Нещодавний вміст від Yura_83

  1. Y

    Чому мисливське собаківництво України функціонує з порушенням законодавства

    Привіт! Радий , що хтось сьогодні цікавиться МС. Прошу вибачення, як когось образив в іншій темі, я люблячи.)) Колеги тут проблема багато складніша. Мисливське собаківництво так само як і в цілому мисливське господарство це не лише полювання! На сьогодні є більш важливіші та нагальніші...
  2. Y

    Чому мисливське собаківництво України функціонує з порушенням законодавства

    https://utmrpdvms.wordpress.com/%d0%b4%d0%b2%d1%96-%d0%be%d1%81%d0%bd%d0%be%d0%b2%d0%bd%d1%96-%d0%bf%d1%80%d0%be%d0%b1%d0%bb%d0%b5%d0%bc%d0%b8-%d0%bc%d0%b8%d1%81%d0%bb%d0%b8%d0%b2%d1%81%d1%8c%d0%ba%d0%be%d0%b3%d0%be-%d1%81%d0%be/
  3. Y

    Членські внески по областях на 2023р?

    Це не вірна відповідь! Все залежить від мисливців районної чи обласної організації, від їх побажань. Нажаль, чи на щастя ми живемо в такий час, що потрібно виборювати своє право на існування, це стосується як мисливства так і всього решту життя. Зараз всім важко, але Колеги, час летить...
  4. Y

    Членські внески по областях на 2023р?

    Дякую. Я щось відбився від теми. А ну підгадайте, будь ласка, а з якої причини не закріпленні угіддя. що цьому стоїть на заваді. Я щось не розумію. є якісь зміни. в законодавстві. Щось я заплутався.
  5. Y

    Членські внески по областях на 2023р?

    А що є таке? тобто є обласна чи районна організація яка немає угідь?
  6. Y

    Полювання - точка неповернення !??

    з Жовтня, кожних вихідних в угіддях. Можу сказати, що лиса немає взагалі! Хоча розумію, що по областях ситуація різна. Також згідний з тим, що ніхто його як треба не рахував, і навіть скажу більше, що і до війни, його також, як треба ніхто не рахував!
  7. Y

    Полювання - точка неповернення !??

    Короче панове! "точка не повернення" не лише в полюванні , а й в цілому в державі)
  8. Y

    Проект "Стратегія розвитку мисливського господарства 2030"

    На перший погляд К.Боровик грамотний чоловік. Я б не проти бачити його як одного з кандидатів на голову ВР УТМР.
  9. Y

    Проект "Стратегія розвитку мисливського господарства 2030"

    Юрій ТКАЧУК, голова Чернівецької обласної організації УТМР: Нам потрібна децентралізація і новий Закон Під час проведення Всеукраїнського круглого столу на тему «Проблемні питання ведення мисливського господарства та перспективи його розвитку в країні в умовах воєнного стану», який було...
  10. Y

    Проект "Стратегія розвитку мисливського господарства 2030"

    Мисливство це не глобальна інфраструктура, що ми в сьогоднішній час повинні робити кардинальні зміни! Якщо держлісагентству болить за тварин ( так як вони всюди пишуть), то коли вони знайшли мільйони на маркетингові рішення, хай ще знайдуть пару тисяч для охорони угідь і поки що все буде добре.
  11. Y

    Проект "Стратегія розвитку мисливського господарства 2030"

    Сергію Васильовичу! Я ні на секунду не сумніваюся у вашій обізнаності. Якщо Ви не зрозуміли моє повідомлення, та вважаєте його заангажованим . Спробую пояснити. Мій товариш - людина, мисливець- собачник з котрим можна працювати, будувати та ламати систему) за крайніх два роки був в дома від...
  12. Y

    Проект "Стратегія розвитку мисливського господарства 2030"

    Скажу чесно, не вдавався в суть стратегії ( щось руки не доходять). Не знаю чи вона добра чи погана. Суджу зі свого кола , більшість активних грамотних моїх знайомих мисливців зараз знаходяться на війні і їм чесно кажучи зовсім не до цієї стратегії. Думаю, що зараз не на часі приймати будь...
Зверху