Владельцы "курковок", Ваше слово.

《ZOHAN 》☆☆☆☆☆

Мисливець
А это ТОЗ-Б. Именно этой моделью я владею с удовольствием.
Я теж володію такою ТОЗ-Б. Чудова рушничка(жаль стволи не хромовані в ній).А так що хочу сказати бузвідказна.Я в ній ще нічого не робив(з ремонту).Приємно зустріти власника такоїж рушниці.
 

HOWA

Слідопит
Фото подушок стволов в студію.
І на тих самих номерах ???
Да вже нікого не спитаєш якщо ружішко 50 років +- а майстрові тоді було хай молодому двацатнік... Деякі западні моделі мали такі виступи, різних конфігурацій ( як пазли заходили одне в одне ) що забезпечувало нерозшатуваність, а тут може була попитка щось зварганить .
Задовольняю прохання Beowulf. Подушки стволів. Тож навіщо така виборка на колодці? 1 ТОЗ-Б.jpg Див пост # 795
 

Beowulf

Мисливець
Написав одному знайомому майстру і получив таку відповідь.
'Это старое ружьё
технологическая выборка для ускорения пригонки стволов
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Вагу зменшували мабуть
Цілком вірно,а в добавку і регулювали деякі погрішності балансу за рахунок вибірки металу з додаткових вузлів які особливо візуально не впливали на стандарт.Головною умовою було те,щоб ця вибірка мала деяке художнє оформлення.Називалось це по операційній карті-технологічна вибірка металу (без вказування конкретики)!! На старих рушницях ( зброярами в майстернях) цей момент використовувався для забирання люфтів і наносився керном.Назви така операція не мала.:cool::p
 
Останнє редагування:
Зверху