Сезон охоты на пушного зверя 2019/2020

Статус
Закрита.

Stanislav Fursa

Снайпер
Сьогодні вийшов на полювання сам так я вчора не був на полюванні сьогодні вирішив трошки повбивати свої ноги. Пройшовши кілометрів з 10 нарешті підняв зайчика якому не дав шансів побігати далі. Шріт номер 2 відстань 30 кроків
З Полем Вас!
Гарне фото! З Вашого дозволу, візьму Вашу ідею (ракурс) на фото для майбутнього трофея..;)
 

Dedushka

Снайпер

Копатыч

Зброяр
Останнє редагування:

Malgrum

Мисливець
З полем. Як патрон? Не злий? Звідки такі рекомендації?
Пробував 1.85 × 34, розкидало дуже сильно.[/QUOTE. & Дуже комфортний патрон,споряджаю на HS контейнері під закрутку,перо1.85 на 686 для напівавтомату.
 
Останнє редагування:

Виталий 2.

Слідопит
Вчера, очередной выход!
В принципе, ни чего нового - все идёт по плану! Два драта, верный иж26, первый раз в этом сезоне достал с сейфа прогулять на свежем воздухе! Пара посадок и очередной трофей в архив!
Три выхода по косому, три выстрела, три трофея:oops:;);)! Тьфу, тьфу, тьфу!
Всех с полем!
IMG_20191124_094215.jpg
IMG_20191124_094229.jpg
 
Погода з ранку така, що хороший господар собаку на вулицю не випустить..:mad::eek:....а ми на полювання:) .... Ближче до обiду, потепліло.... Та й ми потихеньку норму взляли.... ;) Шрот №3 , патрон "Самокатшвейпром"...Відстань 20-25 м.

Не важив....:rolleyes: Але реально чималий:oops:....Пішов на подарунок товарищу, що приїхав з Еміратів погостити до матері...;)
 

Saash

Мисливець
Есть правила, и их нужно выполнять. А не рассказывать как вы нарушаете. Другие с подмотора бьют норму дичи, тоже по вашему всё хорошо, норма не превышена.
скорее всего вас не учили в школе читать! Где я написал, что я заряжаю 5-8? а ведь у меня есть удлиннитель на +3 и я его никогда не ставил! Заряжаю 3 и 3-тим почти никогда не пользуюсь! Но вам хочется видет только то что хочется!
 

иж 18

Слідопит
скорее всего вас не учили в школе читать! Где я написал, что я заряжаю 5-8? а ведь у меня есть удлиннитель на +3 и я его никогда не ставил! Заряжаю 3 и 3-тим почти никогда не пользуюсь! Но вам хочется видет только то что хочется!
А чи я добуду його з першого пострілу чи з 5-го то вже повинна бути моя проблема! Вот ваши слова.
 
Останнє редагування:

север

ветеран форуму
надійна команда
Погода з ранку така, що хороший господар собаку на вулицю не випустить..:mad::eek:....а ми на полювання:) .... Ближче до обiду, потепліло.... Та й ми потихеньку норму взляли.... ;) Шрот №3 , патрон "Самокатшвейпром"...Відстань 20-25 м.

Не важив....:rolleyes: Але реально чималий:oops:....Пішов на подарунок товарищу, що приїхав з Еміратів погостити до матері...;)
С полем!
Зайчысько действительно матерый!
Кстати, знаю способ, как "увеличить" вес добытого трофея: нужно выпрямить руку, с ним, навстречу фотокамере-вес еще "увеличится" на пару кг точно!;)
 

Panters

Снайпер
Коротенький анекдот. Чапаєв та Петька побачили перший раз в житті віслюка.
- Петька, що це за тварина?
Петька з розумним видом лиця обійшов навкруги віслюка та й видав
- Судячи по вухам та яйцям цьому зайцю біля 300 років!:D
 
Статус
Закрита.
Зверху