Обжимка для гільз

север

ветеран форуму
надійна команда
Виявляється був. Але в якій кількості то питання. Хоча в журналі написано що промисловики цю рушницю використовували. То якась кількість точно була на руках.
... ще вказано, що поштою можна було отримати ІЖ-54 в 16 калібрі, наприклад....
Багато недоречностей і неточностей, того періоду, так і не знайшли логічних відповідей, які вони викликали.
Думаю, цю приблуду також чекає подібна доля. Одні версії і припущення.
 

《ZOHAN 》☆☆☆☆☆

Мисливець
... ще вказано, що поштою можна було отримати ІЖ-54 в 16 калібрі, наприклад....
Багато недоречностей і неточностей, того періоду, так і не знайшли логічних відповідей, які вони викликали.
Думаю, цю приблуду також чекає подібна доля. Одні версії і припущення.
Вище ви самі в переписі не заперечували що був 410кал,а зараз пишете протилежне.Ну це вже ваше бачення на дану ситуацію.Ви хотіли дізнатись чим це обгрунтовується і я вам це скинув,таксамо Zolоtov отримав цю статтю і виклав її ось тут вище.На превеликий жаль самої рушниці немає в наявності ні вмене, ні в когось іншого з форумчан(можливо),а тоб давно похизувались нею.Але факт опису в ті часи чимось обгрунтовувалась,це не теперішня брехня на кожному кроці.Дякую,з повагою до всіх...
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Що там далеко ходити і щось шукати, скажу одне-був 410 калібр в СРСР і випускали зброю під його розміри, а значить були і додаткові приспособи до нього!!!Мало було випущено, бо не зарекомендували себе експериментальні зразки в польових випробуваннях з позитивної сторони, але вони були і залишили про себе згадку.Скажу окремо, що даний калібр не "пішов" за кордоном,а значить і "наші" також включили задню, хоча сибірські промисловики були цілком задоволені ним- мягкий по убійній силі, маловитратний в виготовленні як по ціні так і по часу,а головне добута дичина була в нормальному товарному вигляді!!Просто треба було віднести використання даного калібру для одного цільового,нехай малозвмітного полювання і не було б йому ціни!!А так вийшло як завжди в ті часи.Так що хто не знає і "не відає" про нього не хайте його, а краще ознайомтесь і поставте галочку, що чули про такий і знаєте про його існування.Не багато калібрів мали честь бути записаними в назві моделі зброї, а він мав.От і робіть висновок для себе.
 
Останнє редагування:

север

ветеран форуму
надійна команда
Знову за рибу гроші. Почнемо з логічного і банального: це обжимка для гільз (патронів), припустимо, рушниці Іж-18 410, бо Сайга 410 аж ніяк не вписується в часові рамки, так? Далі. Під яку гільзу-патрон випускалась дана обжимка? Під металеву? Так ні. А чи випускались в СРСР паперові чи поліетиленові гільзи 410 калібру апріорі, які необхідно було обжимати цією приблудою?! Покажіть мені хоч одну, 80-х років минулого століття випуску з написом Зроблено в СРСР? Покажете? Чекаю.
 
Останнє редагування:

север

ветеран форуму
надійна команда

север

ветеран форуму
надійна команда
По року теж не впевнений. Можливо, то довжина гільзи зазначена. Паперову гільзу покажіть чи пластмасову! Яких не випускали....
 

《ZOHAN 》☆☆☆☆☆

Мисливець
Всі Ваші відповіді знаходяться в м Барнаулі на патронному заводі.Я не експерт по гільзах,а тому неможу Вам надати більш переконливої відповіді.Тимпаче у вас на одне запитання їх аж 3-4.Тому я Вам раджу звязатися з Барнаулом і там Вам (можливо) нададуть більше інформації-як про гільзи( та зброю для якої ці гільзи використовувались). Дякую- з повагою....
 

Zolotov

Мисливець
Я думаю якщо пошукати то і пластик десь знайдеться. Партія цих рушниць була випробувальна. Тому і гільз так мало
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Я думаю якщо пошукати то і пластик десь знайдеться. Партія цих рушниць була випробувальна. Тому і гільз так мало
Ніхто б не випускав під експериментальну партію паперових чи поліетиленових гільз, а тим більше - обжимок для них! А тим більше - не продавав би їх у роздрібній торгівлі ( для чого!!!???), про що свідчить цінник на виробі! А для промислу завжди в пріоритеті були металеві гільзи!
 
Останнє редагування:

север

ветеран форуму
надійна команда
Шановні! Зброї під 28/32 калібри було випущено в багато тисяч разів більше ніж під 410. І - жодної гільзи під пластик чи папір під ці калібри ( в той час і в тій країні)! Не говорячи вже про обжимки. Думаю, що і під 410 калібр їх не було.
 

《ZOHAN 》☆☆☆☆☆

Мисливець
Я вам скинув гільзу (металеву) з 70р.І Ви всерівно невірете цьому фото.Я незбираюсь Вам ще щось доказувати,тому що немає сенсу в цьому.Я вже вище Вам писав,що вже невірно що ленін помер-(можливо він просто спить)?.Ви можете доказати зворотнє мені?Дякую з повагою..В нашому житті є багато чого недоказаного ,але припущення ще і хоч трішки фактів.Вмене все що було я надав тут.Більше добавити нічого неможу,нажаль....
 
Зверху