Сезон охоты на пушного зверя 2019/2020

Статус
Закрита.
Да і мій Вася додому забігає нажеретеся і знову мурликати,вже так з недільку почалось.
А от з гусиком якось цікаво.
Якщо вже іде то в такому разі весна чи то раня чи за надто раня буде.А можливо це запізніли якісь відлітають.
Вчерась в церкви с товарищем по работе и по охоте встретился. Он сам родом с Кировоградщины. То сказал что на море, водохранилище, Светловодском полно что утки что гуся. Никуда и не улетает...
 

Visioner

Слідопит
В прошлое воскресенье видел стаю гусей штук 20.
Харьковская обл.
 
Не смотря ни на что вчера провел день в полях в кругу друзей....С утра погодка "почти зима":)....Все в "национальной обуви", а я в ботинках....o_OПервый поднялся из под собак в лесополосе у зятя метров аж 10...Осечка:(....а дальше МР 153...пока дерг, пока щелк...та к и ушел не стреляным....:rolleyes::rolleyes::rolleyes:...Еще один поднялся метров за 80....А дальше дышали свежим воздухом:D:D:D...Видели крыжней на пруду, фазанов по балке...и какую то утку подняли на пашне....В итоге видели шесть русаков, добыли пару....."Мой красавец" пролежал всех....мы начали растягиваться вдоль лесополосы....поворачиваю голову:eek::eek::eek:...лежит и смотрит на меня метра четыре....Вскакивает и ....первым пропуделял:oops:...Вторым метров 20....лег сразу.....Пы.сы. живым весом 5,4 кг...самец....Подарил родителям....












 

Копатыч

Зброяр
Отметились и мы ..... сказать что 2 дня в полях "прогулка" ......:):):confused::confused::mad::mad::mad::eek::eek::eek::eek::mad::mad::mad::mad:
суббота - по лисе .... 7 собак и 6 стрелков ...... взяли 5 лис ( + одну нашли "битую" ), одну "стрелянную", так и не взяли, осталась где то в камышах, а может собаки "утопили, в реке ...... и взяли в "плен" енота ....... итог дня: 6 рыжих и енот.
охота трудовая, для собак ..... ходили по речке ( камыш ), нам "лафа", по сухому ...., а собаки по камышу и воде :eek::eek::confused::confused::confused:, жесть, в конце дня, на них, без слез, не посмотришь:eek::eek::confused::confused::confused::(:(:(:( ......
к сожалению, фоток, пока нет, жду, должны скинуть на вайбер ......
воскресенье - косой .... 7 человек, шесть стрелков и мой малый ( загонщик ), взяли 5 "ушастых" и 2 лисы ....., находились до "чертиков" .....:confused::confused::mad::mad::mad: ( малого, еле, еле разбудил утром, в школу ...:confused::confused::D:D:D ) ....., ведь "крайний" выход ..... и он должен запомниться "приятной" болью в натруженных мышцах :eek::D:D:D:D и "проветренных" головах :D:D:D:D
своего стрелял метров на 40 ... "единичка" на Круке, джемени 0.25 ... зацепил хорошо, зайка дважды "садился", отбежав метров 10 ....., не стреляю, думаю ... "дойдет" ... не тут то было ...., потихоньку, доковыляв до речки, он решился на отчаянный шаг и ..... решил ее переплыть :eek::eek::eek:, взяли без выстрела, на другом берегу, в камышах ..... у него уже не хватило сил, выбраться на крутой берег ....
фото не делал :oops::oops: .... заяц был похож на "мокрую курицу" :confused::confused::confused::confused:, не фотогеничный :(:(
И еще ...... была цель проверить "обновку" ..... приобрел, по случаю ( НЕ реклама !!!!!!! ) ......
пока "отзывы", только положительные ......... мембрана ветер держит, влагу выводит .... осталось проверить в дождь .....
 

Вкладення

Останнє редагування:

huntumy

Зброяр

gordijchuk@

Новачок
І добре,що кінець (сезону)!
Природа,нажаль,немає календаря,а має стабільні інстинкти ... до розмноження.Тому полювання на "корисних" звірів пора припинити!!! ТВЕРДО!!! не зажаючи на к-сть доступних виходів
за сезон компанією з 3 мисливіців добули 16 зайців На превеликий жаль на відкриття і на крайньому полюванні добули кітні зайчихи...в суботу після цього інциденту полювання було відразу припинене ! в неділю навіть бажання пройтися " по лисиці" не було.
 

VS1975

Снайпер
Прочитав сьогодні у " SUMY.TODAY " про те, що на Сумщині у лютому буде проведено таксацію диких тварин. Так там пишуть: " .... чисельність мисливських тварин в угіддях підприємств області постійно зростає ". :):(:mad::eek::eek::eek:. Так що, шановні земляки, не треба розказувать що зайця дуже мало. Чи вони мали на увазі лисиць ? Чи ми не на тій Сумщині живемо ? Чи лижі не їдуть, чи .... ?
 

igor21

Слідопит
Прочитав сьогодні у " SUMY.TODAY " про те, що на Сумщині у лютому буде проведено таксацію диких тварин. Так там пишуть: " .... чисельність мисливських тварин в угіддях підприємств області постійно зростає ". :):(:mad::eek::eek::eek:. Так що, шановні земляки, не треба розказувать що зайця дуже мало. Чи вони мали на увазі лисиць ? Чи ми не на тій Сумщині живемо ? Чи лижі не їдуть, чи .... ?
Сидя в кабинете, развалившись в удобном кресле (купленном за наши ВЗНОСЫ), и глядя на потолок, ЭТИМ ТАКСАТОРАМ лучше видно " .... чисельність мисливських тварин в угіддях", чем охотнику в угодьях...:(
Сорри за флуд в Теме...
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Доброго здоров'я шановні мисливці!!!.

Дуже цікаво із сторони, перечитувати декотрі повідомлення). Я розумію: "природа, розмноження, "корисні звірі" і тп"., проти нічого НЕ МАЮ).

Але виходить деяка НЕ СТИКОВКА)).
за сезон компанією з 3 мисливіців добули 16 зайців
в неділю навіть бажання пройтися " по лисиці" не було.
В мене особисто до Вас немає ніяких дорікань, але із сторони дещо дивно... Ви начебто після 01.01.2020 починаєте змінюватись, стаєте якісь сентиментальні), до 01.01. стріляємо 16, а після починаємо думати..... Чому так. Як Ви бачите вирішення даної проблеми ???
 
Доброго здоров'я шановні мисливці!!!.

Дуже цікаво із сторони, перечитувати декотрі повідомлення). Я розумію: "природа, розмноження, "корисні звірі" і тп"., проти нічого НЕ МАЮ).

Але виходить деяка НЕ СТИКОВКА)).




В мене особисто до Вас немає ніяких дорікань, але із сторони дещо дивно... Ви начебто після 01.01.2020 починаєте змінюватись, стаєте якісь сентиментальні), до 01.01. стріляємо 16, а після починаємо думати..... Чому так. Як Ви бачите вирішення даної проблеми ???
Та то стоимость взносов выставили... Хандра напала...
Но ниче. То пройдет :):D
 

huntumy

Зброяр
І добре,що кінець (сезону)!
Природа,нажаль,немає календаря,а має стабільні інстинкти ... до розмноження.Тому полювання на "корисних" звірів пора припинити!!! ТВЕРДО!!! не зажаючи на к-сть доступних виходів
за сезон компанією з 3 мисливіців добули 16 зайців На превеликий жаль на відкриття і на крайньому полюванні добули кітні зайчихи...в суботу після цього інциденту полювання було відразу припинене ! в неділю навіть бажання пройтися " по лисиці" не було.
Не у всіх регіонах так.
Заєць тільки почав гульню і то не весь.
Враховуючи те, що за сезон на двох добули аж 5 зайців, вважаю за два останні дні нічого не зміниться.
Можливо вони будуть на невизначений термін останні.
Ніхто не знає буде в цьому році полювання чи ні.
 

gordijchuk@

Новачок
Та то стоимость взносов выставили... Хандра напала...
Но ниче. То пройдет :):D
За мою хандру не варто хвилюватися,ціна внесків мене не сильно хвилює і сезонки купую я у 3 (трьох районах) області,полюючи всього по кілька разів в кожному.Питання в іншому ,що при теперішніх кліматичних умовах сезон варто обмежувати груднем. Усі інші "нестиковки" лише у головах....
 

barbos6

Слідопит
За мою хандру не варто хвилюватися,ціна внесків мене не сильно хвилює і сезонки купую я у 3 (трьох районах) області,полюючи всього по кілька разів в кожному.Питання в іншому ,що при теперішніх кліматичних умовах сезон варто обмежувати груднем. Усі інші "нестиковки" лише у головах....
Да за вашу хандру никто и не переживает. У каждого она своя...
Как и стоимость взносов.
Ну, а касательно ограничивать сроки охоты декабрем... Х.з... Чем плохо что у многих есть возможность охотится по зайцу и в январе ???!!!
У нас еще и на гуся в январе охота открыта.
 
Статус
Закрита.
Зверху