Взуття для осіннє-зимового полювання.

huntumy

Зброяр
SOLOGNAC Теплые охотничьи сапоги Glenarm 300 Переглянути вкладення 718201
Користуюсь такими, 2 сезони, від +10 до -15 для ходового полювання, великий плюс підошва міцніша на проколи чим в пінці, вага норм, і вкладиша всередині немає, просто утеплювач не зйомний. і ціна 900грн. в Декатлоні.
Было желание взять подобные. У двух знакомых после первого сезона вытерся неопрен в районе пяточной кости+ проколы казалось бы крепкой подошвы. На открытии товарищ порвал о сухую ветку сосны. Это был первый выход в них.
У этих сапог один существенный минус не долговечность и бережность эксплуатации.
Себе взял для мокрой тропы демары с вкладышем. Удивительно, но ноги за день охоты сухие, вся влага между чулком и сапогом.
На сухую погоду взял 1106
В реалии выглядят лучше чем на фото. Не скажешь что в Украине сделаны. Охота покажет на сколько они практичны. Если и подведут не страшно, есть ещё три пары немцев и американцев.
 

Вкладення

Waldi2000

Мисливець
Было желание взять подобные. У двух знакомых после первого сезона вытерся неопрен в районе пяточной кости+ проколы казалось бы крепкой подошвы. На открытии товарищ порвал о сухую ветку сосны. Это был первый выход в них.

там неопрена в помине нету, надо вживую увидеть чтоб понять что сапоги надежные
 

huntumy

Зброяр
там неопрена в помине нету, надо вживую увидеть чтоб понять что сапоги надежные
Та часть которая называется утеплителем. Возможно не правильно выразился, может каучук или как так его. Но факт остаётся фактом. Хорошо когда все хорошо.
 

Waldi2000

Мисливець
Та часть которая называется утеплителем. Возможно не правильно выразился, может каучук или как так его. Но факт остаётся фактом. Хорошо когда все хорошо.
я не навязую не рекламирую)) знакомый в Ибисе по акции взял Халярд какие то сапоги там верх был неопрен, то хватило на 2 месяца по зайцу ходить.
 

Степанович 2

Снайпер
Сьогодні було тільки -5 град, але стояти на номері в своїх поліуретанових я замерз, хоча був з змінним чулком.
Постало питання, що потрібно щось вибирати тепліше, бо здоров’я, а ще в роках :) , потрібно берегти.
Побажання: змінний теплий чулок і, особливо, надійна підошва (антипрокол) та і верх теж.
Продивляюсь до DEMAR LOGAN, DEMAR HUNTER PRO, DEMAR Special Що краще, щоб і не переплачувати, по можливості, і не мерзнути на роки? Може хтось щось подібне інше запропонує. Цікавить думка власників даних речей.
 

Рєвнівцев

Мисливець
Сьогодні було тільки -5 град, але стояти на номері в своїх поліуретанових я замерз, хоча був з змінним чулком.
Постало питання, що потрібно щось вибирати тепліше, бо здоров’я, а ще в роках :) , потрібно берегти.
Побажання: змінний теплий чулок і, особливо, надійна підошва (антипрокол) та і верх теж.
Продивляюсь до DEMAR LOGAN, DEMAR HUNTER PRO, DEMAR Special Що краще, щоб і не переплачувати, по можливості, і не мерзнути на роки? Може хтось щось подібне інше запропонує. Цікавить думка власників даних речей.
подивіться ще на Sorel, їх чимало на OLX! У мене 2 пари для різної погоди та умов полювання. задоволен на всі 100.
 

S.V.R.

ветеран форуму
надійна команда

Михайло1992

Мисливець
в мене були канадські егер як їх називають сноуботи недавно подарував одні мінуси як для мене 1 вага друге вставний чулок і чобіт величезний хоча всередині по розміру таке враження за цілий день що ходиш в ластах і ще один мінус при малому снігу за годину ноги мокрі сама галоша норма але шкіра тягне воду і мокне що казати про глибокий сніг можливо з мембраною буде добре
 
Останнє редагування:

Михайло1992

Мисливець
канадські гумові чоботи можна терпіти але вага одного 1 300 перших 5 років все було добре алепісля пяти потріскали що до тепла трохи тепліші від гумових чоботів
 

Вкладення

Останнє редагування:

Михайло1992

Мисливець
другий сезон ходжу в "кечуа"на полювання і майже кожен день на роботу черевики просто бомба теплі сухі і не намокають купив нові стокові ціна 600гр правда були такі самі за 1500 вага 770гр
 

Вкладення

Останнє редагування:

Михайло1992

Мисливець
натовські німецькі берці купив не ходжені але по випуску старі відпала підошва розсипалась мікропорка люс важкуваті вага 1.340 якщо брати то з монолітною підошвою (сучасні)
 

Вкладення

Останнє редагування:

Михайло1992

Мисливець
німецькі чоботи відпала підошва заклеїв на кузовний герметик вже 5 років все люкс.в мокру погоду мокріють і троха важкуваті вага одного майже
1. 300.
 

Вкладення

Останнє редагування:

Михайло1992

Мисливець
на даний час купив AIGLE mage in Romania gore tex утеплювач не пише який (не thinsulate)на слідуючу суботу протестую і відпишу. вага 890 гр ціна 2700 гр. майже 100 вічнозелених але Harkila Lowa irish setter і чірука на порядок вище при чому Китай або В'єтнам .В нас в колективі всі ходять в пінці і кажуть що сухо і тепло.Шукайте на інших ресурсах якщо немає на форумі як кажуть "кто ищет тот всегда найдьот "Всім дякую.
 

Вкладення

Останнє редагування:

Степанович 2

Снайпер
DEMAR LOGAN - рекомендую. Ціна-якість на висоті.
На прокол там теж все нормально?
По обговоренню, маю німецькі Haix , міцні, але коли довго по снігу, то вологу набирають все одно.
Поліуретанові зручні, бо міцні і легенькі, крім того в них, до -5, можна полювати, але ходове полювання. Коли стояти на номері вже холодно.
 
Останнє редагування:

S.V.R.

ветеран форуму
надійна команда

Вкладення

Зверху