Досвід і використання папкових гільз/набоїв.

Mazaj 2018

Слідопит
Мій патрон на папці, їх і відстрілював на Соколі. Капсуль жевело ( не розбираюсь правда який), 2.1 Сокола, обтюр рівне, два Двп, шріт 32 гр, хрустік, закрутка. Фазан бився на дальняках на ура, був один постріл що сам був в шоці. Що показало на хроні писав вище. Всі гільзи полопали вздовж, видно пересушені. Переглянути вкладення 571985
З цiei рушницi вiн практично з любого безконтейнерного набою б'еться далеко. У самого така в наявностi.:)
 

Varjag229

Слідопит
Стріляв латунками під "Жевело" х 1,8 г. "Крук" х КП (2 мм) х 2 хДВП (щільне - СРСР в пачках по 200 шт.) х шрот №№7-6 - 28 г. хКП (0.5 мм) х парафін з каніфоллю (50 /50) по периметру (по стику прокладки та стінки гільзи) - з правого ствола Іж-57 (750 х 70, 17,0 мм, п/чок 0,5 мм) голубів знімав з добрячої висоти і віддалі. У лівий патронник клав набій у пластиковій гільзі, щоб не було ексцесів з висипанням шроту внаслідок віддачі.
Пробував латунки з ПО (Рівне) - наважку "Крука" зменьшував до 1.75 г. (шрот 28 г.). Теж гарний набій.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Стріляв латунками під "Жевело"
Это уже, как бы правильно сказать, не латунка, в полном смысле этого слова.
Классическая латунка-только под центробой, ИМХО. Ведь когда говорят о снаряжении латунных гильз, имеют ввиду именно это. Латунь с Жевело-это уже совсем другой уровень патрона.
 

север

ветеран форуму
надійна команда

север

ветеран форуму
надійна команда
Это гильзы Борначи уже снаряженные вторично.
Ниразу не было разрыва таких гильз. Качество бумаги +.
Вопрос: как Вы комплектуете патрон по второму разу? Ведь стенки звезды гильзы мешают вставлять прокладки-пыжи-обтюраторы? В пластике их можно, предварительно, выравнять, а здесь?
 

Ярослав Чечен

Слідопит
Вот и вопрос: если папковая гильза это плохо, это вчерашний день (по мнению некоторых), то зачем итальянцы производят патроны в папковой гильзе?
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Вот и вопрос: если папковая гильза это плохо, это вчерашний день (по мнению некоторых), то зачем итальянцы производят патроны в папковой гильзе?
Потому, что на них есть спрос. А будет спрос- будет и предложение. В США и шомпольные ружья, до сих пор, выпускают.
 

Ярослав Чечен

Слідопит
Вопрос: как Вы комплектуете патрон по второму разу? Ведь стенки звезды гильзы мешают вставлять прокладки-пыжи-обтюраторы? В пластике их можно, предварительно, выравнять, а здесь?
Впринцыпе в итальянских гильзах дульце не разлохмачивается после первого выстрела. Поэтому проблем в снаряжении нет, немного расправил навойником и вперед!
 

KFoR

Зброяр
А ты по одному заряжай в свою штрыкалку :p
Даже если вдруг чего, то шилом выковыряешь остатки трубки.. откуда их там в тех ваших автоматах есть возможность выковыривать :D:p
Ну в принципі 3 постріли зробити можу, а потім з трьох стволів трубки виковирювати...:D:D:D:p:p:p
 

huntumy

Зброяр
Впринцыпе в итальянских гильзах дульце не разлохмачивается после первого выстрела. Поэтому проблем в снаряжении нет, немного расправил навойником и вперед!
Немного но разлохмачивается. После завальцовки выбрасываю. То уже не то.
 

okhorly

Слідопит
Вот и вопрос: если папковая гильза это плохо, это вчерашний день (по мнению некоторых), то зачем итальянцы производят патроны в папковой гильзе?
А так же немцы, американцы, французы всякие... Главное и основное преимущество пластика -технологичность на сборочной линии, а не пригодность к самозаряду, тем более повторному.
 

Вова!!!

Снайпер
Как вспомнишь это мытье, чистку, калибровку тех латунок .... Ооооо!!!! Да хай воны сказаться! То не та экономия. Картон хорош своей экологичьностью в первую очередь, даже если и не подобрал, все равно все розложится.
 

Vov-1

Зброяр
Это гильзы Борначи уже снаряженные вторично.
Ниразу не было разрыва таких гильз. Качество бумаги +.
Багато ,,відходить" ? Помаранчевих після першого пострілу,читайте другого,в мене ,відходить кожна 3-тя.Патронник ,,Бум".А постріл якісний,мені подобається.Рядив на с7, ,,по бумажці" обтюр гауланді, пробка від ,,діани" ...Супер.Не вистачає лиш запаху ,,сокола"...:):):)
 

Vov-1

Зброяр
А ты по одному заряжай в свою штрыкалку :p
Даже если вдруг чего, то шилом выковыряешь остатки трубки.. откуда их там в тех ваших автоматах есть возможность выковыривать :D:p
Стріляв я з п,а ,папкою від борначі...Гільзи викидає всі.Але то я контролював кожен постріл.Так що краще їх в ті ,,пулімйоти" не пхати...;):D
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Стріляв я з п,а ,папкою від борначі...Гільзи викидає всі.Але то я контролював кожен постріл.Так що краще їх в ті ,,пулімйоти" не пхати...;):D
Ыч, контрольор якый, найшовсь! :D:p

Багато ,,відходить" ? Помаранчевих після першого пострілу,читайте другого,в мене ,відходить кожна 3-тя.Патронник ,,Бум".А постріл якісний,мені подобається.Рядив на с7, ,,по бумажці" обтюр гауланді, пробка від ,,діани" ...Супер.Не вистачає лиш запаху ,,сокола"...:):):)
Який в тебе патроннік БУМ?!
В тебе його точив дядя Фєдя з бодуна! :p
Хотя нє.. він таки БУМ, но під 10 калібр! :D:p

Для запаху, якшо ти таки дуже хочеш, можу вислать грам 50 "отдушки" :D.
Дєлаєш навєску на 0.05 меньше і потім в кожен патрон зверху по щепотці!
Буде апупелочка прям!!! :D
 

Ярослав Чечен

Слідопит
Вопрос: как Вы комплектуете патрон по второму разу? Ведь стенки звезды гильзы мешают вставлять прокладки-пыжи-обтюраторы? В пластике их можно, предварительно, выравнять, а здесь?
Вот дульца папковых гильз Борначи. Как видите не разлохмачены после первого выстрела
 

Вкладення

Останнє редагування:

Vov-1

Зброяр
Ыч, контрольор якый, найшовсь! :D

Для запаху, якшо ти таки дуже хочеш, можу вислать грам 50 "отдушки" :D.
Дєлаєш навєску на 0.05 меньше і потім в кожен патрон зверху по щепотці!
Буде апупелочка прям!!! :D
Ыч, контрольор якый, найшовсь! :D:p


Який в тебе патроннік БУМ?!
В тебе його точив дядя Фєдя з бодуна! :p
Хотя нє.. він таки БУМ, но під 10 калібр! :D:p

Для запаху, якшо ти таки дуже хочеш, можу вислать грам 50 "отдушки" :D.
Дєлаєш навєску на 0.05 меньше і потім в кожен патрон зверху по щепотці!
Буде апупелочка прям!!! :D
Щось не вірно написав? Так поясни.А то зразу прикалуєшся...,,Сокол" мені не подобається.Мені подобається його запах.Ностальгія, мабуть.Чи ти щось інше мав на увазі? Так там стаття,від 3 грамм,а ти зразу 50...)))
 
Зверху