ТОЗ 34 ЕР На оцінку

Статус
Закрита.

север

ветеран форуму
надійна команда
На даній рушниці форма ложе як на нових ТОЗах. Дуже і дуже схоже !!!
Дійсно, це так. Декілька років тому влаштували перестрілку мого доброго старого вже Тоза (до речі, з ідеальними зеркальними стволами!) і новодєла. Мій поклав його на лопатки по взаємному визнанню всіх присутніх. Хоча стріляли з обох рушниць всі, хто хотів. Зверніть увагу на форму дерева! Мій ТОЗ-34Р верхній, 1978 р.в., бук, цевйо без реставрацій і втручань.

1700238188499_compress97.jpg
 
Останнє редагування:

север

ветеран форуму
надійна команда
Планка вентельована - новий зразок.
Флажок відсутній - старий зразок.
Нічого дивного, що було на складі з того й зробили. Гірше не стало.
Це не так. На екстракторних 34-ках спочатку була невентильована, суцільна, прицільна планка. Але на ежекторних завжди була т.зв. вентильована, т.зв."сміттєзбірник", яка перекочувала на мисливську зброю зі спортивної. Хоча їй вона потрібна, як корові сідло.
 

gaudi

Слідопит
Рушниця в поважному віці я думаю 70х років(судячи з запобіжника).Рушниця вже воронилась і дерево на мою думку вже переродлялось(або ж реставрувалось).Но ціна на неї всеріно від цього не буде сильно меншою,на мою думку від 400-500 $.Головне щоб в стволах був порядок повний,а решту все лікується)))...
а зміст платити 400 500 за таку рушницю.щоб потім ще тратити на лікування.....
 

RoSO-maxa

Мисливець
А що власник не може сам зробити собі висновок? Ціна на ринку +-
Я б радувався любий пропозиції, щоб тільки позбавитись цієї "за геніальність конструкції в Лейпцигі"
 
Останнє редагування:

Ruslan83

Мисливець
А що власник не може сам зробити собі висновок? Ціна на ринку +-
Я б радувався любий пропозиції, щоб тільки позбавитись цієї "за геніальність конституції в Лейпцигі"
Висновок зроблю Обов'язково тільки без ваших консультацій. Дякую
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Висновок зроблю Обов'язково тільки без ваших консультацій. Дякую
Налаштовуйтесь на "конструктивну" розмову. Бо Ви ще не почули реплік про переваги різних надсучасних хугл, про неможливість стрільби, в самому найближчому майбутньому, стальним шротом з Вашої рушниці, відсутність можливості використання в ній нікому непотрібних вкруток в стволи, які так і валяються у їх власників з моменту придбання рушниць десь далеко в загашниках, а потім за копійки продаються на торгових площадках, та непрактичні патронники, в які неможливо вперти магнум і супер- магнум патрони, які вкрай уже доконають вкрадену Коровяковим у Євгена Самійловича (і все ж- безнадійноненадійну!) систему запирання ТОЗ-34.
Єдине, що ніхто з опонентів і рота не розкриє, про прекрасний бій Вашої рушниці. Незважаючи на всі її, вищеперераховані, "недоліки".
 

RoSO-maxa

Мисливець
Навіть моя мама відрізняла бій тоз 34, коли скубала дичину, бо вона була розбита в хлам
Завужені чоки мабуть були зроблені для того щоб синьою изалентою перематувать потім шійку приклада від тріщин! В паспорті що прилагався було інше написано!
 

джейк

Мисливець
По темі . Перший коментар по суті Вашого запитання підтримую думку пана Севера.
 

Volodia Hirniak

Мисливець

север

ветеран форуму
надійна команда
Навіть моя мама відрізняла бій тоз 34, коли скубала дичину, бо вона була розбита в хлам
Типова помилка початківців: або не попав або ж - в хлам. Дичину потрібно навчитись відпускати. Витримка -це риса виваженого мисливця, від слова- мислити, тобто думати, перед тим, як натискати на спусковий гачок.
П.С. Грішу, іноді азарт превалює над здоровим глуздом. Чортихнешся :rolleyes: , та вже пізно...

Перепрошую, що не по темі.
 
Останнє редагування:

《ZOHAN 》☆☆☆☆☆

Мисливець
ви ж написали що решта все лікуеться.
Так,лікується.Я мав на увазі(не даний екземпляр),а те що якщо в рушниці стволи чисті,а все решту в неналежному вигляді,то це можна все довести до логічного завершення(вороніння, реставрацію,чи туж саму заміну деталей).І я небачу в цьому якоїсь проблеми)-це все ЛІКУЄТЬСЯ...В даному екщемплярі я небачу щоб там потрібно було щось лікувати(хоча особисто я її не бачив і це стверджувати на всі 100% нажаль не можу).А якщо ви бачете що саме ця одиниця потребує ще якихось доопрацювань,то вкажіть це.Буде цікаво і мені і форумчанам,тай власник (можливо) погодиться з вами.Дякую з повагою до всіх....
 

Корнилов

Снайпер
Навіть моя мама відрізняла бій тоз 34, коли скубала дичину, бо вона була розбита в хлам
Завужені чоки мабуть були зроблені для того щоб синьою изалентою перематувать потім шійку приклада від тріщин! В паспорті що прилагався було інше написано!
Може проблема не в рушниці!!! Синя ізолента, це результат ,вживання алкоголю(великої кількості) на полюванні!!! А розбита дичина,то от невміння відпускати дичину, невміння споряджати патрони ,під ці звуження і любов,багатьог новачків,використовувати Дуже великі номера шроту))) Бачив багато ТОЗів,але жодного з ізолентою!!!
 
Затильники купити то не проблема на форумі їх багато
Якщо мова йде про автентичність виробу, то наврядчи буде легко знайти рідний потиличник на ТОЗ даного року виготовлення. Я стикався з цим питанням, знаходив не один, але в сумному і навіть дуже сумному стані. Вони дуже м'які і виходять з ладу, через недбайливе використання, або навіть через те, що банально пересихають і розтріскуються.
Потиличник на безфлажковий ТОЗ 34 знайшов через рік активного пошуку і це при умові, що я їх трохи колекціоную.
 
Статус
Закрита.
Зверху