїв та власників зброї, які й так як на белебені. нащо шукати нелегалів - краще ї..ти тих, хто на виду та сам до них ходить.
колись мав випадок, коли нам виставили хату, викликали поліцію, все описали і потім ми їм показали, хто виставив та вказали навіть співучасників (сусід з товаришем, які по п'нці самі то розпи..ли) і де збули. і маючи всю цю інформацію, справу не розкрили!!!! ми ще там пробували ще щось зробити, але коли серед білого дня за кілька місяців після мого випадку, виставили хату начальника відділу поліції і не розкрили справу, то я вже не став нічого робити. слідчі мінялись і лиш просили щось там написати, що ми не маємо типу претензій чи ще щось.
то яке в мене має бути відношення до цього контингенту?
Тим більше знаючи їхні " подвиги" після початку повномасштабного вторгнення. Одних Мамонів вже достатньо.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Вільна людина в вільній країні :)
А був би закон прийнятий - дали б випивку, бо чоловік прийшов би в магазин законно з законною зброєю :)
Screenshot_2024-04-15-21-07-54-137_org.telegram.messenger.jpg


ПС: якого хєра поліція лізе не в свої справи. Точно видно кришують цей магазин :)
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Тільки про одну вільну людину написав, тут чергова новина. Ще двоє вільних людей непорозумілися
Screenshot_2024-04-15-21-29-58-443_org.telegram.messenger.jpg


Хтось скаже, звідки в 23-річної дівчини травматичний пістолет???
 

Igor_pol

Мисливець
Тільки про одну вільну людину написав, тут чергова новина. Ще двоє вільних людей непорозумілися
Переглянути вкладення 878727

Хтось скаже, звідки в 23-річної дівчини травматичний пістолет???
І офіційний? Купити травмат не проблема, переробляють з шумових .. нелегальної зброї прірва....
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
І офіційний? Купити травмат не проблема, переробляють з шумових .. нелегальної зброї прірва....
Я не в курсі таких тонкощів :)
Але суть, ту що я хотів донести, ви не впіймали. Не було б в руках тої дівчини нічого, ні законного, ні незаконного - жила б далі.
Я про це завжди говорю, коли чую що хтось хоче чи думає купити зброю, любу, для самооборони. Без зброї більше шансів зберегти життя.
 

Igor_pol

Мисливець
Я не в курсі таких тонкощів :)
Але суть, ту що я хотів донести, ви не впіймали. Не було б в руках тої дівчини нічого, ні законного, ні незаконного - жила б далі.
Я про це завжди говорю, коли чую що хтось хоче чи думає купити зброю, любу, для самооборони. Без зброї більше шансів зберегти життя.
Не факт.... Жінка коли свариться до рук багато що може взяти....
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Не факт.... Жінка коли свариться до рук багато що може взяти....
Нічого не маю проти, тим більше якщо "багато що" - це чоловічий ... :)
Я про "наших баранів", тобто про закон про зброю, точніше про зброю взагалі. Не можна суспільству (добавлю - громадянському, цивільному), тим більше "хворому" від війни і всіляких потрясінь, з хворою психікою, давати в руки зброю. Не готові ми.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Вільна людина в вільній країні :)
А був би закон прийнятий - дали б випивку, бо чоловік прийшов би в магазин законно з законною зброєю :) Переглянути вкладення 878726

ПС: якого хєра поліція лізе не в свої справи. Точно видно кришують цей магазин :)
Тільки що отримав нові подробиці. В цього чоловіка було при собі два пістолети. Травмат і бойовий. Звісно нелегальні. Доречі, продавець з сусіднього господарського магазина, я раз-два в місяць бував в тому магазині за різною мілкотою :)
 

Igor_pol

Мисливець
Не погоджуся ... У вас є зброя, у мене, і у інших... Відповідальність... Ви ж не пішли когось із сусідів стріляти....так і усі хто тут є .. проблема не в тому - готові... Неготові...а проблема в тому, що чорну зброю можна придбати і використовувати для самоствердження, злодіяння, а там як повезе - піймають не піймають.......
Ось і у вище наведеній ситуації чоловічок сняв дівчину, цацку показував, покувиркався, а платити не схтів.... Ось і наслідки.....
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Моя зброя "у розшуку"
Я, як і ви, з того покоління, коли зброю вивчали, показували і вчили користуватися ще зі шкільної парти. Тобто як мінімум морально готовили, що зброя це не жарт і створена зброя для того щоб убивати.
Але коли зараз 30-річний парубок починає мені розказувати, що хоче купити травмат для самооборони - як мені реагувати? Те, що в нього в голові насрано - то не біда, просто в тій голові поки що нема місця для зброї.
Зараз склалася така ситуація, що зі зброєю прийдеться жити. І якраз школа і інститут, як це не жахливо звучить, навчать поводитися зі зброєю. Час зараз такий.
А 30-40 річні також можуть навчитися поводитися зі зброєю. Самі знаєте де зараз такі "інститути"
 

VS1975

Снайпер
Моя зброя "у розшуку"
Я, як і ви, з того покоління, коли зброю вивчали, показували і вчили користуватися ще зі шкільної парти. Тобто як мінімум морально готовили, що зброя це не жарт і створена зброя для того щоб убивати.
Але коли зараз 30-річний парубок починає мені розказувати, що хоче купити травмат для самооборони - як мені реагувати? Те, що в нього в голові насрано - то не біда, просто в тій голові поки що нема місця для зброї.
Зараз склалася така ситуація, що зі зброєю прийдеться жити. І якраз школа і інститут, як це не жахливо звучить, навчать поводитися зі зброєю. Час зараз такий.
А 30-40 річні також можуть навчитися поводитися зі зброєю. Самі знаєте де зараз такі "інститути"
Прочитав усе, написане Вами вище, і просто офігіваю. Ви у 30 - ть років знали для чого зброя і як нею користуватися ? Думаю, що так. То чому іншим у голови насрано ? Чому він у 20 - 25, або є і молодші, захищає свою країну з усіма видами стрілецької ( і не тільки ) зброї у руках, а права купити пістолет ( бойовий, не травмат) для захисту свого життя не має ? Бо влада боїться свого народу ? Так ! Бо мусора тоді не зможуть так безнаказано кошмарити людей ? Так ! Що стосується отих випадків, що Ви показали вище, то це люди неадекватні. Вбиває не зброя, а людина яка має цю зброю. Ці люди мали законне право володіти зброєю ? Ні ! Чому ми не йдемо зі своїми рушницями ( зареєстрованими ) чинити якийсь злочин ? Може тому, що ми адекватні ? Тож зніміть " святий образ " міністра Клименка зі стіни. Або хоча б не носіться з ним тут, на Форумі.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
звідки в 23-річної дівчини травматичний пістолет?
йобарь черговий здарував, не виключено що мент. то в них така манорія дарувати щось нелегальне "за особливі заслуги", нагородна зброя за ....
тільки переказувала здебільшого " в усній формі"
Не було б в руках тої дівчини нічого, ні законного, ні незаконного - жила б далі
звідки ти знаєш, що то був точно травмат і він був незаконний? то написали журналюги, навіть в протоколі чи як там воно зветься аж до висновку криманаліста воно буде "предмет, схожий на пістолет" не те, що травматичний.
В цього чоловіка було при собі два пістолети. Травмат і бойовий.
чекай ше, до вечора буде Джавелін і Стінгер і обидва зареєстровані належним чином, з витягами з ЄРЗ. от побачиш, хай лиш занюхають, шо дядько має доліри, вийде зразу шо продавчиня бігала за ним з пляшкою і схиляла до "сожітільства" в неприродний спосіб
якось двояко звучить у цьому випадку....
 
Зверху