Газета ПіР.

лисиця2

Мисливець
А що там в нас ,ще був чи є журнал охота и оружия(там де на обложці дівчата моделі зі зброєю), ще був оружия и охота, вже ніби давно не друкується(тільки кажись в електронному вигляді є )треба глянути.,а і ще бачив лісовий мисливський журнал,чи він ще виходить?
 

Віталій_ua

Мисливець
А що там в нас ,ще був чи є журнал охота и оружия(там де на обложці дівчата моделі зі зброєю), ще був оружия и охота, вже ніби давно не друкується(тільки кажись в електронному вигляді є )треба глянути.,а і ще бачив лісовий мисливський журнал,чи він ще виходить?
Той що з дівчатами то був журнал однієї зі збройових мереж,від початку війни не виходить.на скільки знаю лишився лише лісовий мисливський журнал.
 

лисиця2

Мисливець
Ого ,вот і вся періодика,я думаю воно так і буде в майбутньому,все перейде в інтернет,інтересно в Євросоюзі країнах,теж вже не існує друкованих видань по мислиству.?
 

zet ua

Мисливець
Ого ,вот і вся періодика,я думаю воно так і буде в майбутньому,все перейде в інтернет,інтересно в Євросоюзі країнах,теж вже не існує друкованих видань по мислиству.?
Не знаю як за кордоном з виданнями по мисливству , але здається друкованих видань там по більше чим у нас.
 

лисиця2

Мисливець
Курва,(вибачаюсь),в росії десять років санкції,а там журналів по охоті город городи ,де справидливість? Охота и рибалка ххІ век, тираж 140 тисяч.,ну ОиОХ десь 8000,, журнал охотниик, журнал охота,руский охотничий журнал,росийская охотничья газета,мастерружье,і то те що я згадав,а є ще....
 

zet ua

Мисливець
Курва,(вибачаюсь),в росії десять років санкції,а там журналів по охоті город городи ,де справидливість? Охота и рибалка ххІ век, тираж 140 тисяч.,ну ОиОХ десь 8000,, журнал охотниик, журнал охота,руский охотничий журнал,росийская охотничья газета,мастерружье,і то те що я згадав,а є ще....
причин цьому багато , але зараз не про це , ми не можемо врятувати одне видання елементарною передплатою вартісттю за номер в півпачки цигарок але кажемо що нам мало видань. А взагалі ринок видань рф трішки інший за наший і причин цьому багато , був сам свідком як як в кінці 90х на початку 2000х ввозили контрабандою безліч видань "бульварної преси" як видавалась в московії.
 

Volodia Hirniak

Мисливець

лисиця2

Мисливець
Нема газета,приходжу на пошту ,питаю ,поштарка каже, не знаю ,,шляк трафив,,договорився,куда тепер звонит в редакцію?
 

Volodia Hirniak

Мисливець

север

ветеран форуму
надійна команда
https://zbroya.com.ua/index
Але бачу тільки до 21 року напевне теж банкрот
Шкода...
Та й сайт не відкривається чомусь:
Немає зв’язку із сайтом
Хост zbroya.com.ua довго не відповідає.

Маю певну кількість цих журналів, починаючи з самих перших.
Мисливська періодика вмирає. Починаючи від самого першого періодичного видання незалежної України- газети "Удача".
 
Зверху