Закон про зброю

zet ua

Мисливець
Читаю і дивуюся . В нас порівнюючи з іншими країнами доволі ліберальні умови придбання зброї . Чого не вистачає , короткостволу? Даю гарантію що 90 відсотків крикунів за травмати та короткоствол не підуть проходити медкомісію тому що можуть наступити відповідні наслідки, чи може в когось завалялося тисяча друга доларів на пістолет. Видихаємо і заспокоємося спочатку перемога а решта потім
 

zet ua

Мисливець
Тут саме так наразі)
А до перемогі то навряд що й зміниться в цьому питанні
А це не завелика ціна
Ви думаєте буде дешевше якщо дозволять? Турецькі палки-стрілялки по 400-500 у.е а ми хочемо глок чи беретту за дарма.
 

zet ua

Мисливець
Форт гумовий 500 коштував плюс щоб стати " журналістом" мабуть ще стільки і я думаю що якщо травмати дозволять всім то у вартість Форта додадуть вартість посвідчення журналіста і на виході ми отримаємо 1000 у.е Насправді нам в першу чергу потрібен Закон про захист життя та приватною властності бо зараз навіть якщо завалити злодія в дворі граблями дадуть приблизно однаково якщо грохнути його із рушниці, це особисто моя думка,
 
Форт гумовий 500 коштував плюс щоб стати " журналістом" мабуть ще стільки і я думаю що якщо травмати дозволять всім то у вартість Форта додадуть вартість посвідчення журналіста і на виході ми отримаємо 1000 у.е Насправді нам в першу чергу потрібен Закон про захист життя та приватною властності бо зараз навіть якщо завалити злодія в дворі граблями дадуть приблизно однаково якщо грохнути його із рушниці, це особисто моя думка,
це де так?
 

zet ua

Мисливець
Що саме не зрозуміли?
Травмат доступний і зараз через корупційні схеми, якщо корупційні схеми приберуть то зросте ціна травмата , це логічно. І якщо зробити короткоствол більш доступним але не змінювати законодавчу базу по захисту особистості і майна то толку від доступності зброї нн буде. Намагався пояснити по інтелегентному
 

zet ua

Мисливець
Та якось для мене це не логічно ну то таке не переймайтесь)
Все добре. Ви просто прослідкуйте як зросли ціни після початку повномасштної війни на бюджетні нарізні моделі гвинтівок, можливо я помиляюсь оому критику сприймаю нормально
 
Все добре. Ви просто прослідкуйте як зросли ціни після початку повномасштної війни на бюджетні нарізні моделі гвинтівок, можливо я помиляюсь оому критику сприймаю нормально
а на бензин, тютюнові і т.д.
 

Охотник77

Снайпер
можливо я помиляюсь
Та мабуть ви праві не буде нарізний форт коштувати менш $ 1 тисячі і це буде приємлива ціна для нього. Просто надивився різного про нарізний короткоствол і там озвучували приємні ціни на них і забув що в Україні їх треба перемножувати через "коофіцієнт" ))
 
Останнє редагування:

Beowulf

Мисливець
Стріляють з лівого,коли зброя буде в гільзотеці ,задумаються чи стріляти.
Стріляють з лівого,коли зброя буде в гільзотеці ,задумаються чи стріляти.
Я не думаю що того поліцейського били з лівого :(
 
Зверху