Стороженко Владимир Леонидович (вован73)

Статус
Закрита.

FTV-1964

Новачок
Стороженко Владимир Леонидович
г. Купянск
0993169399
на форуме известный как вован73

25.04.2021 в 08:02 был ошибочно отправлен перевод с карты АльтБанк Стороженко Владимиру Леонидовичу, зарегестрированному на форуме под ником вован73, на карту ПриватБанк в размере 15000 гривен. Прошу обратить внимание, что карты разных банков.

Сразу узнать кому был отправлен перевод мне не удалось, т.к. был выходной день и в службе поддержки мне не смогли дать ФИО и полный номер карты получателя. Но от себя подал заяление в оба банка, с указанием на ошибку. На следующий день я получил нужную мне информацию, включая номер мобильного телефона.

По телефону Владимир сообщил мне, что обратился в банк и подтвердил факт ошибочного зачисления средств. Далее с моей стороны в течении нескольких недель были звонки в банк для того, что бы узнать как идут дела. В банке мне говорили, что не могут с ним связаться. Я попросил звонить в другое время, правку приняли. В последствии оказалось, что он заблокировал номер ПриватБанка, о чём сам же и написал в своей теме, в разделе "Холодна зброя".

По прошествию месяца я решил взять ситуацию в свои руки и нашёл больше информации о получателе. Оказалось, что до этого мною был приобретён нож у данного пользователся, оплата была произведена с той же карты, с которой после был отправлен перевод. Каким-то образом номер его карты попал ко мне в шаблоны и я случайно совершил перевод ему.

Я начал писать ему на форуме, просить позвонить в банк, или сходить, скидывал квитанции с банка, снабжал всевозможной информацией, которой владею только я. Когда услышал категорический отказ, написал первую жалобу.

Последним ответом банка были слова о том, что они ничем не могут помочь т.к. такого рода операции совершаются по телефону (при наличии у банка реквизитов отправителя) при отсутсвие оных получатель самостоятельно должен перевести средства.

В своё оправдание Вован пишет какие-то бредовые вещи о кредитах, что не знает кто я такой, что я месяц его не беспокоил и ждал пока банк решит вопрос, что это всё небезопасно, что деньги отправлены с "левой" карты, что это такая схема развода и т.д.

Кому очень интересно, можете почитать его тему, куда я писал до этого, т.к. не знал о существовании данного раздела.

От себя рекомендую держаться подальше от этого персонажа т.к. в личные сообщения мне писали другие люди о проблемах с данным субъектом.

Материалы прикрепляю, если нужно ещё что-то, спрашивайте, предоставлю.
 

Вкладення

Останнє редагування:

Вік71

Снайпер
Був в мене схожий випадок! На карту прийшло 3000 грн.,яких не чекав ))). Через три дні позвонила знайома,сказала,що помилково перекинула гроші( так само підтягнуло мою карту в шаблонах Приват24, вона раніше вже переводила мені кошти , і номер карти в неї був). Повернув відразу після звінка ! На чужому,та ще й "на халяву" не розбагатієш !!! А клеймо то залишиться на все життя... Та й продажі ножів можуть впасти . Я б подумав :)
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
висновок з усього один: для нервового спокою та балансу в природі не тримайте гроші на картках, не створюйте ніякий шаблонів, не ведіться на всілякі програми типу Приват-24 смартгроші і все таке. отримали гроші - пішли і зняли готівку "в нуль", все рівно рано чи пізно будуть подібні ситуації, якби гроші навіть кидались через термінал, але готівкою - номер картки би вводився самостійно, тому помилка була б майже не можливою. пора змиритись з тим, шо в нашій державі, коли пропонують якісь спрощення та полегшення - наїбуть 110%.
да, не треба починати, що так швидко, зручно і так робить увесь світ, просто нам не показують, що там теж можуть бути такі ж проблеми і збої. коли немає світла чи інтернету я за готівку куплю поїсти і заправлю машину, а от власник карти голд і всього такого стоятиме голодний.... бо гроші і наче є, але....
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Через три дні позвонила знайома,сказала,що помилково перекинула гроші( так само підтягнуло мою карту в шаблонах Приват24, вона раніше вже переводила мені кошти , і номер карти в неї був). Повернув відразу після звінка !
Вітя - знайома!!! а тут ти займаєшся своїми справами, якісь плани і все таке, починає наярювати якийсь дядько і просить повернути якісь гроші, які в нього ніхто не просив. в моєму випадку це треба їхати в банк, вистояти чергу, переводити кудись гроші і все таке. кому воно треба???? якщо я в цій черзі підхоплю корону, хто мені поверне гроші за лікування???
тобто по чиїсь тупоголовості я маю витрачати свій час, і як можливий наслідок здоров'я??? тому тут, вважаю, кидка немає як такого. окрім того ще й місяць як колектор телефонує зранку вдень та ввечері. про мінус в карму тих грошей я не розмірковую, але якби я мав подібну ситуацію і мені би так трахали мізок - гроші би відправив комусь на допомогу - в інтернеті достатньо оголошень про хворих дітей. все імхо.
 

FTV-1964

Новачок
Вітя - знайома!!! а тут ти займаєшся своїми справами, якісь плани і все таке, починає наярювати якийсь дядько і просить повернути якісь гроші, які в нього ніхто не просив. в моєму випадку це треба їхати в банк, вистояти чергу, переводити кудись гроші і все таке. кому воно треба???? якщо я в цій черзі підхоплю корону, хто мені поверне гроші за лікування???
тобто по чиїсь тупоголовості я маю витрачати свій час, і як можливий наслідок здоров'я??? тому тут, вважаю, кидка немає як такого. окрім того ще й місяць як колектор телефонує зранку вдень та ввечері. про мінус в карму тих грошей я не розмірковую, але якби я мав подібну ситуацію і мені би так трахали мізок - гроші би відправив комусь на допомогу - в інтернеті достатньо оголошень про хворих дітей. все імхо.
Обережніше з виразами.

По темі: достатньо заталефонувати у банк і виконати інструкцію.
Витратити 30 хвилин власного часу задля чистої совісті не така вже і висока плата.
І якщо Ви не уважно прочитали, місяць я взагалі не турбував. І дзвонив після 18:00 всього декілька разів.
 
Останнє редагування:

Russ

Мисливець
Вітя - знайома!!! а тут ти займаєшся своїми справами, якісь плани і все таке, починає наярювати якийсь дядько і просить повернути якісь гроші, які в нього ніхто не просив. в моєму випадку це треба їхати в банк, вистояти чергу, переводити кудись гроші і все таке. кому воно треба???? якщо я в цій черзі підхоплю корону, хто мені поверне гроші за лікування???
тобто по чиїсь тупоголовості я маю витрачати свій час, і як можливий наслідок здоров'я??? тому тут, вважаю, кидка немає як такого. окрім того ще й місяць як колектор телефонує зранку вдень та ввечері. про мінус в карму тих грошей я не розмірковую, але якби я мав подібну ситуацію і мені би так трахали мізок - гроші би відправив комусь на допомогу - в інтернеті достатньо оголошень про хворих дітей. все імхо.
Кожна людина має право на помилку. Можна так писати, коли це вас не стосується. Взагалі не розумію до чого цей пост. Я так розумію, ви підтримуєте шахрая?
А про здоров*я і Ковід-19, не смішіть. Ви готові йти знімати гроші, розраховуватись ними в магазині стоячи в черзі, брати решту, на яку невідомо хто кашляв і чхав, як на мене то ризик захворіти тут набагато більший.
Про банківську систему взагалі не зрозумів. При чому тут банк? Тут явна неуважність, про що людина і сказала. Переводячи 15000 не так важко перевірити реквізити отримувача. Воно там три рази запитає підтвердження. В мене дружина в магазині при розрахунку "живими грішми" умудряється "попасти на гроші". Що їй після цього гроші в руки не давати, а лише картку?
 

Admin

Administrator
Команда форуму
Пригласил вован73 в открытую тему Кидалы, мошенники.
https://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Стороженко-Владимир-Леонидович-вован73.104124/

С 25.04 уже можно было определиться - человек действительно ошибся с платежом или какая-то схема развода.
Пятый месяц пошёл, как человек просит вернуть обратно деньги...
 
Останнє редагування:

Lisst

Мисливець
висновок з усього один: для нервового спокою та балансу в природі не тримайте гроші на картках, не створюйте ніякий шаблонів, не ведіться на всілякі програми типу Приват-24 смартгроші і все таке. отримали гроші - пішли і зняли готівку "в нуль", все рівно рано чи пізно будуть подібні ситуації, якби гроші навіть кидались через термінал, але готівкою - номер картки би вводився самостійно, тому помилка була б майже не можливою. пора змиритись з тим, шо в нашій державі, коли пропонують якісь спрощення та полегшення - наїбуть 110%.
да, не треба починати, що так швидко, зручно і так робить увесь світ, просто нам не показують, що там теж можуть бути такі ж проблеми і збої. коли немає світла чи інтернету я за готівку куплю поїсти і заправлю машину, а от власник карти голд і всього такого стоятиме голодний.... бо гроші і наче є, але....
640px-Manwithtinfoilhat (1).jpg
 

sergo 771

Снайпер
Чергова тема переливання з пустого в порожнє ....
Переказ добровільний, хоч і помилково.
А повернення теж добровільне - діло совісті.
Вимазатися можна швидко ...відмитися від бруду важко ,а іноді неможливо .Репутація заробляється роками ...пропадає в одну мить !
 

sergo 771

Снайпер
Вітя - знайома!!! а тут ти займаєшся своїми справами, якісь плани і все таке, починає наярювати якийсь дядько і просить повернути якісь гроші, які в нього ніхто не просив. в моєму випадку це треба їхати в банк, вистояти чергу, переводити кудись гроші і все таке. кому воно треба???? якщо я в цій черзі підхоплю корону, хто мені поверне гроші за лікування???
тобто по чиїсь тупоголовості я маю витрачати свій час, і як можливий наслідок здоров'я??? тому тут, вважаю, кидка немає як такого. окрім того ще й місяць як колектор телефонує зранку вдень та ввечері. про мінус в карму тих грошей я не розмірковую, але якби я мав подібну ситуацію і мені би так трахали мізок - гроші би відправив комусь на допомогу - в інтернеті достатньо оголошень про хворих дітей. все імхо.
Стопітьсот мінусів ,Артуре тобі за цей пост.Після не повернення коштів і намагання здриснути від вирішення цієї проблеми ,навіть не з твоєї вини - спав би -мозок не пух?
 
Статус
Закрита.
Зверху