Взуття для осіннє-зимового полювання.

просто_я

Мисливець
хтось має досвід по Haix Airpower P9 та Garmont T8 Bifida?
не можу вибрати між ними на літо-осінь

я читав форум де люди з американської національної гвардії обговорювали берці, то там прийшли до висновку що Garmont T8 Bifida - найкращий вибір.
з іншої сторони, до них Haix не завозять, напевно))
не походиш - не взнаєш
 
Останнє редагування:
Друзі, хто користувався взуттям Irish Setter?
В мене два питання - чи дійсно вони не промокають і яку товщину треба брати від -15 до -25 (600, 800, 1200)?
Вітаю! Я користувався. Взуття "БОМБА". Не промокає!!!! Мінімум 600 грам тінсулейту. Продав, бо були трохи великуваті...
Роккі не гірше.
https://safari-ukraina.com/botinki/rocky/c166414/v4483/detail_11160=4971/
Особисто користуюсь такими.

https://safari-ukraina.com/botinki-rocky-broadhead-RKS0277/p177930/#size=41 (8)
 

Mazaj 2018

Слідопит

kef

Зброяр
Самое главное что бы было комфортно и удобно. А остальное не имеет значения.
Ціни "кусючі". Для мене самий простий варіант /польська піна- лемінго/ .вже декілька сезонів зимових в одних чоботях відходив. А на корчаки іспанські чоботи шкіряні для пожежників ношу . От ті дійсно не вбиваємі.
А армійські ."берци" жодні підібрати через високий підйом неможу . Або на розмір один чи другий більші треба. Але то вже не взуття а "ласти".
 

Виталя

Снайпер
Я тоже противник завышенной цене. Можно найти намного дешевле,и качество не хуже.


армійські ."берци" жодні підібрати через високий підйом неможу .
Такая же самая история,если берцы по размеру, тяжело их одеть но если отдел, потом вся семья их снимает:D
 
  • Like
Reactions: kef

Dedushka

Снайпер
После ходьбы по пахоте, да еще когда налипает трудно будет отмывать и чистить обувь. Для охоты по полям при нашем климате уже лучше взять сапоги с пенки утепленные. И легкие и ноги не мерзнут. Да и мыть легко. Как резиновые. И стоимость их не большая. Не жалко если и порвал случайно.
 

barabaka

Слідопит
После ходьбы по пахоте, да еще когда налипает трудно будет отмывать и чистить обувь. Для охоты по полям при нашем климате уже лучше взять сапоги с пенки утепленные. И легкие и ноги не мерзнут. Да и мыть легко. Как резиновые. И стоимость их не большая. Не жалко если и порвал случайно.
Все прекрасно отмывается. Проходил в этих ботинках весь сезон. Есть и пена. По комфорту, конечно, небо и земля.
 

Степанович 2

Снайпер
У нас пінка не проходить, не буває так, щоб полювання було, весь час, на чистому полі, все якісь чагарники, зарослі і інші перешкоди. Думаю, за якихось два полювання від сили, і будуть проколоті.
 
Все прекрасно отмывается. Проходил в этих ботинках весь сезон. Есть и пена. По комфорту, конечно, небо и земля.
Аплодирую стоя!!! Ну как можно "пенку" сравнить с Ля кросс ???? Это тоже самое как "Москвич" сравнить с "БМВ"...ООООчень хорошая обувь!!!
 
После ходьбы по пахоте, да еще когда налипает трудно будет отмывать и чистить обувь. Для охоты по полям при нашем климате уже лучше взять сапоги с пенки утепленные. И легкие и ноги не мерзнут. Да и мыть легко. Как резиновые. И стоимость их не большая. Не жалко если и порвал случайно.
Вы добросовестно заблуждаетесь...Пользуюсь подобными Rocki и Harkilа, все супер!!! И не рвутся "как пенка"))))
 

Dedushka

Снайпер
Аплодирую стоя!!! Ну как можно "пенку" сравнить с Ля кросс ???? Это тоже самое как "Москвич" сравнить с "БМВ"...ООООчень хорошая обувь!!!
По проходимости по бездорожью лучше запорожец или " волынь" чем БМВ.))). :):):)Я не спорю , "Ля кросс" по прочности будет на много прочнее, а вот мыть после охоты или во время охоты особенно когда налипает так что еле ноги по пахоте тянешь , думаю пенка лучше))). В любую лужу сразу зашел и грязь отпала с обуви. :):)
 
Зверху