Допоможіть оцінити вартість штучного інкрустованого ТОЗ-34

Статус
Закрита.

север

ветеран форуму
надійна команда
Майстер робив різьбу у себе вдома, на замовлення.
Уже после официальной покупки ружья? Т.ск. "усовершенствовал/облагородил" его заводской вариант в градации Ш и превратив, типа, в П?
Или - еще до его продажи Вам?
 
Уже после официальной покупки ружья? Т.ск. "усовершенствовал/облагородил" его заводской вариант в градации Ш и превратив, типа, в П?
Или - еще до его продажи Вам?
Мастер в то время работал на заводе, мог там отобрать и сделать, а мог сделать и после покупки. Точно сказать не могу. Все клейма и ружье перед Вами, я ничего не скрываю, но чего не знаю - придумывать не буду.
 
І йому дали добро на виніс дорогоцінного металу до дому в часи срср.o_O
У Тулі тоді було кілька майстрів,які займалися різьбленням та інкрустацією у себе вдома. А що купити срібло не можна, тільки з заводу винести?
 
2 пары стволов:
- там: эжектор
-здесь: экстрактор?
Можно фото крупным планом этих механизмов на стволах?
И как колодка с ними уживается? Она- универсальная?
П.С. Номера на блоках стволов и КОЛОДКИ идентичные:раз это КОМПЛЕКТ? Фото можно?
 

kef

Зброяр
У Тулі тоді було кілька майстрів,які займалися різьбленням та інкрустацією у себе вдома. А що купити срібло не можна, тільки з заводу винести?
В 90 тому році навіть срібло у ювелірних магазинах купити не так просто було у такій кількості-вазі.
 
2 пары стволов:
- там: эжектор
-здесь: экстрактор?
Можно фото крупным планом этих механизмов на стволах?
И как колодка с ними уживается? Она- универсальная?
П.С. Номера на блоках стволов и КОЛОДКИ идентичные:раз это КОМПЛЕКТ? Фото можно?
 

Вкладення

В 90 тому році навіть срібло у ювелірних магазинах купити не так просто було у такій кількості-вазі.
Там була срібна проволока. В ті часи все було непросто купити - і кістку мамонта і бивень моржа і березовий кап, але ж люди крутилися хто як міг.
 

kef

Зброяр
Геніальна відповідь . А скільки тому майстру заплатили доларів за роботу ?
Там була срібна проволока. В ті часи все було непросто купити - і кістку мамонта і бивень моржа і березовий кап, але ж люди крутилися хто як міг.
 
Геніальна відповідь .
Так, не все вписується у совкові стандарти. Ви сумніваєтеся у кваліфікації майстра?
Чи вартість рушниці визначається вартістю драгметалів?
Я не можу стверджувати робилася рушниця вдома чи на заводі, але в ті часи майстри робили різьблення і там і там. Я це бачила особисто.
 
Статус
Закрита.
Зверху