Кидала Аист ( он же Бакинец, он же Вальдшнеп ) на форуме

Статус
Закрита.

Копатыч

Зброяр
Тому пропоную :
- в оголошенні не вказувати № тел.
- дозволити власнику робити резерв більше чим на 24 год.(за згодою резервіста)
Если "не указывать" номер телефона, то для "заказа", нужно будет обязательно зарегистрировоться на форуме ( как фирмы - однодневки ).
В "личке", продавец с покупателем, могут обсудить время "резерва".
но я думаю это не обезопасит сделок.
Согласен, все зависит от Человека, можно провести 20 "сделок" - на 100%, получить 20 "положительных" отзывов, а дальше ........... читайте Тему с начала.
 

HANTER68

Мисливець
можно провести 20 "сделок" - на 100%, получить 20 "положительных" отзывов, а дальше ........... читайте Тему с начала
И тем не менее у покупателя будет выбор и ему решать, делать предоплату или нет, а когда у продавца нет ни одного отзыва и он просит предоплату, тогда стоит задуматься.
 

YuraMYA

Новачок
Я зробив замовлення ще в лютому і тільки минулого тижня отримав... (чекав довго...) Звісно історія довга і печальна, але все ж таки дріб отримав...

Можливо ще є форумчани які отримали дріб, але просто не відписались в цій темі....

Заказывал в феврале,все еще жду.
 

solovey84

Мисливець
Как только закрутилась эта канитель,с отсрочками отправок,с баном Аиста,с появлением этой темы,я сильно не перживал,думал все решится,всякое бывает время еще есть.Но теперь,эта ситуация меня реально начинает напрягать,я много не потерял,но тем не менее неприятно.
Юра "Аист",если ты читаеш эту тему,ВЕРНИ ЛЮДЯМ ДОЛГИ!!!Земля круглая,не забывай это!
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
доброго часу доби колеги. цей чоловік сьогодні отримав дріб 10кг, я з ним спілкувався особисто по телефону(пишу за його проханням) та розмовляв з Юрою, процес іде. на настувні вихідні планується закрити ще 6-8 позицій, хто отримуватиме - відписуйтесь, вибачайте, що не так швидко як хотілось би. з повагою до всіх.
 

roz_koms

Слідопит
вибачайте, що не так швидко як хотілось би
Ждёмс...Звонил мне Юра сам 16-го июня,говорил что отправит посылку через 2-3 дня,вот уж две недели прошло,никто ничего не отправил ещё...даже не знаю,может человек в работе потерял счёт времени???Всё бы и ничего,так вот время то делает тик-так...до открытия меньше месяца осталось...
 

Буня

Новачок
Аист от жадности потянул много заказов, а производство не тянет и по времени не ориентируется ,- ВОТ ПРИЧИНА ВСЕХ БЕД...... Я лично жду с 14 марта и слышал уже много отговорок... Последний раз" пришлю то что есть ", а не то что нужно.........
 

crime830

Мисливець
Отримало дріб мабуть тільки чол. зо 3 із більш ніж 100 чол.
доброго часу доби колеги. цей чоловік сьогодні отримав дріб 10кг, я з ним спілкувався особисто по телефону(пишу за його проханням) та розмовляв з Юрою, процес іде. на настувні вихідні планується закрити ще 6-8 позицій, хто отримуватиме - відписуйтесь, вибачайте, що не так швидко як хотілось би. з повагою до всіх.
Шановний NORD_10 Ви напишіть по інформації Юри скільки проплатило і скільки отримали, щоб люди орієнтувались в роках отримання
 

HANTER68

Мисливець
цей чоловік сьогодні отримав дріб 10кг
Процес би йшов, якби Ви написали що "ці 10 чоловік сьгодні отримали свої замовлення, на завтра готові до відправки ще 10 замовлень". А так це процес не іде, він повзе, і причому дуже і дуже повільно. З повагою.
 

s7port

Новачок
Для того щоб ішов процес, як говорив один форумчанин треба вчити " айста літати" або писати коликтивну заяву в міліцію за шахрайство.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Хлопці, розумію Ваше невдоволення - є чого, Ваша справа чи писати в міліцію, чи прокуратуру, чи самі їдьте на перемовини - вільний вибір. Головне, що в цій справі найбільше кіпішують ті, хто дріб не замовляв, або сам продає, нагнітають ситуацію і так неспокійну, один з цих писав, що 10 сторінок теми, але якщо забрати його сомпливі повідомлення та ще одного такого то вийде вже 4 сторінки суттєвих повідомлень. я з свого боку намагаюсь підтримувати звязок та хоч якось викладати інформацію про перебіг подій. с7порт - напищіть мені в особисті повідомлення - хто Ви звідки, скільки замовляли та коли.
 

crime830

Мисливець
Хлопці, розумію Ваше невдоволення - є чого, Ваша справа чи писати в міліцію, чи прокуратуру, чи самі їдьте на перемовини - вільний вибір. Головне, що в цій справі найбільше кіпішують ті, хто дріб не замовляв, або сам продає, нагнітають ситуацію і так неспокійну, один з цих писав, що 10 сторінок теми, але якщо забрати його сомпливі повідомлення та ще одного такого то вийде вже 4 сторінки суттєвих повідомлень. я з свого боку намагаюсь підтримувати звязок та хоч якось викладати інформацію про перебіг подій. с7порт - напищіть мені в особисті повідомлення - хто Ви звідки, скільки замовляли та коли.
Воно набрехало на 12 сторінках теми і досі продовжує брехати і жодного суттєвого повідомлення, лише "завтраки".
 

HANTER68

Мисливець
один з цих писав, що 10 сторінок теми, але якщо забрати його сомпливі повідомлення
Один з ціх, тобіш я, писав, що я не дозволив щоб моїй персоні наділили 11 сторінок теми, а не десять. Ну а про СОМПЛИВІ, мабуть Ви хотіли написати сопливі, то це скоріше до того, хто з свого боку намагається підтримувати звязок та хоч якось викладати інформацію.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
головне, що кожен себе впізнав, навіть без переходу на особистості. а з приводу сомпливі чи сопливі - написав спеціально, які повідомлення - такий і правопис.:D:D:D
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

crime830

Мисливець
Жодних обід.
NOPD-10 хоче допомогти Аисту вирішити питання, але останній зневажливо віднісся до нього і всіх хто проплатив. Не ввічливо NOPD-10 спілкуватись таким тоном навіть з людьми які не платили Аисту
 

HANTER68

Мисливець
Я Вас умоляю, какие обиды, а главное на кого:). У меня просьба к НОРДУ, если Вы так плотно общаетесь с Аистом, пусть он через Вас ответит на один вопрос: "Если не успевает выполнить заказы, почему людям не отдать деньги, чтобы они могли купить себе дробь у других, или даже в магазине?" А по-поводу того, что я дробь не заказывал у Аиста и тем не менее пишу здесь, я Вам отвечу. Я напомню Вам, что с Аистом я разговаривал по телефону в середине апреля и хотел заказать мелкую дробь, но как говорится бог отвел. Это раз. Второе, почему Вы считаете, что я должен сидеть молча, я высказываю свое мнение, которое может Вам не нравиться, но это не дает Вам право грубить мне пан НОРД. С ув.
 

s7port

Новачок
Хлопці, розумію Ваше невдоволення - є чого, Ваша справа чи писати в міліцію, чи прокуратуру, чи самі їдьте на перемовини - вільний вибір. Головне, що в цій справі найбільше кіпішують ті, хто дріб не замовляв, або сам продає, нагнітають ситуацію і так неспокійну, один з цих писав, що 10 сторінок теми, але якщо забрати його сомпливі повідомлення та ще одного такого то вийде вже 4 сторінки суттєвих повідомлень. я з свого боку намагаюсь підтримувати звязок та хоч якось викладати інформацію про перебіг подій. с7порт - напищіть мені в особисті повідомлення - хто Ви звідки, скільки замовляли та коли.
Доброго дня всім порядним форумчанам, NORD_10 інформація про яку Ви запитуєте відкрита, тому викладу тут в темі.
Можливо пан айст перечитає, бо телефон він небере мабуть (працює) Кононюк В.Л Київська обл. 15кг лютий 2015р за угодою мав отримати в кінці березня предоплата 100 відсотків.
 
Статус
Закрита.
Зверху