Форумна курілка

Статус
Закрита.

Monya

S-Moderator
Команда форуму
рік поза рік то й ми таке брехатимемо... як старожили... головне щоб було що молодняку передати в спадок та навчити їх зберегти та примножити наші здобутки - оце головні 2 речі в Полюванні
+++
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
зібрати б їх усі, оформити літературно, та видати!!! був би посібничок для початківця типу Мисливських усмішок
Было бы не плохо.А ты не хочешь этим заняться??? У кого у кого а у тебя Артур это получится.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
А ты не хочешь этим заняться?
я ще не дозрів до такого, тут як для написання ікон - благословіння треба, щоб не написати чогось не такого - читатимуть же багато народу і багато хто може сприйняти як керівництво до дії.
 

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
Ванька то може ти ще й до сповіді ходиш?:D:D:D
Та ходив якось :D саме дощ був:D , ну і кажу попу .... грішен я ходив в гості до куми, пішов дощ ,вона каже залишайся .... ну і згрішив :D то піп мене вигнав в дощ :p:p:p
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Та ходив якось :D саме дощ був:D , ну і кажу попу .... грішен я ходив в гості до куми, пішов дощ ,вона каже залишайся .... ну і згрішив :D то піп мене вигнав в дощ
я тоже цей анекдот знаю!:D:D:D ти за здибанці вечіром на фестиваль поїдеш ти з і мною та Дімою під вербою сидітимеш юшку сьобатимеш та 100 г запотівшої питимеш?
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Прывет дядьку.Як ся ма?
нормально, погода хоч наладилась, машину помив - уже й забув як це робиться. все мийка та мийка. сидю в дома як дурень! коли б погода та круків на гніздах постріляти.
 

мр 153 12 76..

Снайпер
нормально, погода хоч наладилась, машину помив - уже й забув як це робиться. все мийка та мийка. сидю в дома як дурень! коли б погода та круків на гніздах постріляти.
А я после дня рождения друга лежу выдыхаю :) :) :)
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Капчених чи так вариш
на здибанку тушонку робитиму - будеш? а взагалі боремось з ними бо зайченят вибивають і ще багато шкоди творять,тому ми з товаришем спосіб винайшли, самка сидить на гнізді, а крук поряд на дереві, не доїжджаємом метрів 300 до гнізда, я підходжу з рушницею до гнізда, а товариш стоїть недалеко від машини. у мене заряджено - нижній-куля діабола, верхній - дріб №5 в контейнері, крук іноді дає вистрелити по сидячому або вліт, самка сидить на гнізді, тоді я валю кулею в здоровецьке гніздо, самка як правило гине одразу, а все начиння від сили удару вилітає назовні. крук крутиться навколо гнізда - і добувається або мною, або товаришем. перед поїздкою по гніздах повідомляю свого єгеря про наші дії.
 

мр 153 12 76..

Снайпер
Молдцы,вы,а я своим товарищам предложил поехать солонцы поделать,никто не захотел...
Сказали шо зайца и так много...короче печалька
А круков тушенных конечно буду :) :)
Могу тебя угостить шашлыком из старого лысака :) :) :)
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Могу тебя угостить шашлыком из старого лысака
тільки з козінаками!
своим товарищам предложил поехать солонцы поделать,никто не захотел...
шкода, у мене також коли фазанів годували ентузіазму не було, поїхали вдвох з товаришем. то вечором 1 одумався - прибіг приніс гроші на солярку, але ми не взяли. ну то таке, матимеш змогу - сам виїдь постав у старі трухляві пні по пачці солі. або, хліб-кирпичик - зрізаєш верх збоку, вибираєш м"якуш, запихаєш туди брикет солі з пачки, макаєш у воду і різко виймаєш, сіль стає каменем а хлібина тримає її. також розкладаєш на пнях, біля стежок, або біля годівниць. краще на просіках у лісосмугах, або в місцях де лісосмуги сходяться - всі стежки заячі сходяться завжди на кут поля.
 

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
ти за здибанці вечіром на фестиваль поїдеш ти з і мною та Дімою під вербою сидітимеш юшку сьобатимеш та 100 г запотівшої питимеш?
Та що я не людина :D тільки Вітаху ще прихватимо під вербу та і всіх інших друзів :p:p:p
 

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
Вибачте ;)я в ІМЕРЕТО пішов :) буду пізно і зовсім не трезвий :p:p:p
 
Статус
Закрита.
Зверху