Полювання Рівненщина

kef

Зброяр
В минулу суботу почав неподалік від власного будинка на городі косити траву на сіно.Скосивши косою майже половину ,змушений був цю роботу зупинити по причині перебування заячого виводку в кількості приблизно 5 штук.,які лежали до станньої миті доки коса непройшла біля них.Після чого зайченята розбіглися в різні сторони залишеної трави.Зробив місце їхньої"льожки" де видно відбитки лапок на землі.Пізніше закину фото.
 

kef

Зброяр
Фото "льожки"заячого виводку ,що був виявлений у моєму садку.До асфальтної дороги приблизно40 метрів,дорога веде до рай.-центру.Фото не зовсім якісні.,некудишня камера в м.т.
 

Вкладення

kef

Зброяр
Вчора зробив обхід місць майбутнього полювання.Качка є,молоді виводки всі тримаються свого місця "прописки".Але думаю ,що полювання було б доцільно перенести на вересень,жовтень .А так вся буде в "палках" наче їжак,або сидіти в очеретах ,кущах і.т.д...,поки не перелиняє.Це лише моє бачення ,що стосується літньо-осіннього полювання.
 

krushinski00

Снайпер
Вчора зробив обхід місць майбутнього полювання.Качка є,молоді виводки всі тримаються свого місця "прописки".Але думаю ,що полювання було б доцільно перенести на вересень,жовтень .А так вся буде в "палках" наче їжак,або сидіти в очеретах ,кущах і.т.д...,поки не перелиняє.Це лише моє бачення ,що стосується літньо-осіннього полювання.
Було вже відкриття в вересні.нічого хорошого з цего роя не получилось.можливо десь це в кращу сторону вишло.та в наших угіддях в серпні було більше 10виводків а в вересні як відкрили полювання то можливо з десяток качок і залишилось.остальні поміняли кормову базу.
 
  • Like
Reactions: kef

kef

Зброяр
В тому то і всі причини (водойми пересихають,коли останній раз був весняний розлив Горині.....,відсутність посіву пшениці,і.т.д.) і на разі маємо стіну кукурудзи та сої .По п"ять сім років на одному ж і тому полі.Працював цукровий завод і на відстійниках води в "чеках" було в досталь .,і качки там було сотні і більше.Особливо коли починався переліт .Приїзджали на полювання десятки мисливців-зараз нуль.
-Поки є бажання і здоров"я ,свої "качині" трофеї в мене будуть.Розвезу зернові відходи по відомих мені місцях і результати фото з полювання гарантовані.Норми дотримуюсь завжди,інакше були б лише одні жаби а не качки.
 

krushinski00

Снайпер
В тому то і всі причини (водойми пересихають,коли останній раз був весняний розлив Горині.....,відсутність посіву пшениці,і.т.д.) і на разі маємо стіну кукурудзи та сої .По п"ять сім років на одному ж і тому полі.Працював цукровий завод і на відстійниках води в "чеках" було в досталь .,і качки там було сотні і більше.Особливо коли починався переліт .Приїзджали на полювання десятки мисливців-зараз нуль.
-Поки є бажання і здоров"я ,свої "качині" трофеї в мене будуть.Розвезу зернові відходи по відомих мені місцях і результати фото з полювання гарантовані.Норми дотримуюсь завжди,інакше були б лише одні жаби а не качки.
Ну так як бобові у нас немає то самі робимо дамби щоб вода не тікала а хоть якось підтримувався рівень води
 
  • Like
Reactions: kef

роман!!!

Слідопит
А в нас на міліоративних канавах бобрів дуже багато. Аби не вони попересихалиб геть. А так качку з підйома можна знайти. Колишні штучно осушені поля природа повертає. І дичина повертається.
 

Руслан Михалич

Мисливець
В нас в Дубровице в этом году совсем плохо с уткой.До жары была и пропала может линять начала или лень летать.Сбилась в стаи и по ходу на Вербовское озеро или подобные места.Молодняк встречается еще не на криле.Вчера добыл одну так вся в иголках.И воды много а утки нет.Может дождь поможет ей вернуться в прежние места
 

kef

Зброяр
Качка є і в "палках" і без,починає линяти ,бо пір"я на воді під берегами вже є .Напевно через це і літати не дуже хоче і сидить у різних корчах та очеретах.....
 

Руслан Михалич

Мисливець
Качка є і в "палках" і без,починає линяти ,бо пір"я на воді під берегами вже є .Напевно через це і літати не дуже хоче і сидить у різних корчах та очеретах.....
Так собачка работает на все 100.Если бы была так подняла на крило
 

kef

Зброяр
В мене ,тобто там де я полюю взагалі з водоймами погано справи стоять.Лише старі міліоративні канали з бобровими дамбами та старі напів сухі ставки........А качку потрібно привчати до постійних місць самому.....(щоб вона гніздилась і трималася того місця ),зерно та його відходи допоможуть в цьому......
 
Зверху