Обжимка для гільз

север

ветеран форуму
надійна команда

VS1975

Снайпер
Доброго усім дня! Ямав у використанні Сайгу 410 (варіант,що стріляв із складеним прикладом...),купляв на підприємстві,що мала воєнезіровану охорону..купляв разом із набоями..кулеві,№3,та №1.десь із 300-350шт. Усі пластикові,усі російські...Користувався років 5-6,не пам,ятаю..у середені 90-х віддав ЇЇ (із переоформленням) до Церкви(після того як ЇЇ пограбували). Із рушницею полював...не сподобалось(про те інша мова),жодного разу не розривало! Але таки були випадки-клинило..придбав металеві(із покриттям), із ними не було проблем. Цікавився деякий час цим калібром на відомому російському мисливському сайті..таки 410к у СРСР був,це факт,а от про паперові гільзи не чув.
Тобто Сайга 410, яка була у Вас, була випущена ще до 91 - го року ? І були патрони у пластикових гільзах ? Якщо так, оце і є відповідь на 5 сторінок дискусії.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Тобто Сайга 410, яка була у Вас, була випущена ще до 91 - го року ? І були патрони у пластикових гільзах ? Якщо так, оце і є відповідь на 5 сторінок дискусії.
Це виключено. Сайгу 410 почали випускати, за різними джерелами, у 1993-1994 рр.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Но ви говорили,що немогло бути 410калібру в совку?)Тепер ви вірите цьому?
Дивлячись, що Ви маєте на увазі: окремі лабораторно-експериментальні зразки, які не пішли у виробництво-то так. Про валовий випуск рушниць у даному калібрі не йдеться.
 

《ZOHAN 》☆☆☆☆☆

Мисливець
Дивлячись, що Ви маєте на увазі: окремі лабораторно-експериментальні зразки, які не пішли у виробництво-то так. Про валовий випуск рушниць у даному калібрі не йдеться.
Я ж не стверджую, що їх було валом))).Просто сам факт, що вони дійсно були в совку-от що я маю на увазі.)Бо ви стверджували, що даного калібру небуло тоді.Я намагався вам це довести).Надіюсь що довів?.Дякую з повагою....
 

《ZOHAN 》☆☆☆☆☆

Мисливець
І як ви бачете-він всеж таки був.Тому ця калібровка (могла бути ще тих часів).От про що ми тут і вирішуємо.Хоча сумніви є,но всеж таки це не виключає її з тих совкових часів.Раз був 410 в тих роках-то не можна стверджувати що вона з 90х.Дякую з повагою....
 

《ZOHAN 》☆☆☆☆☆

Мисливець
Я з вами погоджуюсь,що їх небуло багато.Це факт,тому що ніхто неможе нам тут надати ні фото рушниці ні самих гільз(совкового періоду).Цікаво булоб хочаб побачити її,неговорю вже про те щоб потримати її в руках)))).Саме того випуску- совкового)....
 
Зверху