Полювання Рівненщина

василь довжик

Слідопит
У нас в Суську навпаки -бум ..за сезон вже взяли зо 35 штук і ще є і є кожної суботи відстрілюємо одну дві або три . На манок у вечері кожного разу лиса бачу . Навіть зайця в цьому році порівняно з минулим трішки менше
В нас цеі зарази теж хватае.А скажіть яким ви манком користуетесь?Придбав собі норфік, крик пораненого зайця і писк миши.Все не ма як випробувати.І чи можливо підманити лиса в день?
 

ForestDGB

Мисливець
Можливо і в день , особливо коли сніг і мороз він голодний і йде в день також, я маню у вечері бо у день зайнятий ( на роботі постійно) . Манок (виробник) немає суттєвого значення у мене крик зайця взагалі дешевий саморобний , а миш то вже Nordik Plain Pain (просто не було дешевого достойного аналога). Тут головне сама методика ...як я замітив з практики крик зайця з близької відстані (коли вже бачш лиса) його лякає. Я починаю манити з крика зайця- він голосний чути далеко , коли вже лиса замітив ( може бути і півкілометра ) перехожу на миш . На мишу він реагує краще ( і молодий і старий) просто він її не чує далеко ...
 

ATIS

Снайпер
Знаю що заячого хвоста тягають за нитку по снігу, коли лис бачить рух то летить до мисливця з задертим хвостом;)
 

tyrist 1945

Тигр
Є дуже дієвий спосіб. Курка прив"язується за лабу (нога) до кілка і чекається лисиця. Правда я не пробував, але розказував один авторитетний дідусь.
 

василь довжик

Слідопит
Є дуже дієвий спосіб. Курка прив"язується за лабу (нога) до кілка і чекається лисиця. Правда я не пробував, але розказував один авторитетний дідусь.
Ну сто відсотків на курку прийде.А як,що промазав тоді і курка пропала)))))).
 

kef

Зброяр
Чого вона має пропасти. ..Якщо лиса є багато то зараз йому в голові інші кури чотири лапі і з пухнастими хвостами...:D
 

ForestDGB

Мисливець
От ви смієтесь))) а я пробував -не курку звісно. Самий дешевий і сердитий метод : береш зйомний кінчик від фідера (гнучкий ,еластичний) на нього (на кінець) привязуєш кусок хутра (невеликий) будь-який(навіть і лисячий хвіст) , застромлюєш в землю до нього привязуєш звичайну жилку ( але краще шнур він не так тягнеться) , розтягуєш метрів 50 , сідаєш під корчом і привязуєш кінець до ноги. І все сидиш з карабінчиком ,кричиш в манок , коли вже лиса бачиш -легенько шморгаєш ногою за шнур , лис коли побачить цей хутровий кіпіш в траві взагалі втрачає будь-яку обережність і просто летить туди і на стрілка вже уваги не звертає...але все це добре працює коли вітер не надто великий...
 

kef

Зброяр
Якщо вітер в його сторону чи надто тихо то смикай не смикай всерівно внюшить. ...
Я ще раніше полював на прикопаних рештках тварин домашніх ...результати були як з гладкоствольною рушницею так і з ТОЗ 78 -04.Л...головне попасти по місцю а не в профіль.І ніхто нікуди не біжіть. Але якщо і побіжить то на декілька десятків метрів. ..
 

kef

Зброяр
Так в кожного власні методи і практика....Переконати не реально....Це як тема про те що краще -Тоз 34 чи Іж 27...:D
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
у нас замість "лисячих манків" використовували звичайний на качку - допомагає коли невеликий сніжний покрив і на кукурудзяному полі де сідають качки кормитись. я не пробував особисто.
 

василь довжик

Слідопит
Скажіть, а з моночком на лиса полювати потрібно егера собою тягти? Думаю на вихідних спробую курку прогуляти по угіддях.От як би ще самку лисиці прив'язати за деревце можна булоби дочекатись і не одного кавалера.
 

ForestDGB

Мисливець
Скажіть, а з моночком на лиса полювати потрібно егера собою тягти? Думаю на вихідних спробую курку прогуляти по угіддях.От як би ще самку лисиці прив'язати за деревце можна булоби дочекатись і не одного кавалера.
Все залежить від правил конкретного мисливського господарства( наказ на полювання там все написано) в УТМРі з єгером( виключенням може бути тільки для власників норних собак) у нас в господарстві взагалі всі полювання з егерями...
 

kef

Зброяр
Такі мої трофеї початку сезону полювання на пернату дичину.Описувати можна багато ,але по фото і так зрозуміло ,що полювання інколи було успішне і було як прогулянка з стареньким ІЖОМ 58 у 12 калібрі який показав себе не згіршої сторони...Все як завжди ,не пристижна марка пороху Крук,піжі -войлочні +двп або н-пк, та шріт сімка від форумчанина Сергія.
20180901_155505.jpg
20180826_194349.jpg
20180909_182740.jpg
20180909_181235.jpg
20180909_191404.jpg
 
Зверху