порох Крук

mulyavchik

Снайпер
Да.Вин думае шо озолотиться на цьому.Хоча якшо зганяти у винницю то все можна купити ненабагато,але дешевше щей на пиво хватить.
 

HANTER68

Мисливець
Козятин.Винницька обл. Крук-360грн. банка.Сокол 500грн .Жевело 2,50грн .Дроб-100грн.кг
У меня когда-то шэф был из Козятина, так я всегда говорил, что там у всех наверное не в порядке с головой. Два дня назад брал у себя в городе: порох Нобель - 270гр, Жевело - 1,20гр, капсуль Нобель - 1,20гр.
 

Грищенко

Снайпер
Козятин.Винницька обл. Крук-360грн. банка.Сокол 500грн .Жевело 2,50грн .Дроб-100грн.кг
Вот где оно,украинское Эльдорадо:confused:.Наверное в Козятыне живут очень,очень богатые люди,либо барыги совсем потеряли связь с реальностью:eek:.
 

ToxaRat

Мисливець

Грищенко

Снайпер
может в складчину как-то возьмем?
Уже не раз и не на одном форуме обсуждалось,-без соответствующей лицензии не продадут.Ищите не жадного директора магазина с лицензией,через него за денежку малую может и выгорит.Вы ему собранные коллективом деньги(+ его интерес),-он вам оптовую партию столь желанной продукции.
 

ToxaRat

Мисливець
Уже не раз и не на одном форуме обсуждалось,-без соответствующей лицензии не продадут.Ищите не жадного директора магазина с лицензией,через него за денежку малую может и выгорит.Вы ему собранные коллективом деньги(+ его интерес),-он вам оптовую партию столь желанной продукции.
ну так может нам пора собрать базу контактов у кого есть лицензия и кто не жадный?
 

great_hunter

Мисливець
Всім привіт! В червні поточного року в Івано-Франківську "Крук" купив за 195 гривень.
20150607_130815.jpg
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
У меня когда-то шэф был из Козятина, так я всегда говорил, что там у всех наверное не в порядке с головой. Два дня назад брал у себя в городе: порох Нобель - 270гр, Жевело - 1,20гр, капсуль Нобель - 1,20гр.
Житомир магазин Рись: порох нобель д20-260 грн за 200гр у мене карта дисконтна на 10 відсотків ітого 234грн за банку, центробой 0,55 грн, еврокапсуль кажись 1.1 грн, гільза 12 калібр з єврокапсулем 3 грн шт
 

Грищенко

Снайпер
Житомир магазин Рись: порох нобель д20-260 грн за 200гр у мене карта дисконтна на 10 відсотків ітого 234грн за банку, центробой 0,55 грн, еврокапсуль кажись 1.1 грн, гільза 12 калібр з єврокапсулем 3 грн шт
В принципе нормальные цены,-бывает намного хуже:(.
 

АндрейМ.

Новачок
Зимой выхватил в "Кизляре" г. Киев 10 банок Крука по 150 грн и 1000 еврокапсюлей по 40 коп, теперь сижу на пороховой бочке и не нарадуюсь)
 

mulyavchik

Снайпер
Браття,а шо ни в кого немае знайомих директорив мисливських магазинив?Може б з кимось догововрились взяти пороху з заводу?Цена,бляха, дуже демократична,так и кортить взяти банок з пару.Та бачу напевне не з нашим еврейським щастям...Може в кого е якись миркування по ций теми давайте якось разом спробуемо виришити це питання.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Може в кого е якись миркування по ций теми давайте якось разом спробуемо виришити це питання.
Друже, навряд чи хто у нас на Форумі у відкритому чаті тапише де та як взяти порох;)
Кизляр перестав відсилати Н.Почтою ще в минулому році, я розмовляв з менеджером, у них там типу невеликого зальота щось вийшло.
Цена,бляха, дуже демократична,так и кортить взяти банок з пару
я за таку ціну брав по 10 банок, але то стара ціна висить або просто "ожидается", а так у Кіровограді магазин Мисливець - Крук - 300грн, Сільвер - 250 грн, Нобель - 250 грн.
шукайте компаньйонів на Д-20 чи інші порохи на оптові партії
 

роман!!!

Слідопит
Афикеть цены! У нас в Кр.Роге ещё по 200грн...Поеду, куплю ещё пару банок...
Вірне рішення!!! Маю на запасі майже три кілограми пороху і з нинішніми часами,періодично задаюсь питанням, чи не взяти ще.Зараз як найкраще розумію,що запас... туди не коле!:)
 

mulyavchik

Снайпер
Якщо е можлививсть та зайвих пару сотень то звичайно можна придбати,бо з теперишними розкладми хто його знае шо буде завтра.А так воно хавати непросить.
 

Грищенко

Снайпер
Крук сейчас идет в среднем по 180 грн за 300 гр банку,оптом(10 б и выше),- по 150 грн.Очень конкурентная цена,стоимость заряда получается самая низкая среди ходовых порохов,а если взял по оптовой цене,-:rolleyes:...
 

valeriy220

Новачок
так надо скооперироваться, я б тоже взял 3 баночки, это у нас продают в лесхозе, точнее на територии
 
Зверху