Ефективність використання гладкоствольної зброї, при полюванні на парнокопитних.

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Неужели у вас на 2,5 метра дробь разойдется пучком,достаточным для повреждения хрона?

Хорошая идея.
Когда отстреляете с 2,5 метров и снова будут существенные разбросы в скорости,-это уже будет повод грешить только на патроны.Точнее на комплектующие и условия снаряжения.
Я тоже стрелял через этот же хрон и у меня стабильные результаты!
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

Patso

Снайпер
Скоріше за все справді збились показі хрона, бо при тацій різниці в швидкостях і розліт куля мав би бути більшим.
 

KFoR

Зброяр
V - 174м/с - вошла 50мм.
V - 262м/с - вошла 70мм.
V - 290м/с - вошла 75мм.
Тут не тільки в "хроні" діло
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
206S(1,45гр.) ДИАБОЛО(36,5гр.) с пыж-обтюратор, высота- 42мм.
того й розкидало. куля важка, пиж-обтюратор як правило або вигинає, або залазить в пустоту.
я споряджаю на Крукові для гладкостволу - 2,0-2,1г пороху, обтюратор, прокладка картонна 1 мм, тирса дуба (як не дивно. але вона найкраще справляється як наповнювач - набираю повну гільзу і спресовую навойником), куля, пустота якої залита воском. кучнісь добра на 35м. так як далі не стріляю нею, для 50м - куля Полева-6.
аде що то за швидкість як у воздушки???
по фото кулі бачу що деформується мало. потрібно з чистого свинцю лити.
 

рак44

Новачок
А ви не звернули увагу, що така нестабільність у швидкостях лише на пороху 206S? А от на А0, стабільно - 322 м/с. Напрошується висновок, що 206-стий, на мою думку, не придатний для спорядження важких куль. Це для нього занадто важке випробування. Тиск газів неймовірно підскакує, а бажаної швидкості снаряд так і не розвиває. При такому високому стрибку тиску даний пиж-обтюратор під кулею не здатний забезпечити повної обтюрації. Патронник у "моса" має довжину 76 мм, то однозначно має місце прорив порохових газів на початку перехідного конуса ствола ("пульного входа"). А от при А0 і пік максимального тиску пологіший (не кажу що не високий, високий, але не різкий ), і швидкість краща - стабільніша. І ще одне - "стрелять комфортно" - тому що швидкість кулі низька. А взагалі, навіщо вам такі надважкі кулі?
 

vitmah

ветеран форуму
надійна команда
того й розкидало. куля важка, пиж-обтюратор як правило або вигинає, або залазить в пустоту.
возможно и так, есть еще мысля, шо пулю срывает с нарезов, т.к. пояски тоньше чем у парадокса... надо пострелять.
аде що то за швидкість як у воздушки???
не знаю, но три доски пробили.
по фото кулі бачу що деформується мало. потрібно з чистого свинцю лити.
мож и так, но думаю тогда точно будет срывать с нарезов.
 

vitmah

ветеран форуму
надійна команда
А взагалі, навіщо вам такі надважкі кулі?
Я в этом новичек и стрельнул тем, что мне предложили для ствола "сюпра". В любом случае уже "подсел" на тему:D:D:D, так ша далi буде...
Разговаривал с изготовителем пули, просит запустить до 100м и я так мыслю, шо тяжелая пуля будет стабильней лететь, а там поглядим.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
точно будет срывать с нарезов
Свинец срывается при 600м/с по моему, у релоадеров на райберте есть ветка "про сокол свинцовую пулю и СКС и патрон образца 43 года"
Я б пытался достичь результатов СОВЕСТРА, имхо.
 

S.V.R.

ветеран форуму
надійна команда
Віталій, запусти просту діаболо з зубчиками і результатом залишишся задоволений.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
шо тяжелая пуля будет стабильней лететь, а там поглядим.
думаю що траекторія буде крута. спочатку вибери ту кулю, яка буде найкраще на 50м приходити стабільно. а далі вже муч її на 100м.
возможно и так, есть еще мысля, шо пулю срывает с нарезов, т.к. пояски тоньше чем у парадокса... надо пострелять.
це я тільки но почав писати, але відволікли. мені здається її реально протаскало по стволу, але головне що не боком прийшла. а головою як треба. а з замірами хрона певно неточність, ще й та!
таке читав http://www.yaplakal.com/forum2/topic1032757.html
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Віталій, запусти просту діаболо з зубчиками і результатом залишишся задоволений.
не факт як поясок заломиться так і полетить косо. тут з поясками зривало. у мене є кулі Діабола з пояском (моя) та діабола з зубчиками, які вистрілив зі свого ІЖ-27, а потім дістав з глини, та що з зубчиками перекошена і злизана на 1 бік.
 

Грищенко

Снайпер
Свинец срывается при 600м/с
600м/с считается потолком для свинцовых безоболочечных пуль.Но,-тут еще может играть роль кривая наростания давления.Как правильно выше было замечено,лучше применять порох "помедленней",тот-же А0.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
а какие пороха еще можете рекомендовать для веса 35-45гр.
спробуй Крук і не стидайся. бо ці імпортні порохи...o_O
600м/с считается потолком для свинцовых безоболочечных пуль.Но,-тут еще может играть роль кривая наростания давления.
а ще співвідношення ваги кулі до площі дотикання до ствола, тоненький поясок не зможе втримати важку кулю
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Зверху