Помогите определить марку и год выпуска ружья.

Арго

S-Moderator
Команда форуму

WildWest

Мисливець
Цей мій пост був 4 роки тому. Фактично заради нього я і зареєструвався на форумі, бо до того момент був тільки читачем.
Але все тече і все міняється, то інколи проскакують думки продати цю рушницю,... або зауер, або обидві....
Думаю, наврядчи ці рушниці попадуть в продажу, але "николи не говори ніколи".

Хоча, можливо, і займусь реставрацією, як буде час, та людина якій можна довірити цей процес, бо в мене в місті (а можливо і в області) такої людини наразі нема.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Обрізані.та ще і мушка встановлена не по центрі!Мабуть дуті.Від того і 680.
 

WildWest

Мисливець
Обрізані.та ще і мушка встановлена не по центрі!Мабуть дуті.Від того і 680.
На це можу відповісти тільки одне... Рушниця в мене на очах змалку, і за цей час стволи точно ніхто не обрізав.
Чесно кажучи ніколи їх прискіпливо не оглядав до вчора, а як сфотографував, то і мені картинка не сподобалась, але виклав таки сюди, щоб знаючі люди підказали що до чого.
Нажаль ближчим часом не зможу поміряти звуження, щоб трохи пролилося світло (якщо це звісно допоможе), але пам'ятаю якось я зважував окремо стволи, то вага не відрізнялась від вибитої на подушці (пара грами була різніця, здається в плюс, але з антабкою).
Буду дома, ще раз зважу і поміряю звуження.
 

Panters

Снайпер
На це можу відповісти тільки одне... Рушниця в мене на очах змалку, і за цей час стволи точно ніхто не обрізав.
Чесно кажучи ніколи їх прискіпливо не оглядав до вчора, а як сфотографував, то і мені картинка не сподобалась, але виклав таки сюди, щоб знаючі люди підказали що до чого.
Нажаль ближчим часом не зможу поміряти звуження, щоб трохи пролилося світло (якщо це звісно допоможе), але пам'ятаю якось я зважував окремо стволи, то вага не відрізнялась від вибитої на подушці (пара грами була різніця, здається в плюс, але з антабкою).
Буду дома, ще раз зважу і поміряю звуження.
Краще вже різані, бо якщо така пайка планки то виходить зліпили з того що було.
 

kef

Зброяр
На це можу відповісти тільки одне... Рушниця в мене на очах змалку, і за цей час стволи точно ніхто не обрізав.
Чесно кажучи ніколи їх прискіпливо не оглядав до вчора, а як сфотографував, то і мені картинка не сподобалась, але виклав таки сюди, щоб знаючі люди підказали що до чого.
Нажаль ближчим часом не зможу поміряти звуження, щоб трохи пролилося світло (якщо це звісно допоможе), але пам'ятаю якось я зважував окремо стволи, то вага не відрізнялась від вибитої на подушці (пара грами була різніця, здається в плюс, але з антабкою).
Буду дома, ще раз зважу і поміряю звуження.
Вагу стволу Ви ж знаєте як " підганяють" під тавро . Але тут обійшлося напевно без маніпуляції.
 

Trigal

Снайпер
Напевно на одне запитання відповіді вже не буде ніколи." А навіщо це було робити ,з якою метою?". ;)
Может быть был какой-то «крутой» по тем временам дядька-охотник, который, разумеется, охотился с прислугой. Вот и заказал своим «оруженосцам» дешевые копии брендового ружья. Что бы и денег много не тратить, и выглядели прилично, людям было не стыдно показать. Ну как-то так :)
 

Panters

Снайпер
Может быть был какой-то «крутой» по тем временам дядька-охотник, который, разумеется, охотился с прислугой. Вот и заказал своим «оруженосцам» дешевые копии брендового ружья. Что бы и денег много не тратить, и выглядели прилично, людям было не стыдно показать. Ну как-то так :)
Якась логіка в цьому є.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Сколько раз я уже повторял ( и продолжаю повторять!) на форуме: все наши домыслы и споры от недостатка полной информации, вследствие неуважения ТСтартертов к форумчанам- пока нужные фото "не вытянешь" силой от них- все уже перессорятся. А не проще ввести ОДНО И ЕДИНСТВЕННОЕ ПРАВИЛО: без качественных фото, во ВСЕХ ракурсах, неизвестные ружья не обсуждаются?! Чтобы все и сразу было всем понятно?! А то мути на ..надцать страниц, а потом финальное фото- бац! нате вам... " Наша песня хороша- начинай сначала"!
 
Останнє редагування:

WildWest

Мисливець
Раз этот опус написан в моей теме, то видимо есть какие то претензии именно ко мне..
Ссылочку в студию, где я что то скрывал в теме, морозился с фото, и их вытягивали силой?
Про фальшдоски написано на первой странице, а любое запрашиваемое фото появлялось тут в течении суток или времени необходимого мне, что бы добраться до сейфа. Я хотел и хочу объективности, поэтому все показано и рассказано как оно есть.
Отсюда, мне не понятно, что за волну вы тут гоните?
А то прям заговор какой то раскрыл.....
 

Panters

Снайпер
Раз этот опус написан в моей теме, то видимо есть какие то претензии именно ко мне..
Ссылочку в студию, где я что то скрывал в теме, морозился с фото, и их вытягивали силой?
Про фальшдоски написано на первой странице, а любое запрашиваемое фото появлялось тут в течении суток или времени необходимого мне, что бы добраться до сейфа. Я хотел и хочу объективности, поэтому все показано и рассказано как оно есть.
Отсюда, мне не понятно, что за волну вы тут гоните?
А то прям заговор какой то раскрыл.....
Не нервуйте, в кожного своя думка, і це нормально.
 

WildWest

Мисливець
Зважив стволи.... Вага на фото. На клеймі 1,279, а по факту трохи більше. Важив з антабкою...
Звуження пробував поміряти, штангель не дуже. Щось з ними не так зрозуміло як з вагою - по клеймам 16,9 та 17,0, а моїм штангелем канали стволів на зрізі значно менші.
При "кастрації" мали б бути навпаки більші...
IMG_20201203_145625.jpg
IMG_20201203_150010.jpg
 
Останнє редагування:

gaudi

Слідопит
не більші а такі як канали стволів.і відповідно довж.чоків проміряйте.
 
Зверху