Ножі.

Monya

S-Moderator
Команда форуму

север

ветеран форуму
надійна команда
Ніж Серьоги.
Ніж... Власноруч виготовлений і подарований мені (за металеву гривню!) Серьогою на кручах Дніпра. Коли крижень, в осінніх сутінках, масово йшов через повноводу ріку на нашу сторону, і з жерл наших 34-к (моєї орнаментної, а його-штучної), виривались короткі, потужні снопи полум"я, які перед собою несли дробові заряди у напрямку потенційної дичини. А згодом на його чорному лезі вже танцювали язики нічної мисливської ватри, розведеної на одному з безліченних і безіменних островів Дніпра, де ми знайшли свій прихисток до вранішньої зорі. А в берег била могутня хвиля, несучи бризки і запах холодної, чистої води. Життя розлучає людей. І навіть - товаришів. Але пам"ять живе і сподівається на відновлення справжніх чоловічих стосунків. Тримаю в руці цей душевний подарунок, нарізаючи гострим лезом тонкою стружкою хамон і згадую тебе, Серьога. Дякую, друже!
IMG_20230428_171142_compress86.jpg
 
Останнє редагування:

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Ніж Серьоги.
Ніж... Власноруч виготовлений і подарований мені (за металеву гривню!) Серьогою на кручах Дніпра. Коли крижень, в осінніх сутінках, масово йшов через повноводу ріку на нашу сторону, і з жерл наших 34-к (моєї орнаментної, а його-штучної), виривались короткі, потужні снопи полум"я, які перед собою несли дробові заряди у напрямку потенційної дичини. А згодом на його чорному лезі вже танцювали язики нічної мисливської ватри, розведеної на одному з безліченних і безіменних островів Дніпра, де ми знайшли свій прихисток до вранішньої зорі. А в берег била могутня хвиля, несучи бризки і запах холодної, чистої води. Життя розлучає людей. І навіть - товаришів. Але пам"ять живе і сподівається на відновлення справжніх чоловічих стосунків. Тримаю в руці цей душевний подарунок, нарізаючи гострим лезом тонкою стружкою хамон і згадую тебе, Серьога. Дякую, друже! Переглянути вкладення 825033
сталь райдугою темніє. високовуглецева, і схожа на клапан. у мене так ніж з тепловозного клапана темніє і райдугою переливається
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
а у мене з булату.так виглядае.поки не протерти маслом.
булатних не мав, а от мій з клапану темніє на очах - розбираємо кабана, зняли шкуру, відділив задню ногу, (ніж блискучий як з нержавійки), встромив ніж до половини в клуб, поки помагав товаришу відділити голову та лопатки - 15-20 хв, дістаю - а ніж синій по скільки був у м'ясі.
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
булатних не мав, а от мій з клапану темніє на очах - розбираємо кабана, зняли шкуру, відділив задню ногу, (ніж блискучий як з нержавійки), встромив ніж до половини в клуб, поки помагав товаришу відділити голову та лопатки - 15-20 хв, дістаю - а ніж синій по скільки був у м'ясі.
А я від ножів за якими треба доглядати відмовився зовсім.
 

Мишко К36

Слідопит
булатних не мав, а от мій з клапану темніє на очах - розбираємо кабана, зняли шкуру, відділив задню ногу, (ніж блискучий як з нержавійки), встромив ніж до половини в клуб, поки помагав товаришу відділити голову та лопатки - 15-20 хв, дістаю - а ніж синій по скільки був у м'ясі.
Як би був з ртуттю той що з клапана - блищав би ))) або з лопатки турбіни реактивного літака тре робити . На всю жизнь !
)))
Ніж ... з клапана ... Жжесть.
Не думав що на сьогодні , враховуючи кількість інформації доступної , можливостей і т.д. лишаються люди які всерйоз моляться на " ніж з клапана"... Ви серйозно ? Чи все ж таки це жарт?
П.С про лопатку турбіни і ртуть то був жарт , сподіваюсь що зрозуміло, оскільки клапан тепловозів , ртуть , лопатки турбін то вже такий собі мем в ножеманськіх тусовках.
П.П.С самий кращий ніж з лопасті гвинта підводного човна . Взагалі не іржавіє , і міцний ! ))
 
Останнє редагування:

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Ніж ... з клапана ... Жжесть.
дивні ви. з штока клапана від тепловоза, ніби впускного, бо у випусконому пустота заповнена натрієм для швидкої тепловіддачі. шток розклепаний мехмолотом в заготовку, потім термічка в умовах тепловозоремонтного заводу. зі своїми завданнями справляється.
лишаються люди які всерйоз моляться на " ніж з клапана".
та ніхто не молиться, ніж працює за призначенням, коли полювання було на копитних. багато раз розбирав ним свиню вдома. зробили мені його у 2003 році. досі працює, чого на нього молитись?
враховуючи кількість інформації доступної , можливостей
а це тут до чого? і що мені дає інформація про сталі типу Д2, порошкові, 440, 420 і т.д.? Роквели-шмоквели? є ніж - робить свою справу, не робить - до побачення. то як накупляють порохів і стріляють через хрони, і шо? було 2 порохи - димний та бездимний і ніхто на початкову швидкість не звертав уваги, зате зараз треба вистріляти 2 банки пороху, щоб доказати, що десь там на 5 м/с швидше полетіло.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Як би був з ртуттю той що з клапана - блищав би ))) або з лопатки турбіни реактивного літака тре робити . На всю жизнь !
)))
Ніж ... з клапана ... Жжесть.
Не думав що на сьогодні , враховуючи кількість інформації доступної , можливостей і т.д. лишаються люди які всерйоз моляться на " ніж з клапана"... Ви серйозно ? Чи все ж таки це жарт?
П.С про лопатку турбіни і ртуть то був жарт , сподіваюсь що зрозуміло, оскільки клапан тепловозів , ртуть , лопатки турбін то вже такий собі мем в ножеманськіх тусовках.
П.П.С самий кращий ніж з лопасті гвинта підводного човна . Взагалі не іржавіє , і міцний ! ))
Я вже наводив фото з крайнього полювання на диких свиней. Там чітко видно, чим користуються в реалі сучасні мисливці Чернігівщини. Ну, не помітив я там жодного ножа за дурні гроші з надсучасних матеріалів. А впольована свинка була пречудово розібрана і тими непоказними саморобними ножами. І на 99% ніхто з тих мисливців навіть не здогадується, з якої сталі у нього ніж. Все перевіряється практикою. І відбраковується теж практикою. Я говорю про прості наші, поліські полювання. За участі наших же поліщуків. Хоча, буває, і кияни проскакують. Однак на розборці дичини я їх ніколи не бачив.А своїми суперножиками вони, максимум, різали ковбаску.Імхо, мисливський ніж - це просто інструмент. Є і у мене дещо. Бо ніж має бути у кожного мисливця 100%. Але це справа уподобань і вибору кожного, під свої запити. І критика тут абсолютна неприйнятна. Якщо ніж виконує свою функцію
 
Останнє редагування:

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Однак на розборці дичини я їх ніколи не бачив
а я бачив - нас з колегою на телефон знімали зі словами: "пасматрі, пасматрі, мьі такого ни в одном хозяйстве не видели" :D :D . на той час Сашко взагалі знімав шкуру з кабана ножем типу дешевого складня "Гранд вей". Хоча хлопці - кияни - були нормальні, навіть відставний генерал МВС дістав якогось тесака і пробував обдерти шкуру з задньої ноги іншої свині:D.
 

Мишко К36

Слідопит
дивні ви. з штока клапана від тепловоза, ніби впускного, бо у випусконому пустота заповнена натрієм для швидкої тепловіддачі. шток розклепаний мехмолотом в заготовку, потім термічка в умовах тепловозоремонтного заводу. зі своїми завданнями справляється.

та ніхто не молиться, ніж працює за призначенням, коли полювання було на копитних. багато раз розбирав ним свиню вдома. зробили мені його у 2003 році. досі працює, чого на нього молитись?

а це тут до чого? і що мені дає інформація про сталі типу Д2, порошкові, 440, 420 і т.д.? Роквели-шмоквели? є ніж - робить свою справу, не робить - до побачення. то як накупляють порохів і стріляють через хрони, і шо? було 2 порохи - димний та бездимний і ніхто на початкову швидкість не звертав уваги, зате зараз треба вистріляти 2 банки пороху, щоб доказати, що десь там на 5 м/с швидше полетіло.
Поясню своє здивування.
В сучасних тусовках ножеманів , коли мова заходить за "ніж з клапана " - це вже привід для підколів і тролінга . Це вже на стільки не цікаво що серйозно ніхто не сприймає. Хоча всі знають що були часи коли практикували виготовлення , і не тільки з клапанів. Та все ж.. Часи змінюються , змінюється і люди . Але не всі )))
Але Сьогодні є доступні , наголошую- доступні матеріали для виготовлення ножів як з вуглецевих так і нержавіючих сталей.
Навіть не зважаючи на це , в наш час не рідкість побачити оголошення з продажу з такими словами :"з ножа рубанка" , "мех.пили" , "рапід" , " р6м5" і т.д. І працюють , і прості , і ніхто тролить не буде.
А от тільки мова зайде за клапан - все. Це вже мем .

Важко пояснити , але ніж з клапана сьогодні це вже привід для насмішки.
Тому і тролив про човни ,турбіни ,ртутні ножі ...
Яот чомусь до останнього думав що ви "в темі" .
Я на початку своєї "хвороби " теж всяку маячню міг сказати. ))
 
Останнє редагування:

Мишко К36

Слідопит
Я вже наводив фото з крайнього полювання на диких свиней. Там чітко видно, чим користуються в реалі сучасні мисливці Чернігівщини. Ну, не помітив я там жодного ножа за дурні гроші з надсучасних матеріалів. А впольована свинка була пречудово розібрана і тими непоказними саморобними ножами. І на 99% ніхто з тих мисливців навіть не здогадується, з якої сталі у нього ніж. Все перевіряється практикою. І відбраковується теж практикою. Я говорю про прості наші, поліські полювання. За участі наших же поліщуків. Хоча, буває, і кияни проскакують. Однак на розборці дичини я їх ніколи не бачив.А своїми суперножиками вони, максимум, різали ковбаску.Імхо, мисливський ніж - це просто інструмент. Є і у мене дещо. Бо ніж має бути у кожного мисливця 100%. Але це справа уподобань і вибору кожного, під свої запити. І критика тут абсолютна неприйнятна. Якщо ніж виконує свою функцію
Можна я нічого відповідати не буду ? От просто не хочу втрачати свій і ваш час ,адже всеодно лишимось кожен при своїй думці . А от останнє речення вашого посту я б залюбки дочитав. Там думка не закінчена мені здається.
 
Зверху