Кидала Аист ( он же Бакинец, он же Вальдшнеп ) на форуме

Статус
Закрита.

Ronin UA

Новачок
Это магазин в Киеве ? Или я что то требую в компенсацию? Перед майскими раньше чем 7-10 дней семерку никто не продавал и ситуация дошла до покупки магазинных Странность разрешилась и надеюсь Обвинения сняты? ;) :)
 

КДН

Слідопит
Яким чинов буде повідомлятися про відправку товару і хто це буде робити? Просвітіть ситуацію,шановний NORD_10
Телефон пана Юрія відключений!
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Яким чинов буде повідомлятися про відправку товару і хто це буде робити?
з моєї останньої розмови з Юрою: з понеділка підуть відправлення, кому відправив - сповістить мені. я викладу, та й думаю Фомумчани відпишуться. Взагалі то (так було у випадку зі мною), Юра перед відправкою телефонує особисто кожному та сповіщає ТТН.
 

INTER

ветеран форуму
надійна команда

NIKO4ART

Новачок
Надіюсь відправка буде в порядку черговості приймання замовлень, а не як з "АТО"....
Чи буде так... хто більше кіпішує тому й дріб, а хто навіть не вкурсі, або взагалі втратив надію і вже й не розраховув на "хепі енд" тому в останню чергу...
Надіюсь що хоч тут і тепер все пройде так як мало б бути...
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Чи буде так... хто більше кіпішує тому й дріб, а хто навіть не вкурсі, або взагалі втратив надію і вже й не розраховув на "хепі енд" тому в останню чергу...
так точно не буде. буде як треба (сам на це надіюсь)досить уже об"єгоровок від керівництва.
 

agiklub

Слідопит
Когда я открыл эту тему Юра нарисовался звонил сам! Обещал на следующей недели выслать дробь но уже прошло 2 недели не хрена нет. дробь 30 кг. Которю я заказал пол года еще делается и не готова. Еще телефон другой стал у него по тому телефону что я заказывал, он его выключил. Просто безответственность и обещания! просто МММ как кто то написал не заказывайте у АИСТА дробь. Купите в магазине или у кого-то понадежней.
 

agiklub

Слідопит
так точно не буде. буде як треба (сам на це надіюсь)досить уже об"єгоровок від керівництва.
Ну вы молодец как вы взяли такой список у Юры по дроби. Я в нём первый в списке но ночного с конца так как дроби нет уже пол года я я оплатил 13 января 2015. Вы наблюдение за темой давайте созвонимся телефон в личку.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

штурман

Мисливець
Не удержался и всуну свои пять копеек. Дробь у Аиста заказывал с прошлого года и всегда получал.Да,были отсрочки в получении.Но всегда были отгрузки. Купил больше 150 кг вместе с друзьями. То,что произошло сейчас считаю элементарным неумением вести бизнес. Дробь у него всегда очень хорошая. А свои ошибки,уверен,он исправит. То,что он не кидала,могу сказать с уверенностью.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Та краще взагалі заборонити предоплати на форумі
не реально. якщо тут відкрито заборонять, то в особистих повідомленнях 100% будуть це робити. подивіться в розділі Продам - 95% покупців починають розмову зі слів: "Резерв! реквізити для проплати в лічку!" чи не так?
 

NIKO4ART

Новачок
Шановний "NORD_10", я б хотів щоб Ви поцікавились в "Аист" коли планується найближча відправка дробу...???
Виробництво судячи з переписки не приривається навіть на свята, але ніхто з учасників форуму не відписується про отримання...
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Та краще взагалі заборонити предоплати на форумі
Глупость!
Все взрослые самостоятельные люди имеющие зарегистрированное оружие, и знающие цену своим деньгам и разбирающиеся в жизни и репутации.
А репутация.... Вещь интересная, если Аист разрулится, честь ему и хвала, но предоплаты он больше хрен получит!
 

vitmah

ветеран форуму
надійна команда
Штурман прав на 100% - Юра переоценил свои возможности и не справился:(. Но хочется надеятся, что он сделал из этого урока правильные выводы.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
я б хотів щоб Ви поцікавились в "Аист" коли планується найближча відправка дробу...??
сьогодні цікавився - написав смс
лиш будуть перші результати - викладу. по попередній домовленості мали піти перші посилки сьогодні.
 
Статус
Закрита.
Зверху