Будьте осторожні при покупці дорослої собаки.

Статус
Закрита.

Mykola STARyy

Снайпер
Документи на собаку я віддав другі людині ще літом так як при покупці казав що вони мене не інтерисують а інтерисує робота даного кобеля тільки по копиту. А в лісі чи в полі він ходить за ногами і лякається всього на світі колеги з колективу кажуть що його попередній власник бив. А коментарій може дати людина що подала оголошення.
Ну документи то ви віддали (віддали???). Ви розраховували що вони невинно будуть висіти в рамочці не стіні?
п.с. На рушницю дозвіл нікому не "віддавали"?
 

igrok

Мисливець
Как так можно относится,нет слов.
 

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
А коментарій може дати людина що подала оголошення.
Красавчик!!! То есть вы сейчас четко указали что участвуете в афере!!! Так как по вашим (чужим) документам сейчас продается неизвестная собака!
Думаю модераторы выберут правильно наказание.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Документи на собаку я віддав другі людині ще літом
Друже, то ви ще й порушник правил полювання - як це передав документи?! то це вже у вас дворняга без роду та племені, а те що під документами і дипломами продають другого собаку - то повне шахрайство, стаття, а ви співучасник.
 

Mikki

Мисливець
]Друже, то ви ще й порушник правил полювання - як це передав документи?!
Шановні документи я передав так само як мені іх передав Мельниченко Роман при покупці собаки собака рареєстрована на нього клейма на собаці невидно. А те що це шахрайство я згодний. А для полювання потрібен паспорт а неродовід.
 
Останнє редагування:

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда

Роман Мельниченко

ветеран форуму
надійна команда
мені іх передав Мельниченко Роман при покупці собаки собака рареєстрована на нього клейма на собаці невидно
Он як ти заспівав, кажеш клейма не видно, але чомусь як я тобі передавав пса з доками то всі клейма ти бачив ( на одному вусі серія і номер області а на другому вусі сам номер ), а зараз, кажеш, їх вже не видно. Ну. Ну.
 

Mikki

Мисливець
Пусть сделает фото собаки и место где клеймо.
Я згодний хороша ідея щоб фото відповідало дійсності собаки нехай Gutsul напише на якій нозі кабєль немає пальця і які пошкодження на морді бо при покупці він такий був і тоді све стане на свої місця і у його адвокатів не буде дурних запитань і коментаріїв.
 

Роман Мельниченко

ветеран форуму
надійна команда
А що ти хочеш щоб ставало на місце, при продажі ми звірили номер клейма з номером на вусі. Які шрами, які шви і де нема пальця я знаю.
Ти дай відповідь - Клейма є на вухах ?
І на СС.ЮА твій пес працює по кабану , козі і гонить з голосом (вище давав посилання), а тут ти робиш предяву що через 8 місяців тебе вже пес не влаштовує.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Документи на собаку я віддав другі людині ще літом так як при покупці казав що вони мене не інтерисують а інтерисує робота даного кобеля тільки по копиту. А в лісі чи в полі він ходить за ногами і лякається всього на світі колеги з колективу кажуть що його попередній власник бив. А коментарій може дати людина що подала оголошення.
Прошу пояснення по данному питанні!!Думаю ви розумієте всю сер"йозність сказанного вами і відповідні наслідки для вас!!Чекаю відповіді в темі,власне не в особистій переписці,а в темі!!
 

Mikki

Мисливець
При пакупці даної собаки власник її на мене не переписував документи передав разом з собакою за 4000гр. Так як я неявляюся власником собаки по документах , я їх віддав таким самим чином як зробив власник Мельниченко Р. я не бачив потреби іх зберігати,так як для мене вони не мають жодної цінності, тому жодних серйозних наслідків для себе не вбачаю. ПОГОДЬТЕСЬ
 

Ігор Вас

Мисливець
При пакупці даної собаки власник її на мене не переписував документи передав разом з собакою за 4000гр. Так як я неявляюся власником собаки по документах , я їх віддав таким самим чином як зробив власник Мельниченко Р. я не бачив потреби іх зберігати,так як для мене вони не мають жодної цінності, тому жодних серйозних наслідків для себе не вбачаю. ПОГОДЬТЕСЬ
Віддайте мені документи на будинок і автомобіль, вони не мають ні якої цінності?!
 

кей

Мисливець
При пакупці даної собаки власник її на мене не переписував документи передав разом з собакою за 4000гр. Так як я неявляюся власником собаки по документах , я їх віддав таким самим чином як зробив власник Мельниченко Р. я не бачив потреби іх зберігати,так як для мене вони не мають жодної цінності, тому жодних серйозних наслідків для себе не вбачаю. ПОГОДЬТЕСЬ
Кіно.
 

Копатыч

Зброяр
Если у Вас есть ПАСПОРТ, на собаку охотничьей породы, как у меня, то на 3 стр., данного документа есть запись " СМЕНА ХОЗЯИНА". Я не менял и не покупал собак у других владельцев, но по логике вещей, Вы должны были поставить ее "на учет" в Ваш клуб, там должны были сделать запись и поставить печать. Так?
Если в чем не прав, прошу поправить.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Пояснень більше не потребую і думаю,що товариство підтримає моє рішення,а власне про блокування форумчанина Міkkі на нашому форумі!!
 
Статус
Закрита.
Зверху