Алкоголь и охота

andremon

Мисливець
Как люди её вообще пьют . Она ж не вкусная !:)
Ответ очевиден, :) пьют исключительно потому что она жидкая, была бы она твердая ее бы грызли :D:D:D... Со вкусом, наверное сложнее, вспоминая забористые букеты бурячанки или малясовки, на ум приходит только одно, -вкус у этого продукта не столь важен, гораздо важнее градус! Не спроста ВОЗ еще в 1975году отнесла алкоголь к наркотическим веществам! :rolleyes:
 

ПИЛЬНУЙ

Мисливець
Всім добрий день. На щот розпивання алкоголю на полюванні я завжди був і буду проти. Ну хочу трошки підняти всим настрій однією розповіддю, яку наш колектив згадує кожного року.
Вийшли колективом в 7:00 ранку проходили по полям і яркам і десь у 12:00 сіли біля шовкунів пообідать, пообідавши пішли гнать шовкуни, прогнали всі вийшли крім одного мисливця. Підождали 10хв немає, Толя - Толя мовчить, пішли шукать пройшли метрів 350 знайшли Тоху сидів під шовковичкою, Тоха що зтобою, каже щось голова закрутилась і серце начало боліть. Вивили його на дорогу і йдемо далі а там через 500метрв сад ну що будемо гнать всі дава тільки перекуримо і начнемо. І тут Тоха витягує баночку з табачком і круте самокрутку. Закурює і тут такий запаз коноплі... хтось з мисливців каже Тоха це конопля ти що, він робе ще тягу і спокойной ночі.... Тоху під руки і додому.
Було це в 90 их роках коли ще працював наш цукровий завод, і один з мисливців працював на теплицях від ЦЗ це був Тоха, був зним у зміні один хлопчина який у їх роздівалці на вікні сушив собі коноплю, а Тоха йшовши на полювання взяв трохи ба мав мало цигарок і на день не вистачилоб, от до шовкунів і дотягнув. До цього коноплю не курив то і запаху не знав. А коли другий раз курнув то мисливці вже по диму оприділилли що це не табак точно.
От така була придебаха.
 

andremon

Мисливець
До речі за коноплі можу сказати що не все так однозначно як нам зараз розповідають, я сам ясна річ не бачив, але добре пам'ятаю батькові розповіді: на початку 90х як раз була тютюнова криза, хлопці хто за 40, мають знати, цигарки з продажу раптово зникли і народ почав палити все що трапиться, нам з батьком родичі з села передали цілий мішок тютюну самосаду... Ну спершу здалося красота, алє ж то спершу, хто самосаду пробував мають знати яка то пекельна річ, міцьний аж у горлі дере! Так то, мій батько тоді саме скручуючи цигарку з того самосаду і розповів про свого сусіда, як його звали вже і не пам'ятаю, але якщо у людини іще був георгіевський хрест за оборону Севастополя 1854-55року, йому мало бути вже добряче за 100років, так той дід знав як готувати гарний тютюн, казав навіть що запорожці такий палили. Тютюновий кущ вирвався з корінням, і сушився у тіні, окрім листя у тютюн додавалася і висушена серцевина з коренів і стебел, все це складалося у глиняну макитру яку перед цим зсередини мазали медом, і ставилось на ніч у теплу, саме теплу а не гарячу, піч... Ну і саме цікаве що до того тютюну дід додавав трохи сушеної кноплі! Не думаю що у тих коноплях було багато канабісу, для наркотиків звичайно використовують спеціально каліровані сорти, та і народ у селах тоді взагалі і не знав що конпля наркотик але сам факт! А тютюн, за батьковими розповідями у того діда виходив дуже гарний, зовсім не деркучий, з присмаком меду... і не тільки... Отже, така хлопці розповідь, а сам я не палю вже з 2005року, чим чесно кажучи дуже задоволений! І вам бажаю ткаого задоволення, бо будь яка залежність то вже не свобода!
 

cagor

Слідопит
До речі за коноплі можу сказати що не все так однозначно як нам зараз розповідають, я сам ясна річ не бачив, але добре пам'ятаю батькові розповіді: на початку 90х як раз була тютюнова криза, хлопці хто за 40, мають знати, цигарки з продажу раптово зникли і народ почав палити все що трапиться, нам з батьком родичі з села передали цілий мішок тютюну самосаду... Ну спершу здалося красота, алє ж то спершу, хто самосаду пробував мають знати яка то пекельна річ, міцьний аж у горлі дере! Так то, мій батько тоді саме скручуючи цигарку з того самосаду і розповів про свого сусіда, як його звали вже і не пам'ятаю, але якщо у людини іще був георгіевський хрест за оборону Севастополя 1854-55року, йому мало бути вже добряче за 100років, так той дід знав як готувати гарний тютюн, казав навіть що запорожці такий палили. Тютюновий кущ вирвався з корінням, і сушився у тіні, окрім листя у тютюн додавалася і висушена серцевина з коренів і стебел, все це складалося у глиняну макитру яку перед цим зсередини мазали медом, і ставилось на ніч у теплу, саме теплу а не гарячу, піч... Ну і саме цікаве що до того тютюну дід додавав трохи сушеної кноплі! Не думаю що у тих коноплях було багато канабісу, для наркотиків звичайно використовують спеціально каліровані сорти, та і народ у селах тоді взагалі і не знав що конпля наркотик але сам факт! А тютюн, за батьковими розповідями у того діда виходив дуже гарний, зовсім не деркучий, з присмаком меду... і не тільки... Отже, така хлопці розповідь, а сам я не палю вже з 2005року, чим чесно кажучи дуже задоволений! І вам бажаю ткаого задоволення, бо будь яка залежність то вже не свобода!
И я не курю уже 56 дней.
П.С. Просто хвастаюсь
 

andremon

Мисливець
А я вже рік! Думаю як кинути:D
Е друже кинути то не штука, от не почати знову, принаймі мені було важче, я ж перед 2005роком кілька разів кидав, місяців по 6 -7 не палив, і зривався... а у 2005 потрапив у халепу, дуже серйозну, коротше кажучи опинився у реанімаці, тиждень коми, крапельниць безліч, промили капітально, до того ж кисень підключали прямо у трахею... було діло, я на двір вийшов тільки десь на третьому тижні, вийшов, став з хлопцями з палати на свіжому повітрі, вони курять а мені не хочеться, то так я просто і не почав. Перші роки не просто було, на роботі до курилки підходиш а руки самі до кишені тягнуться... навіть снилося що закурив, а потім, у тому ж сні докори сумління, я ж... а тут наче почав, правильно кажуть що важко перших 10років а потім звикаєш! :)
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Уже рассказывал (повторюсь): где-то в 70-е годы прошлого века под Севастополем военный моряк-прапор по пьяни увел из ангара плавающий танк, пушкой от которого выбил ворота, вывел его на позиции для стрельбы по городу, но пушку после удара заклинило (или прапора после пьянки?..), и он стрелял все время мимо цели (города).
Мелкий плавающий танк протаранили каким-то тяжелым танком-монстром, после чего прапор вылез из своего мелкого очень покалеченным (рассказывали, что глаз даже на нервах висел на лице!..).
При разборе полетов установили, что прапор, вообще-то, не пил совсем, но в этот день по какой-то причине (в армии всегда много праздников и просто причитн) выпил где-то до 50 г водки. Но у него случилось "патологическое опьянение".
https://ru.wikipedia.org/wiki/Патологическое_опьянение
Причем, бывает у кого угодно (как у сильно пьщих, так и у практически непьющих) после малых доз!
На советую попасть!
2. У некоторых еще бывает большая печень (совершенно не обязательно от пьянок!), она плохо разлагает алкоголь в организме! Буквально вчера разговаривал в Полтавской губернии с малопьщим человеком, который выпил в один день днем 50 г водки, а на второй день его остановили ГАИшники: два задува в прибор - оба показали опьянение! Он еле вспомнил, что сутки назад выпил полустопку!
3. Если - не дай Бог! - что случиться, задувать будут всех участников! И хрен кому потом чего докажешь!!!
Посему у меня правило: если с оружием или за рулем - 0 на массу!!! И вам не советую! Алкаши, твою мать, нашлись!:eek::(:cool:
 

север

ветеран форуму
надійна команда
пьют исключительно потому что она жидкая, была бы она твердая ее бы грызли
Спирт замерз в моей бутылке,
Только я, его, не брошу-
Буду грызть его зубами,
потому, что он- хороший!
П.С. -115 С
 
Останнє редагування:

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
пьют исключительно потому что она жидкая, была бы она твердая ее бы грызли
- Куме, а чого Ви горілку ложкою їсте...!?
- Так мені лікар заборонів її пити...

Однозначно, когда уже оружие в чехлах.
 
Зверху