Перекурчик

Статус
Закрита.

Грищенко

Снайпер
А яка різниця між покупцем і просто відвідувачем в розмові з продавцем виставленої на продаж зброї?
А посетители в теме могут быть весьма разные,и далеко не все зашли в тему с благовидными намерениями,далеко не все.Безусловно,это не снимает ответственности с топикстартера(в данном случае Биглемана) вести себя корректно,-тут я полностью согласен.
Культура,витримка,чіткість в дачі відповідей на запитання по виставленій на продаж зброї і стриманність в розмові-от і всі канони даного діалогу!!!!
Все верно,-но тут нашла кося на камень.Не подумайте,-я не пытаюсь защищать топикстартера,-сам неоднократно вступал с ним ...в полемику:cool:.Но в том,что тема скатилась в срач не только его вина,не смотря на всю его ...неоднозначность.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
:D Ну это ж БИГЛЕМАН! Он или есть или его нет совсем. Многие это прекрасно знают и понимают. Я абсолютно его не защищаю, забанили - и хрен с ним. Но он такой как есть, "не перевоспитуемый". :D Жаль, его точно будет не хватать, буквально скоро:D
Ви самі забили собі в голову про його нехватку!!!!Читайте,шукайте,порівнюйте,обговорюйте і будете самі собі спецами на всі руки!!!!Помилкове те,що ви 100%-но уповаєте на твердження і слова когось,а самі не можете зрівняти сказане ним від оригіналу!!Все набагато банальніше ніж ви думаєте і страшитеся сказати щось самі!Колись я вам розкажу про таких "спеців",прелякаєтесь,однозначно!!!
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Как там говорили в древнем Риме - "народу нужен хлеб и зрелища". "Хлеб" у нас есть, а БИГЛЕМАН устраивал "зрелище". Это мое мнение, высказанное просто так :) Не стоит обсуждать.:)
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Отношение его к форумчанам можно охарактеризовать одной его цитатой (хотя она с другого ресурса)

"ПЕРЕЧИТАЛ весь форум... все темы - ппц. неужели столько быдла ходит с оружием в угодьях????

мне плевать на все баны.. я наверное создам свой сайт и форум"
А це вам відповідь за вашу мольбу на ідола!!!!Приємно?Особисто мені ні!!!Іншого він не заслуговує!!Думаю,що подальший "розбір польотів!по цій "людині" лишній і не потрібний!!!Він все сказав про себе сам!!!!
 

XXL

Снайпер
Хлопцы, то даже не 14-й Зауэр - какие еще аргументы?
Ну тогда просветите Нас,что это за модель?
и прекрасно осознавал что за такие деньги он его не продаст, еще и на глазах у всего форума. ИМХО, Арго прав!
Покажите мне пожалуйста в продаже аналог этого ружья?
И что, молча смотреть как рядового послевоенного немца пытаются впарить по цене хорошей современной иномарки?
Хто,что ищет...
 

XXL

Снайпер
"ПЕРЕЧИТАЛ весь форум... все темы - ппц. неужели столько быдла ходит с оружием в угодьях????

мне плевать на все баны.. я наверное создам свой сайт и форум"
А дайте пожалуйста ссылку на эту теме,я хочу ее перечитать(хочу узнать в каком месте я быдло...)
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Ну тогда просветите Нас,что это за модель?
Андрій,а ти в цьому маєш сумнів????От 14-ка-



Знайди,крім врізки,щось подібне до виставленого Бигельманом клона!!!!!Уважно все продивись і сам все зрозумієш!!!
 

Ингул

Мисливець
А дайте пожалуйста ссылку на эту теме,я хочу ее перечитать(хочу узнать в каком месте я быдло...)
Смотрите личку
Ну тогда просветите Нас,что это за модель?
Это "солянка", так как по колодке не 8-ка, а по функционалу не 14-ка. Как модно говорить " собрано в подвале голодным немцем, для советского офицера" И наверное доля правды в этом есть.
Покажите мне пожалуйста в продаже аналог этого ружья?
Аналог найти врядли)))), но это не означает что это ружье эксклюзив))))
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Это "солянка", так как по колодке не 8-ка, а по функционалу не 14-ка. Как модно говорить " собрано в подвале голодным немцем, для советского офицера" И наверное доля правды в этом есть.
Цілковита правда!!!Це тобі саме що не є ХЛІБНЕ ВИРОБНИЦТВО!!!
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Власне,щоб забрати з лиця земного цю "хлібність" і був проведений так званий "АП-ГРЕЙД ",але якщо уважно придивитись,то ніякого АП-ГРЕЙДу і не проводилось,ну крім дуже потрібної заміни дерева,бо від оригіналу так і тхнуло "хлібністю"!!!!!Тепер все попорядку:

винты не сорваны











Ще зовсім донедавна,був спір до "крові",що такі гвинти фуфлові і не є оригінальні,правда тоді девайс був не Біглемана,а його були лише притензії і спори,а тепер як???

 
Останнє редагування:

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Ну,а це "чудо" я бачив воочию!!!Повірте-це дійсно "чудо" ........думки!!!!Виставляв на продаж правда інший продавець,але хазяїн цієї рукотворної страшилки таки Бігельман!!!



http://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Зимсон.41679/

І так далі і тому подібне!!!
Тут не співати хвалебні оди треба,а плакати!!!!
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Діма,збірники йшли ще до 52-53 років,при чому відкрито і ніхто особо не заморочував тим собі голову!!!ГСВГ все їло,аж до смерті "вождя"!!!Уважно придивись до якості нанесення клейм на колодці і на ствольній площадці!!!!Нічого вони тобі не кажуть????От тобі і Е.Тельман-О.Б....... верк!!!
 
Останнє редагування:

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
Я про эти винты еще в начале темы говорил но авторитет в своем оружии сказал Во как!!!:D:D:D:D и все согласились НЕ КРУЧЕНОЕ :p:p:p:p:p:p:p:p:p
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Поздоровляю форумчан,які отримали заслужені звання!!!Тепер на форумі видно-ХТО Є ХТО!!!
 
Статус
Закрита.
Зверху