Борьба с браконъерством

Тема у розділі 'Звіти з полювання', створена користувачем Yarik1993, 17 гру 2019.

 1. иж 18

  иж 18 Слідопит

  Это если вас словят без дичи, а если зайчик будет например, то ещё плюс 8000 грн.
   
 2. Safari
 3. Роуч Ротингер

  Роуч Ротингер Слідопит

  Совершенно верно. Если с дичью то "++++"...
   
 4. kef

  kef Зброяр

  Назву теми потрібно змінити на -"Як уникнути відповідальності за браконєрство .":)
   
  Охотник77 та Admin подобається це.
 5. Зверобой 60

  Зверобой 60 Мисливець

  Непонятно почему 200гр. у Вас. Киевская обл.1200гр без необходимых документов ,а если с дичью то мама негорюй да и статья за причиненный ущерб помоему85ч.2.Хоть законы принимают каждый день и кто больше(турбо):) то можно и не уследить.
   
 6. 1gena73

  1gena73 ветеран форуму надійна команда

  Все правильно, ст. 85. Только первый раз ч.1 - от 85 до 850 грн (от 6 х 17 грн до 60 х 17 грн)

  Стаття 85. Порушення правил використання об'єктів тваринного світу

  Порушення правил полювання (полювання без належного на те дозволу, в заборонених місцях, у заборонений час, забороненими знаряддями або способами, на заборонених для добування тварин, допускання собак у мисливські угіддя без нагляду, полювання з порушенням установленого для певної території (регіону, мисливського господарства, обходу тощо) порядку здійснення полювання), яке не мало наслідком добування, знищення або поранення тварин, а також транспортування або перенесення добутих тварин чи їх частин без відмітки цього факту в контрольній картці обліку добутої дичини і порушень правил полювання та в дозволі на їх добування -

  тягне за собою попередження або накладення штрафу на громадян від шести до шістдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і попередження або накладення штрафу на посадових осіб - від тридцяти до дев'яноста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

  Повторне порушення правил полювання (полювання без належного на те дозволу, в заборонених місцях, у заборонений час, забороненими знаряддями або способами, на заборонених для добування тварин) чи таке, яке мало наслідком добування, знищення або поранення тварин, -

  тягне за собою накладення штрафу на громадян від шістдесяти до ста двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією рушниць та інших знарядь і засобів вчинення правопорушення, які є приватною власністю порушника, та незаконно добутих об'єктів тваринного світу чи без такої або позбавлення права полювання на строк до трьох років з конфіскацією рушниць та інших знарядь і засобів вчинення правопорушення, які є приватною власністю порушника, та незаконно добутих об'єктів тваринного світу чи без такої і на посадових осіб - від дев'яноста до ста п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення, які є приватною власністю порушника, та незаконно добутих об'єктів тваринного світу чи без такої.
   
  Гобой подобається це.
 7. 1gena73

  1gena73 ветеран форуму надійна команда

  Прошу прощения, что-то у меня с математикой сегодня не то... Конечно не 85 и 850, а от 102 грн до 1020 грн. Еще раз прошу прощения за неточность.
   
 8. Зверобой 60

  Зверобой 60 Мисливець

  Ок!Принято.
   
 9. Dedushka

  Dedushka Снайпер

 10. Ohotnik47

  Ohotnik47 Мисливець

  Хлопці молодці!
  Якщо не надоїсть - з часом " косяків" буде менше і буде більше звіра.
  Якщо б більше було таких активістів - то і звір би був скрізь, а то як на полювання - так гуртом, а на охорону - так "жінка не пустила".
   
  Охотник77, ПИЛЬНУЙ та Konrad подобається це.
 11. Dedushka

  Dedushka Снайпер

  Нужно как я выслал ссылку. Соответствующие структуры проверяют всех и везде. Как в Беларуссии. Но не местные самоуправные коллективы. Тогда и порядок будет и браконьеров уменьшиться, и все по закону а не произвол. ;)
   
  север подобається це.
 12. Ohotnik47

  Ohotnik47 Мисливець

  Так хто ж проти - я теж за обома руками, щоб охорону здійснювали уповноважені на те Державою особи, щоб мали відповідні повноваження і зарплату.Добре, коли все добре скінчується - а як не дай Боже стрілянина з наслідками?Хто буде крайній?
  Але на даний час маємо-що маємо, хіба правильніше мовчки спостерігати за бардаком?
   
  Охотник77 подобається це.
 13. Dedushka

  Dedushka Снайпер

  Интересно мнения тов. Яковлев по поводу нового нововведения по данной ссылке что я выслал. Ведь проработав много лет в такой структуре ( проверяющим) хочется услышать его мнение. В пользу это для простых охотников или выкачка денег за новую структуру охраны?
   
 14. Первый браконьер в охот. угодьях - егерь!!!
   
  colo та север подобається це.
 15. Ohotnik47

  Ohotnik47 Мисливець

  Не завжди, бувають і справжні фанати своєї справи.
  На даний час, що можна вимагати від єгерів УТМР, якщо вони працюють за якийсь там відсоток ставки.Безкоштовно можна працювати рік-два, на перспективу, період підняття господарства, але не як більше десяти років.
  От і виходить, що тепер робота єгеря - це фактично дозвіл на перебування в угіддях зі зброєю завжди - хто винен і що робити?
  На мою думку , проблема в відсутності дієвого контролю і системи заохочень за реальні досягнення.
   
  Охотник77, Зверобой 60, Konrad та 2 іншим подобається це.
 16. kef

  kef Зброяр

  Так і є...Зебеспечення майже нульове...все тримається на власній ініціативі.Добре ,що є ще справжні єгеря та мисливці а не мясники.
   
  Охотник77, Ohotnik47, VS1975 та ще 1-му подобається це.
 17. cagor

  cagor Слідопит

  последние года два начал обращать внимание на наших фермеров и что-то в голове крутится нехорошие предчувствия, все лесополосы переораны в плотную к деревьям, островки травы переорали, самосевы, в этом году из старого сада сделали пашню, и это все под кукурузу, где зверю жить? куропатка пропала почти полностю, заец тоже не любит такие культуры, да кози стало больше, но это все ерунда под теми 20 метровыми жатками что сейчас на новой технике гибнет больше чем от бракош.
   
 18. Admin

  Admin Administrator Команда форуму

 19. Давид Маркович

  Давид Маркович Мисливець

  В той же Европе, такая же техника на полях работает и зверя у них очень много. Главный враг зверя это бракоша с тепликом, карабином и огромным джипом. Мне старые охотники говорили что зайца начали гонять как только появились машины у людей. При советах на ЗИЛах и ГАЗонах гоняли все что бегает. Зверя много не убивали, а когда появился тепловизор и карабин, то его гонять не надо. Достаточно просканировать поле или лесополосы и сделать выстрел на 200- 300м. И к зайцу подъехать на выстрел без фар никаких проблем нет,а потом включить их и зверь от испуга застывает на месте, и все зайки больше нет. Спросите откуда так хорошо об этом знаю? Отвечу , стал случайным слушателем одного такого разговора.
   
  VS1975, север, иж 18 та ще 1-му подобається це.
 20. Yura_83

  Yura_83 Moderator Команда форуму

  Техніка така сама, у деякій мірі краща та більша)), але сам процес інший!!!!!. На просторах нету., є безліч відеороликів та статей які заходи "ТАМ" проводять перед запуском цієї великої техніки!!!.
   
  cagor, VS1975 та T valeri N подобається це.

Поділитися цією сторінкою