Форумна курілка

Статус
Закрита.

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Доброго дня всем и хорошей трудовой недели!!!
 

мр 153 12 76..

Снайпер
Вітаю шановне товариство з прекрасним,погожим днем!!В нас на вулиці +16,сонце,весна!!Дивлюся,що вчора мало курили і мало надиміли!!Мабуть махра була сира,чи курці нетягучі!!!
Здрастуйте,Васильович!!!!Зараз обiд,може народ i пiдтягнеться
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Вітаю шановне товариство з прекрасним,погожим днем!!В нас на вулиці +16,сонце,весна!!Дивлюся,що вчора мало курили і мало надиміли!!Мабуть махра була сира,чи курці нетягучі!!!
Что то Вас давненько не было.Куда пропали?
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму

Арго

S-Moderator
Команда форуму

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Добрый день Васильевич. Может сегодня немного больше покурим, ато последнее время интерес к теме пошел на спад...мне так показалось.
А тут відразу і видно хто за чим сюди заходив і хто є хто!!Все нормально,свої завжди будуть в своїй темі,а "варяги",ну, "варяги" є "варяги",немає в них нічого свого!!!!
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Зараз погода,а значить в людей настрій до роботи і його в них забирати гріх,а ввечері всі свої будуть вже ділитись напрацьованим за день!!
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
А тут відразу і видно хто за чим сюди заходив і хто є хто!!Все нормально,свої завжди будуть в своїй темі,а "варяги",ну, "варяги" є "варяги",немає в них нічого свого!!!!
))))))))))))))))))))))))))))))))) мені будь-ласка можна Гуру поміняти на Старожил курилки???))))
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму

Арго

S-Moderator
Команда форуму
))))))))))))))))))))))))))))))))) мені будь-ласка можна Гуру поміняти на Старожил курилки???))))
А я буду вставляти такий ранг по-верх "Гуру"!!
Хлопаки всіх вітаю!!! +10 на два дня далі мороз((((
Вітаю !!В нас тепліше,але завтра вже буде дощ!!Морозів не бачу!!
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму

Арго

S-Moderator
Команда форуму

Арго

S-Moderator
Команда форуму

Арго

S-Moderator
Команда форуму

мр 153 12 76..

Снайпер
А тут відразу і видно хто за чим сюди заходив і хто є хто!!Все нормально,свої завжди будуть в своїй темі,а "варяги",ну, "варяги" є "варяги",немає в них нічого свого!!!!
Мне вчера комп починили ,так что я снова в строю
УУУУРРРРРРЯяяяЯЯЯЯЯЯЯЯЯ!!!!!!!!!!
 
Статус
Закрита.
Зверху