Нещодавний вміст від Vova_Solovey

  1. V

    Приклад

    Куплю приклад на ТОЗ БМ з металевим затильником в задовільному стані.
  2. V

    УАЗ-469

    Скажіть а в якому стані пороги і дніще? І чи можна фото.
  3. V

    Вопрос

  4. V

    Запчастини

    Потрібен екстрактор.
  5. V

    куплю металлические гильзы 12К и 16К.

    Є 12к під жевело приблизно 40 шт
  6. V

    З днем народження

    Дякую здоров"я сьогодні не завадилоб.
  7. V

    Мисливці священники

    Священник не може бути мисливце він не може пускати кров . Як священник натисне курок і тієюж рукою благословлятиме паству?
  8. V

    МР-27 СІльвер

    Доречі в Рівному в магазині Сапсан МР 27 Сільвер 12х76 в горіхові кажись 5200гр.
  9. V

    МР-27 СІльвер

    Це залежить від ваших фізичних даних. Я колись мав ІЖ-27 ЕМ 12х76 і важив 65кг. то стріляти набоями магнум було дуже не зручно. Після першого пострілу рушницю ловив в воздусі. А навіщо вам викоритовувати набої магнум?
  10. V

    МР-27 СІльвер

    Маю ІЖ-27 Сільвер. Патронник 12х70. Ложе букове. Випуск 2007р. Брат взяв МР-27 Сільвер. В нього ложе горіхове. Патронник 12х76. Гравіровка бідніша. Зброя прикладіста лягає вруку. Стріляє і те і друге головне добре направити. ЯК казав Остап Вишня, главне не Зауер главне упережение.
  11. V

    Мисливці священники

    Христос не був рибалкою. А от апостоли Андрій первозванний та його брат Петро були(Христос сказав, Я зроблю вас ловцями людей). Священник не може бути мисливцем, а рибалкою може. Ісус не годував людей м'ясом, годував рибою.
  12. V

    запчасти зауэр

    На разі дякую.
  13. V

    запчасти зауэр

    Перепрошую. Ширина 32мм.
  14. V

    запчасти зауэр

    Екстрактор ширина 62мм. висота з зубом 18мм грубина 4мм. Шарнір довжина 62мм діаметр 4мм. Можуть бути похибки оскільки розмір знято з саморобного екстратора який встановлено зараз. Але він не влаштовує. І ще це ніби ЗАУЕР 2. Якщо щось підберете дайте будь-ласка фото.
  15. V

    запчасти зауэр

    Завтра заміряю і вишлю.
Зверху