Полювання - точка неповернення !??

Статус
Закрита.

senya 2011

Мисливець
Окрім лиса є ще вовки які без остраху полюють вдень. Грибники фіксують їх все частіше. Єгері тим часом розводять руками зі словами : "А що ми". Стає страшно за їх "пасивність" ;)
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Окрім лиса є ще вовки які без остраху полюють вдень.
В Чорнобильській зоні налічується приблизно 7 зграй вовків, загальною чисельність 50+- особин. Людей, як нормальні вовки, вони остерігаються. Зафіксований, по-моєму, лише 1 (!) напад скаженого вовка на людину, за 37 років!
П.С. Скажені коти нападають значно частіше.
 

senya 2011

Мисливець
В Чорнобильській зоні налічується приблизно 7 зграй вовків, загальною чисельність 50+- особин. Людей, як нормальні вовки, вони остерігаються. Зафіксований, по-моєму, лише 1 (!) напад скаженого вовка на людину, за 37 років!
Взагалі від вовка в угіддях радості мало.
 

север

ветеран форуму
надійна команда

Yura_83

Moderator
Команда форуму
але лиса стало все таки більше
з Жовтня, кожних вихідних в угіддях. Можу сказати, що лиса немає взагалі!
Хоча розумію, що по областях ситуація різна.
Також згідний з тим, що ніхто його як треба не рахував, і навіть скажу більше, що і до війни, його також, як треба ніхто не рахував!
 
з Жовтня, кожних вихідних в угіддях. Можу сказати, що лиса немає взагалі!
Хоча розумію, що по областях ситуація різна.
Також згідний з тим, що ніхто його як треба не рахував, і навіть скажу більше, що і до війни, його також, як треба ніхто не рахував!
Аплодую стоячки!!!! Промовчу щодо інших видів, а лиса однозначно ніхто не рахував!!!
Та й "норма" 0,5-1 голова лисиці на 1000 га взята із стелі!!! Я до сьогодні не знайшов звідки вона взялась??? Ні лісівники ні ветслужба ні екологи ні користувачі не знають яким нормативно-правовим документом вона встановлена????
 

LEART

Мисливець
Читаю...
Дивуюсь...
Полювання не вистачає...
"Все в цьому році бути"....!!!
Військові нічого не рішають...
Так, а нах... й вони там на нолі???!!!
Хай вам полювання, а вони додому. Та і все.
Я військовий!!!
З Повагою!!!
 
Аплодую стоячки!!!! Промовчу щодо інших видів, а лиса однозначно ніхто не рахував!!!
Та й "норма" 0,5-1 голова лисиці на 1000 га взята із стелі!!! Я до сьогодні не знайшов звідки вона взялась??? Ні лісівники ні ветслужба ні екологи ні користувачі не знають яким нормативно-правовим документом вона встановлена????
Допомогли добрі люди!
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0054-94#Text
п.2.1. кому цікавао....
 
Читаю...
Дивуюсь...
Полювання не вистачає...
"Все в цьому році бути"....!!!
Військові нічого не рішають...
Так, а нах... й вони там на нолі???!!!
Хай вам полювання, а вони додому. Та і все.
Я військовий!!!
З Повагою!!!
Не гарячкуйте... У кожного своя думка і у військових також. Реально зараз не до організації і проведення полювання (на моє гибоке переконання). Але проблему з хижаками, сказом, АЧС, тощо треба вирішувати зараз, бо потім буде важче, дорожче та й наслідки будуть ще ті...І ще є питання за які гроші жити людям дотичним до системи мисливського господарства??? З повагою!
ВІД СЕБЕ ОСОБИСТО ДЯКУЮ ВАМ ТА ВСІМ ХТО БОРОНИТЬ НАШУ УКРАЇНУ!!!
Живу в 40 км від фронту і жодного дня не виїздив з міста....
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Ну, питання за які гроші жити людям, які до чогось дотичні, зараз не зовсім коректний. Це я як переселенець кажу.
Вакансій зараз повно, бо банально людей не вистачає. Так що точно це не аргумент.
 

LEART

Мисливець
Не гарячкуйте... У кожного своя думка і у військових також. Реально зараз не до організації і проведення полювання (на моє гибоке переконання). Але проблему з хижаками, сказом, АЧС, тощо треба вирішувати зараз, бо потім буде важче, дорожче та й наслідки будуть ще ті...І ще є питання за які гроші жити людям дотичним до системи мисливського господарства??? З повагою!
ВІД СЕБЕ ОСОБИСТО ДЯКУЮ ВАМ ТА ВСІМ ХТО БОРОНИТЬ НАШУ УКРАЇНУ!!!
Живу в 40 км від фронту і жодного дня не виїздив з міста....
Не гарячкую!!!
Не все одно!!!
 
Ну, питання за які гроші жити людям, які до чогось дотичні, зараз не зовсім коректний. Це я як переселенець кажу.
Вакансій зараз повно, бо банально людей не вистачає. Так що точно це не аргумент.
Відповім Вам як власник і керівник мисливськовпорядчого підприємства. ВИ НЕ ПРАВІ! Колектив пять чоловік плюс я. В колективі молода жінка з освітою мисливствознавця та її донька працюють. Де Ви знайдете роботу по такій вакансії, без досвіду іншої роботи? Оренду приміщення, мінімальну заробітну плату і податки ніхто не відміняв!!! Зарплату бухгалтеру платити треба, чи може хтось буде вести її безоплатно? Ну і я особисто. При всьому бажанні підти на іншу роботу не маю фізичної можливості, бо є донечка 8 років. Навчання онлайн. Теща в окупації, мама в селі....на кого залишити дитину? А дружина лікар. Хто важливіше зараз в прифронтовому місті, лікар вищої категорії в обласній лікарні чи я працюючи вантажником наприклад?
На цьому крапка! Якщо Ви не в курсі таких речей, не треба писати про вакансії...БЕЗ ОБРАЗ!
P.S. А ми починаючи з перших днів війни не припинили платити заробітну платню, податки, утримали колектив і працюємо сьогодні...про все інше просто промовчу
З повагою.
 
Статус
Закрита.
Зверху