Нещодавний вміст від siriy

  1. S

    Мушка Beretta

    Доброго здоров'я козаки. Підскажіть як зняти мушку на Беретта 1301 комп ? Хочу замінити на тунельну . Спробував крутити , не сильно .... Стоїть намертво. Боюся щоб не зламати . Може є який нюанс . Чи просто дужче крутнуть ?
  2. S

    Подовжувач ствола

    Мій рівень - початківець . Це моя перша рушниця . Дякую вам за пораду . Програюсь з набоями .
  3. S

    Подовжувач ствола

    Ні . Він тимчасово непрацює .
  4. S

    Подовжувач ствола

    Я вже думав . Спочатку спробувати різні патрони ?
  5. S

    Подовжувач ствола

    ось така осип 35 м Ріо 32 гр Дроб 5 Трошки вище взяв але всеодно є питання
  6. S

    Подовжувач ствола

    Та я розумію , шо стріляти на дальняк то діло неправильне . Але хотілося б ще подивитись яка буде різниця між 610 і між 710 ( якщо подовжувач 100 мм) .
  7. S

    Подовжувач ствола

    Доброго здоров'я шановне панство . У мене Беретта 1301 комп з 610 стволом . Куплена мною пів року назад . Недавно відстріляв на стрільбищі по 100дольній . Осип на 35 м середня як на мене . Кулею шикарна кучність . Так як в планах використання даної зброї на полюванні , то хотілось би спробувати...
  8. S

    Продам Beretta 1301 comp

    Резерв
  9. S

    Продам Beretta 1301 comp

    Цікава рушниця . Був загорівся але натрапив на відео в Ютуб де відмічено сильну віддачу . А в іншому відео кажуть віддачі майже немає . То як у неї з віддачею насправді ? І чи можливо буде її спробувати в Тірі . Скажемо Ібіс на Гетьмана .
Зверху