Полювання Рівненщина

kef

Зброяр
Снігу мало...ще з ночі почав розтавати. Але місцями сліди було видно добре...
Із трьох піднятих .добутий один...
Всі зайці були в старих травах...
Сніг майже розтав.лише на ріллі біло...Ноги намочив добряче...
По обіді розпочався справжній снігопад...Шкода що не вчора. ....
Але і так вражень море.Куропаток підняв п'ять стай....можливо на неї з такою кількістю відкриють полювання...бо в нас заборонено...
Для спорядження патронів взяв папкові гільзи...порох Тахо. .шріт номер 2....та 1...рушниця 12 к.Бр. Ремпт.Ремо....
Фото додаю...
 

ATIS

Снайпер
В суботу полював на копито,дуже порадувала погода,морозець, чисте синє небо, тиша що аж звенить в вухах. І тут гоп, гоп - гоп і летить на мене козлик, не дійшовши до мого номеру метрів з тридцять бере лівіше на сусідній номер. Я як людина не жадібна пускаю його без пострілу і товариш здобуває свій трофей. Серце калатає, адреналін робить своє. І тут чую перед собою тріск дерева, вложую рушницю в плече і в цей момент вилітає на мене мій єдиноріг. Постріл, кувирок через голову, привітання, все ліцензії закриті.А далі мисливський плов, байки і дорога додому через всі генделики:D:D:D
 

Лис74

Мисливець
Вийшли колективом 6-ть чоловік. Снігу сипнуло нормально, на ріллі заєць не підпускав піднімався далеко, вирішили брати трави, болота...
Заєць сидів у в густих бур"янах, "зашивався" навіть в густий очерет, піднімався близько, два зайці взагалі пропустили і потім піднялися по заду і пішли без пострілу (майбуть мали гіркий досвід). Полювали до обіда, результат три вухані.
 

Вкладення

kef

Зброяр
Земляки...з полем.та гарними трофеями і щасливих мисливських стежок. ...;):D
 

Лис74

Мисливець
Виїхали в складі чотирьох чоловік, погода люкс. Пройшлися по лузі, болотом, слідів можна сказати немає, інколи проскакував лисячий слід. Приблизно біля 11 год., натрапив на нічний слід зайця, і вирішив я розплутати його. Поводив він мене добряче з поля на луг, потім наоборот, робив скидки но ніяк не міг "влягтися". Раз взагалі загубив слід, але зробивши більше коло знайшов його і через певний час всетаки "витоптав" вуханя. Постріл одиницею і трофей добуто !!! Полювали приблизно до 12 год. результат два русаки. Всім мисливцям ні пуху не пера !!!
 

Вкладення

kef

Зброяр
Неділя була для полювання дуже вдала.Погода гарна,сніг нічний,всі сліди як на долоні....Було більше десяти підйомів зайця в різних місцях :кущі терену,ріпакове поле...старі сади та хутора....Полювали в двох з товаришем...рушниці в 16 калібрі,ТОЗ БМ...та старенькій німець....В товариша всі патрони на латунних гільзах...та і номера шроту в межах нулів...менші не признає....В мене все як завжди.Паперові гільзи ,обтюратор,войлочний пиж та двп.,шріт 1...без стаканчика так як кучність та різкісь дуже гарні....Порох Сокол 90-х років випуску...Вага пороху 1.7 гр.,шроту-27 гр...Патрон вийшов досить вдалим...
Вражень море....Норма добута до 13.00 год....В 14 ..год .був вже в дома...
Фото добавляю....
20171210_123353.jpg
20171210_113140.jpg
 

roz_koms

Слідопит
Неділя була для полювання дуже вдала.Погода гарна,сніг нічний,всі сліди як на долоні....Було більше десяти підйомів зайця в різних місцях :кущі терену,ріпакове поле...старі сади та хутора....Полювали в двох з товаришем...рушниці в 16 калібрі,ТОЗ БМ...та старенькій німець....В товариша всі патрони на латунних гільзах...та і номера шроту в межах нулів...менші не признає....В мене все як завжди.Паперові гільзи ,обтюратор,войлочний пиж та двп.,шріт 1...без стаканчика так як кучність та різкісь дуже гарні....Порох Сокол 90-х років випуску...Вага пороху 1.7 гр.,шроту-27 гр...Патрон вийшов досить вдалим...
Вражень море....Норма добута до 13.00 год....В 14 ..год .був вже в дома...
Фото добавляю.... Переглянути вкладення 330101 Переглянути вкладення 330108
Фото с зайцем, ну проооосто шикарное. С полем!
 
Зверху