ТОЗ 34 ЕР На оцінку

Статус
Закрита.

Охотник77

Снайпер
Золота ціна в базарний день на разі або продавати роками.пс:пан север нібито і просив за свого менше чим рекомендує тут а так мабуть і не продав та й в інших продавців з ціми рушницями щось не дуже активні продажі,імхо!
 
Останнє редагування:

север

ветеран форуму
надійна команда
Золота ціна в базарний день на разі або продавати роками.пс:пан север нібито і просив за свого менше чим рекомендує тут а так мабуть і не продав та й в інших продавців з ціми рушницями щось не дуже активні продажі,імхо!
Свого Тоза я офіційно не продавав і ціну на нього не озвучував, нагадайте, якщо я щось забув? Продавати за копійки не збираюсь, нехай стоїть, їсти ж не просить. Тим більше, що у мене на нього запчастин ще на 1,5 рушниці. А рушниця ТС у чудовому стані, правильного року випуску, з гарним боєм і практично без втручань. Вона не може вартувати менше 20 000, якщо турецькі вертикалки вже продаються більш ніж за 50 000 грн.
 

Охотник77

Снайпер
Вона не може вартувати менше 20 000, якщо турецькі вертикалки вже продаються більш ніж за 50 000 грн.
Вибачаюсь у автора теми за оф топ шо відповідаю не по темі. тоз34 не рівня туркам як по мені то у всьому
 

север

ветеран форуму
надійна команда
На цьому форумі і на продаж і здається на обмін предлагали за 10тищ пару років+- тому,шукать де,коли не буду)
Все залежить від стану рушниці і необхідності у фінансах. Я другий власник і стан моєї рушниці не такий, як у ТС. Тим більше, що для мене 34 це вже пройдений етап, до якого вже навряд чи повернусь. Залишаюсь при своїй думці про ціну рушниці ТС. Дана модель позитивно зарекомендувала себе на полюванні і для багатьох мисливців залишається номером 1 і по сьогодні. Дійсно, як зазначив вище форумчанин, вона повністю ремонтопридатна, за умови гарних стволів. Навіть колодки з інших рушниць можна припасувати, при необхідності. Деякі підходять навіть без підгонки, перевірено.
 

Schmied

Слідопит
Затильник точно не рідний
З цим не можна не погодитись. але, можливо, рідний амортизатор був задовгим для власника. Це зовсім некритично.
Sorry, але я не побачив жодного фото з якого можна дати оцінку тильнику… Можливо щось пропустив… Прохання до ТС виставити норм фото, щоб зняти питання з повістки …
 

Ruslan83

Мисливець
Sorry, але я не побачив жодного фото з якого можна дати оцінку тильнику… Можливо щось пропустив… Прохання до ТС виставити норм фото, щоб зняти питання з повістки …
Завтра надам фото. З повагою!
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Кожен раз коли виставляють більш-менш незатяганий тоз-34 чи іж-27 - дискусії на декілька сторінок. Але жоден з них не став дорожче за свою ціну, +/- 500. Від додаткових фото не стане він коштувати 800.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Все,досить!!!Ціну більш-менш реальну топікстартер вже знає.а на рахунок поговорити про ТОЖ -34 попрошу в розділ обговорень!Тему почищу після ознайомлення топікстартером.
 
Статус
Закрита.
Зверху