Закон про зброю

VS1975

Снайпер
Побачив таке повідомлення. Не знав, що подібні штуки вважаються зброєю
Загуглив, Ось перше ліпше посилання
https://one-click.com.ua/uk/mozhno-li-nosit-teleskopicheskuyu-dubinku-v-ukraine.html
Однозначно буде краще мати при собі хоч щось для самозахисту, ніж бути безпорадним перед нападником. Краще хай двоє ведуть ніж четверо несуть. Вільні люди мають зброю.
 

Степанович 2

Снайпер
А може він з кимось хотів рахунки звести і прихопив :rolleyes: ... зброя, однозначно, відноситься до холодної.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Не знав, що подібні штуки вважаються зброєю
Дільничний:
- Діду, я знайшов у вас на горищі самогонний апарат, пішли в хату писати протокол про самогоноваріння.
Дід:
- Та я ж не гнав!
- Але ж апарат є!!!
- Ну пиши ще протокол за ізнасілованіє.
- А ви шо когось ізнасілували?!!!
- Нє, але апарат же є!
 

Altay1972

Снайпер
А може він з кимось хотів рахунки звести і прихопив :rolleyes: ... зброя, однозначно, відноситься до холодної.
Завжди в машині лежить одна от така приблуда, достатньо діюча за потребою :D ... головне не вносити зміни до конструкції, і любий експерт підтвердить що моя дочка чи онука, а може сусідка чи кума, займаються художньою гімнастікою
20240307_204404.jpg
Питання в когось може і виникають, але це спортивний снаряд ;)... на бейсбольну биту понти реагують більш прискіпливо ;)
 
Останнє редагування:

Volodia Hirniak

Мисливець

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Там в коментах писали, скоріше за все конфіскат з поліцейського відділку. Якби що пристойне, то зазвичай довго не залежувалося.
Скоріше за все вивезли з відділку самі поліцейські в перші години вторгення.
 

Охотник77

Снайпер
Лежить і біта прямо на видному місті і ще дещо в дверцях поліція ще не чеплялася ніразу до ціх предметів
 

Volodia Hirniak

Мисливець
Одна не може бути з чиєїсь колекції, бо хто б колекціонував заржавілий іж-5 або бм-ку з раковинами))
 

Trigal

Снайпер
Завжди в машині лежить одна от така приблуда...
У мене в багажнику їздить шматок труби 3/4", сантиметрів 60, обмотаний ізолентою. Навіть кордон з ним перетинав багато раз. Нікого не цікавить що це і навіщо. Одного разу наші запитали - сказав що це важіль, щоб колеса відкручувати, бо рука болить. Більше питань не було))
 

HOWA

Слідопит
У Раді зареєстровано законопроєкт №11073, яким пропонують декриміналізувати незаконне зберігання і виробництво зброї та унормувати тим самим реалізацію права громадян на самозахист. Кримінальну відповідальність, яку передбачають статті 263 і 263-1, пропонують замінити на адміністративну, що передбачає конфіскацію і штрафи. Джерело: https://censor.net/ua/n3478397 .
 
Зверху