Владельцы "курковок", Ваше слово.

kef

Зброяр
Саме простіше зняти бокові доски-замки.звести гака.і все стане зрозуміло.І не потрібно гадати що і як ;)
 

pashamykytyn

Мисливець
В мене на тоз 54 така ж ситуація правий взодиться тихіше ніж лівий, на пробивання капсули ніяк не впливає. Знімав доски здається все добре стає на бойовий взводу, може пружина вже підсіла
 

kef

Зброяр
В курківках одні плюси! Мінусів немає ! Хто є власником мене зрозуміє. Тут і ціна.надійність. простота механізм.достатня кількість запчастин .При осічці можна звести курка не відкриваючи самі стволи ,що теж є плюс.і унеможливлює отримати зворотній постріл гільзи .Що траплялось не так рідко -затяжний постріл з всіма наслідками аж до летального випадку. Про що описувалось в мисливській літературі.
 

Zanuda

Новачок
В мене в курковці лівий бойок бє в бік і інколи буває осєчи як позбутись цієї проблеми?
 

kef

Зброяр
Розбитий отвір ходу бойка в колодці. Тільки в яку сторону .низ. верх.в ліво. в право.
 

kef

Зброяр
Або міняти .виточити нового бойка. Якщо є люфт. або наварювати. полірувати. і.т.д.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
В мене в курковці лівий бойок бє в бік і інколи буває осєчи як позбутись цієї проблеми?
Розбитий отвір ходу бойка в колодці. Тільки в яку сторону .низ. верх.в ліво. в право.
нагадує реформу нашої медицини - ставим клізьму по телефону!:D:D:D
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Вліво з самого краю що можна придумати?
а фото колодки зробити не судьба?

шановні Колеги!!! описуючи проблему Вашої зброї, використовуйте загальновживані назви деталей та частин зброї без "храповиків" - і зрозуміти легше, і форум все-таки профільний. думаю всі погодяться з таким проханням.
 

kef

Зброяр
а фото колодки зробити не судьба?

шановні Колеги!!! описуючи проблему Вашої зброї, використовуйте загальновживані назви деталей та частин зброї без "храповиків" - і зрозуміти легше, і форум все-таки профільний. думаю всі погодяться з таким проханням.

Нарешті є новий " адмін ".:D
 

greyder

Мисливець
Вліво з самого краю що можна придумати?
Спочатку перевірте бойок на кривизну. Якщо рівний, то спробуйте поміняти брандтрубку. (Якщо запасної нема то можна поміняти місцями). І перевірте накол капсуля.
У мене була схожа проблема - причина, криво зроблений отвір у брандтрубці
 

Zanuda

Новачок
Міняв місцями брандтрубку все так само правий бойок бє по центру лівий збоку з накалом також все добре
 

greyder

Мисливець
А брандтрубки міняли з бойками комплектом? Якщо так, то можливо криво зроблено різьбовий отвір
 
Зверху