порох Крук

valeriy220

Новачок
так надо скооперироваться, я б тоже взял 3 баночки, это у нас продают в лесхозе, точнее на територии
 

Patso

Снайпер
Я взяв собі 5 банок крука по оптовій ціні (зібрались з друзями і купили більше 10 банок). Буду пробувати заряджати ним патрони на качку (самі масові).
Раніше ним не заряджав. Попробую 2.1*34г і 2.2*34г на 12 калібр.
А скільки сипати в 20 під 24 г дробу 1.5-1.6г? Хто має досвід по 20 підкажіть будь-ласка.
 

Грищенко

Снайпер
А скільки сипати в 20 під 24 г дробу 1.5-1.6г?
А это будет зависеть от типа обтюратора.Если пластиковый ПК или "шашечка" с пыжами,-хватит и 1,5/25 гр,если картонка и пыжи,- 1,55-1,60/25 гр.В любом случае с навеской придется поиграться,начинать лучше с на 0,1 гр меньшей,с шагом 0,05 гр.
 

Mykola STARyy

Снайпер
Минулорічні патрони з Круком люблять давати осічки.
 

Копатыч

Зброяр
Минулорічні патрони з Круком люблять давати осічки.
Как таковая "осечка" может быть только по вине НЕ исправного капсюля, а вот "зятяжной" выстрел, по вине отсыревания пороха, может быть.
 

Mykola STARyy

Снайпер
Так, помилився. Але порох не відсирів. Патрони зберігалися вдома, потопів не було. Аналогічна ситуація ще у двох мисливців. Тепер патрони робимо так щоби вистріляти в цьому сезоні.
 
Останнє редагування:

Patso

Снайпер
А это будет зависеть от типа обтюратора.Если пластиковый ПК или "шашечка" с пыжами,-хватит и 1,5/25 гр,если картонка и пыжи,- 1,55-1,60/25 гр.В любом случае с навеской придется поиграться,начинать лучше с на 0,1 гр меньшей,с шагом 0,05 гр.
Впатронах стараюсь завжди використовувати обтюратор пластиковий, заряджати буду в 12 к на ПК (дріб №5) и на коркових пижах (дріб №7) а 20 на ПК і ДВП.
Попробую також в латунках - патрон має вийти взагалі економний.
А як Крук дружить з центробоєм?
 

Patso

Снайпер
"Шашечка" і не найкращий обтюратор, не набагато кращий товстої картонної прокладки на порох.
 
Зверху