Подовжувач ствола

siriy

Новачок
Доброго здоров'я шановне панство .
У мене Беретта 1301 комп з 610 стволом .
Куплена мною пів року назад . Недавно відстріляв на стрільбищі по 100дольній .
Осип на 35 м середня як на мене . Кулею шикарна кучність . Так як в планах використання даної зброї на полюванні , то хотілось би спробувати подовжити ствол під дробові патрони. Тільки от не можу знайти на сайтах подовжувач під 1301 . Я так розумію свердловка та чоки як на А 400 . Не підкажете чи існують подовжувачі на такі стволи ? Чи треба точити ? Якщо тільки токарь , то можна контакти ? Дякую за увагу. Всим добра та миру !
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
То стріляйте до 30 м... Абсолютна быльшість так і робить. Це висота 9-го поверху, якщо що...
 

siriy

Новачок
То стріляйте до 30 м... Абсолютна быльшість так і робить. Це висота 9-го поверху, якщо що...
Та я розумію , шо стріляти на дальняк то діло неправильне . Але хотілося б ще подивитись яка буде різниця між 610 і між 710 ( якщо подовжувач 100 мм) .
 

siriy

Новачок
ось така осип 35 м Ріо 32 гр Дроб 5
Трошки вище взяв але всеодно є питання
 

Вкладення

Zabar Andrij

Мисливець
якщо сам збираєш набої, спробуй на пк "рись", він в середньому дає + 10-15% купності ніж такий самий набі на звичайному пк
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Відкрию страшну таємницю: +10-15 см = +8-12 м/с. А як пишуть Блюм, Івашенцев і Бутурлін, і підтверджує мій китайський "хрон": початкова швидкість від'ємно корелює із купчатістю. Далі - самі...
 
Останнє редагування:

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Ви б за рівномірністю осипу гналися... Нащо Вам та "суперкучність"? На 50 м з пляшок корки зрізати?
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Певен, Вам раціональніше (дешевше, швидше, ...) буде набій під Ваш ствол підібрати. Із 24" можна припутня "анігілювати" на 25-30 м при бажанні. Та чи воно того варте? Хоча, Ви не задекларували Ваших стрілецьких навичок..
Колеги, спостерігаючи впродовж сезону одну з моїх рушниць із 26", почали поглядати в бік лобзику по металу...
 

siriy

Новачок
Мій рівень - початківець . Це моя перша рушниця . Дякую вам за пораду . Програюсь з набоями .
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Мій рівень - початківець . Це моя перша рушниця . Дякую вам за пораду . Програюсь з набоями .
Тю, та не слухайте Ви діда... Власний досвід - найцінніший досвід...
Врешті-решт, і токарям тре їсти...
 
Зверху