Будьте осторожні при покупці дорослої собаки.

Статус
Закрита.

Mikki

Мисливець
Тут на форумі купив ягдтерєра у Мельниченка Романа з Івано-Франківська під ніком Gutsul він писав що собака робочий дипломований працює по кабану,козі,кровяному сліду,одним словом ( універсал ).А виявилося що він боїться вистрілу і ходить за ногами. Ось такий нечесний і брехливий форумчанин.
 

Mykola STARyy

Снайпер
Тут на форумі купив ягдтерєра у Мельниченка Романа з Івано-Франківська під ніком Gutsul він писав що собака робочий дипломований працює по кабану,козі,кровяному сліду,одним словом ( універсал ).А виявилося що він боїться вистрілу і ходить за ногами. Ось такий нечесний і брехливий форумчанин.
В мене дратхаарка була, боялася стрілу, причому перших два ще теппіла, в потім бігла до машини. А в парі з кобелем робила спокійно. Я її одному хлопчині віддав, то він перед годуванням хлопав центробоєм. Відівчив. Зараз задоволений, каже працює чудово.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Тут на форумі купив ягдтерєра у Мельниченка Романа з Івано-Франківська під ніком Gutsul він писав що собака робочий дипломований працює по кабану,козі,кровяному сліду,одним словом ( універсал ).А виявилося що він боїться вистрілу і ходить за ногами. Ось такий нечесний і брехливий форумчанин.
зачекайте, Романа знаю як порядну чесну людину, яка може прити на допомогу в скрутний момент (зараз мені згадають інцендент з Аистом, де я також впрігся). давайте розберемось:
1. собаку купили давно?
2. Ви його самі забирали в господаря?
3. дипломи бачили і забрали разом з псом?
собака така сама жива істота як і ви та я, зміна обстановки, господаря дається взнаки дуже сильно. зараз я вам дам свого драта, то він і пострілу чекати не буде а втече шукати мене. походіть з собакою, привчіть до себе, не сваріть, говоріть до нього, не бийте в жодному разі. на цей сезон забудьте про компанію, ходіть самі з ним - пес звикне та віддячить взаємністю.
ПиСи: ось чому я проти продажу собак у зрілому віці. хоч собаку - бери щеня та виховуй. хто хоче робочого пса зразу - намучиться більше ніж зі щеням, бо там требе ламати характер собаки під себе.
 

Mykola STARyy

Снайпер
Свого Бена я взяв коли йому було 4 в 2013му. Визволив можна сказати з неволі. Хазяїн дальнобій, пес сидів в "вольєрі 1.5х1.5м. Без прогулянок. Він навіть не вив, він дико кричав, жінка і діти копали ногами, а він на них кидався за що і дістав прізвисько Бенладен. Жінці руку порвав, господар хотів застрелити, я не дав. Пазурі були що в орла, ніс весь гарячою їдою попечений, м'яса не бачив. Я йому телятини дав, як забирав, то він не знав що воно таке. Зате шпаченят-вильотків ковтав цілком. качку жер без всякого встиду на очах.
Пополював я з ним до листопада, ну мука, що сказати. Видно, шо природа не обділила, прагне догодити але ніяк не зрозуміє що я від нього хочу. В будку, вольєр не затягнеш. Ну думаю, хай бігає, подвір'я велике, один клопіт - понакладає куп як "старий господар"(с) прямо перед ворітьми. А сторожить що той алабай.
Тільки він шось почав робити, тут Донецьк, лікарні, два сезони 13-14 псу під хвіст. Не молодієм ні я ні він. Годував я його добре, дичину вже в 14 році він жерти перестав сам по собі, вильотків приносив на поріг. Але роботи толкової так і нема. Може принести підранка за 200м, а може і за 50 не знайти.Подзвонив я до Руслана в Богородчани (Руслан-Єгер). А він мені каже: "Пробувати можна, так як ти розказуєш, є велика імовірність що за рік можна дати раду, аде подумай сам: йому буде 8 років, ще рік-два, ну три, і ти знов без собаки, а тобі вже буде 60! Схочеш ти тоді бавитися зі щеням? Бери молодого, гарної крові і працюй".
Взяв я тоді собачку а майже земляка вашого, Артур, Вови Мазура з Вінницької обл. і дуже вона мене тішить.
Але собака це тонка натура, навіть німець зі стійкою психікою, особливо при зміні власника дуже ранимий. Не вдарити, не крикнути, виховувати спершу себе, а тоді вже песика. А як він вам віддячить!!! словами не передати.
Трошки сумбурно, ну як вже зумів.
 

Mikki

Мисливець
Я його купив ще в квітні і до цього часу приклав багато зусиль але він всеодно дуже лякливий, складається враження що його били. Беру його що тижня на полювання з дратхааром але він всеодно ходить за ногами і втікає від пострілу.
 

Mykola STARyy

Снайпер
А в норі що каже, не пробували? Бачите, для диплома норному псу стрілу не треба. Якщо робить і молодий, є зміст бавитися.
Про етичну сторону промовчу, хай би Gutsul сказав.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
хай би Gutsul сказав.
Рома певно закордоном.
Я його купив ще в квітні і до цього часу приклав багато зусиль але він всеодно дуже лякливий, складається враження що його били. Беру його що тижня на полювання з дратхааром але він всеодно ходить за ногами і втікає від пострілу.
а що собака робив до того часу? гуляли з ним натаскували. привчали до себе, довіряє він вам?
 

Роман Мельниченко

ветеран форуму
надійна команда
Доброго вечора Юра.
Собаку ти купив ще у квітні, сьогодні маємо 30 грудня, якщо тобі не сподобався пес, треба було одразу казати, ми би вирішили ситуацію, а зараз пройшло уже 8 місяців.
1) Пес таврований (ти перевіряв коли купляв), і в доках № тавра вказаний, так що все добре.
2) Дипломи - 22 дипломи 1 і 2 ступеня зпід різних експертів- які я тобі передав з псом виписані на нього.
3) Пес пострілу не боявся, це тобі може підтвердити безліч мисливців і в т.ч Голова ФМСУ Івано-Франківської обл. який безпосередньо весь час був знайомий з псом коли він був у мене.
4) Пес працював по кровавому сліду і по копитних, і за ногами у мене не плентався, а от що ти зробив/зробили з ним мені не відомо, чому він так поводиться.
А обізвати людину брехливою і нечесною багато розуму непотребує.
 

Роман Мельниченко

ветеран форуму
надійна команда
Так як ти розмістив дану тему в розділі "шахраї, кидали" а я не вчинив до тебе ніяких шахрайських дій і ні в чому тебе не кидав, то попрошу Адміністрацію перенести тему для обговорення в розділ "різне" або "мисливські собаки" або який вони вважатимуть за потрібен.
 

Mikki

Мисливець
При покупці і по телефоні я наголошував що мене дипломи і робота в норі не інтерисує а інтерисує робота по копиту в лісі а влісі він повний 0 ходить за ногами,через тиждень після покупки я телефонував і казав що він ходить за ногами і нічим не цікавиться і дуже боязгливий на що ти відповів він привикне і не маєш як розмовляти і кинув слухавку. Як бачиш привикає вже вісім місяців. Я натих 4 тис. не збіднію а ти шахрай і кидало і БОГ тобі суддя.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
от зараз більше всього мені шкода собаку....
 

Mikki

Мисливець
Собак я люблю і від нього не збираюся позбавлятись тим паче до нього привик а для мене буде научка як вірити незнайомій людині. І переконався що робочого і розумного собаку ніхто не продасть нізаякі гроші.
 
Останнє редагування:

Роман Мельниченко

ветеран форуму
надійна команда
А от на СС.ЮА ти Юра зовсім інакше говориш про свого ( колись мого пса ) http://www.ss.ua/msg/uk/animals/dogs/deutscher-jagdterrier/bxcme.html
Цитую тебе з СС.ЮА - "Чудово працює по кабану і козі гонить з голосом.
Порода: Ягдтер'єр
Вік: 5

Ціна: 5 000 Грн."


Так що друже, явний наклеп ти на мене робиш.
 

Роман Мельниченко

ветеран форуму
надійна команда
Останнє редагування:

Одинокий Вовк

ветеран форуму
надійна команда
Я думаю, що колега Міккі трохи погарячкував на рахунок Гуцула. На кону репутація Романа і, навряд, він би впарював такий товар, щоб його обзивали. Треба щоб ви, шановні колеги, розібралися сам-на-сам по телефону.
 

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
А виявилося що він боїться вистрілу і ходить за ногами.
приклав багато зусиль але він всеодно дуже лякливий
ходить за ногами і втікає від пострілу.
Чудово працює по кабану і козі гонить з голосом.
Собак я люблю і від нього не збираюся позбавлятись
І переконався що робочого і розумного собаку ніхто не продасть нізаякі гроші.
Вік: 5

Ціна: 5 000 Грн.
Якщо прослідкувати ваші цитати то ви явно самі собі притирічите.
 

igrok

Мисливець
Я вообще не понимаю, как можно покупать взрослого собаку не проверевши её рабочие качества на охоте,да ещё норника дипломированого у которого профильная работа нора. Может нужно гончака было брать тот под ногами путаться не будет.Моё мнение купил занимайся,а то я поверил, как в детском садике.А собаку жалко ,что в нормальные руки попасть не может.
 

Mikki

Мисливець
Документи на собаку я віддав другі людині ще літом так як при покупці казав що вони мене не інтерисують а інтерисує робота даного кобеля тільки по копиту. А в лісі чи в полі він ходить за ногами і лякається всього на світі колеги з колективу кажуть що його попередній власник бив. А коментарій може дати людина що подала оголошення.
 

vitmah

ветеран форуму
надійна команда
Документи на собаку я віддав другі людині ще літом так як при покупці казав що вони мене не інтерисують а інтерисує робота даного кобеля тільки по копиту.
:D:D:D лучше бы молчал
А коментарій може дати людина що подала оголошення.
Вы нас за идиотов принимаете..? Номер чей в объяве?
 
Статус
Закрита.
Зверху