Допоможіть оцінити вартість штучного інкрустованого ТОЗ-34

Статус
Закрита.
Є таке старе прислів'я "Хто спіймав ящірку за хвоста та жінку на слові - той нічого не спіймав". Але до мене це не відноситься.
Чесно - я точно не пам'ятаю, Могло бути і так і так. Якщо для Вас це має значення - вирішуйте як Вам зручно.
 

Stanislav Fursa

Снайпер
2 пары стволов:
- там: эжектор
-здесь: экстрактор?
Можно фото крупным планом этих механизмов на стволах?
И как колодка с ними уживается? Она- универсальная?
П.С. Номера на блоках стволов и КОЛОДКИ идентичные:раз это КОМПЛЕКТ? Фото можно?
Ствольний блок "Цилідри" (перше фото, верхній ствол) з екстрактором, а другий блок "Мисливський" з ежектором.
Навіть по фото і так все ясно, ежектор завжди длінніший буде за екстрактор, тут помилитись важко.
На фото все видно не озброєним оком,особливо на другій фотці.

СТВОЛЫ ТОЗ-34.jpg

IMG_20200312_205100.jpg
 
Ствольний блок "Цилідри" (перше фото, верхній ствол) з екстрактором, а другий блок "Мисливський" з ежектором.
Навіть по фото і так все ясно, ежектор завжди длінніший буде за екстрактор, тут помилитись важко.
На фото все видно не озброєним оком.

Переглянути вкладення 559805
Переглянути вкладення 559806
Дякую, приємно, що ви пишете "з повагою".
 

Stanislav Fursa

Снайпер
И как колодка с ними уживается? Она- универсальная?
Без різниці, хоть "Ежектор" - хоть "Екстрактор", в ствольну коробку "сідають" на ура. Казенний зріз блоков однаковий при "Ежекторах" і "Екстракторах", чому воно не "сяде" в колодку, "сяде"..
 

Stanislav Fursa

Снайпер
Шановна, Пані!
Подивився уважно всі фото, ТОЗик дійсно не поганий, да ще з двома парами стволов + з красивим штучним виконанням, не стріляне (немає кільц на лобі колодки) і йде разом з кейсом.
Но оцей, скажем так "міні косяк" з флажком, що проскакує за межі виямки, думаю рушничка коштує 30 000 грн.
Навіть якщо і за 25 000 грн продасте, я вважаю, що це абсолютно нормальна і адекватна ціна для цієї рушнички. Навіть гарна ціна, як для двох блоков.
І в правильних руках з гарним доглядом, рушничка служитиме вірою і правдою!
 
Дякую. Якщо більше немає бажаючих дати об'єктивну оцінку даній рушниці, прошу закрити тему. Самопіар, шпигунські ігри та порожні дискусії мене не цікавлять. Дякую всім учасникам і бажаю всього найкращого.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
різьблення зроблено видатним тульским майстром І.В.Щербіно.
Ну, це вже перегин в стилі гебельса!!!Не хочу описувати хто такий майстер І.В.Щербіно,але всьому є край і кордон!!!Хто знає роботи цього майстра і випадково ознайомиться з постом топікстартера,той відразу заблокує всіляке спілкування з топіком назавжди.Щербіно і робота "на дому",хоть і тяжкі тоді були часи для тульских майстрів,поняття несопоставимі!!Цей комплект вже давно "ходе"по різних продажних "тусовках" і має досить погану репутацію,а власне збірника з ремонтними змінами,та і одна людина,не буду повторюватись хто,вже давно хвасталась про цей комплект!"Улыбнув" фінт з флажком!!Топікстартер дорослішає(старіє) на очах і цей маркетинговий хід мав би спрацювати,але...!!Ціну навіть не хочу обговорювати,а от висновки зроблю!!Бан.
 
Останнє редагування:
Статус
Закрита.
Зверху