почему 16-й калибр не в моде/тренде?

Аникей

Мисливець
Якісь моделі виробляються у 16к., та проблема в тому, що всі вони зібрані на колодці 12к. отже повноцінними шіснадцятками не назвеш. За балхарактеристиками цей калібр, напевно, не поступається 12-му, а може й кращий, проте проти законів маркетингу не попреш. Золотий вік 16-го минув десь у 60-их роках минулого століття. У світі він вже зійшов практично нанівець, у нас тримається за рахунок багажу СРСР.
Ну це Ви загнули . У мене є і 32 і 28, 20,16 та й12 калібр. Я знайомому єгерю знайшов тут на форумі , а він придбав кілька років тому іж-18 32 калібру і радіє досі як дитина,хоча має і 12 і 16 калібр. От для нього настав золотий вік для 32 калібру. Кожному своє. 12 калібр став більш розповсюдніший за 16 після того як почали випускати за завозити набої магнум, отже і зброя для магнум набоїв іде 12 та 20 калібр от із того часу і пішов 12 так би мовити на випередження всіх калібрів, того що взяв собі 12 рушницю і стріляєш наважкою від 24 до 50 грам.
 

hnat

Мисливець
Ну це Ви загнули . У мене є і 32 і 28, 20,16 та й12 калібр. Я знайомому єгерю знайшов тут на форумі , а він придбав кілька років тому іж-18 32 калібру і радіє досі як дитина,хоча має і 12 і 16 калібр. От для нього настав золотий вік для 32 калібру. Кожному своє. 12 калібр став більш розповсюдніший за 16 після того як почали випускати за завозити набої магнум, отже і зброя для магнум набоїв іде 12 та 20 калібр от із того часу і пішов 12 так би мовити на випередження всіх калібрів, того що взяв собі 12 рушницю і стріляєш наважкою від 24 до 50 грам.
Коли Ви ввостаннє бачили НОВУ рушницю 16(28, 32)к. у когось на руках?
 

Вова!!!

Снайпер
Коли Ви ввостаннє бачили НОВУ рушницю 16(28, 32)к. у когось на руках?
У нас 90-% "охотников" понятия не имеют как снарядить патрон !:D А Вы хотите что бы они в оружии розберались !:D Пятизарядки наше все !;):)
 

hnat

Мисливець
У нас 90-% "охотников" понятия не имеют как снарядить патрон !:D А Вы хотите что бы они в оружии розберались !:D Пятизарядки наше все !;):)
Думаю, що у цивілізованому світі цей відсоток ще більший, бо воно нікому не потрібно з тим заморочуватись...
 

Вова!!!

Снайпер
Вот пятизарядки беспокоить не нужно;)
Виталик , п/а хорош для человека понимающего для чего он ему нужен .;) А для остальной серой массы оружие имеющее хорошую огневую мощь в виде 5 патронов с плюсом !:) Им то третьего патрона не хватало , а теперь шестого !:D
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

Yarik1993

Мисливець
А можна силку на дану зброю. Не в образу Вам. Сам перейшов із 12 калібру на 16 і хочеться іще шось прикупити.
Ось на цьому сайті http://bastiongun.com.uа
але викидає якусь помилку,хоча недавно я заходив і продивлявся рушниці в 16 кал.HUGLU 104,ще бачив на інших сайтах що продають б/у рушниці цієї марки та калібру.
 
Зверху