ІЖ-27

old hunter

Снайпер
Якщо не ображати продавця, то покупець ображаеться :)
До війни продав за 400 і перехристився.
На мою думку, це не та зброя про яку можна мріяти і яку хочеться тримати в руках.
 

rus pos

Новачок
Якщо не ображати продавця, то покупець ображаеться :)
До війни продав за 400 і перехристився.
На мою думку, це не та зброя про яку можна мріяти і яку хочеться тримати в руках.
як той казав каждому свое мені подобаеця ,,а яка вам більш до душі
 

rus pos

Новачок
Та нормально все там і зі стволами, і з їх звуженнями. Достойна рушниця ще правильного року випуску.
З радянських валових вертикалок з нею може потягатися лише Іж-12 і то лише - теж у 16 калібрі.
Запас міцності- мінімум на 50 років правильних полювань за відповідного догляду.
Купляйте і не тягніть. Бо перекуплять.
я маю іж 12 в 16 ка шукав іж 27 в 16 попалась іж12 в 16 йто чисто случайно людина поїхала за кордон і оставила егеру на продаж так і придбав більш нехочу ніякого ружя хотя маю і італьянця 5 зарядку його даже невитягував
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Якщо не ображати продавця, то покупець ображаеться :)
До війни продав за 400 і перехристився.
На мою думку, це не та зброя про яку можна мріяти і яку хочеться тримати в руках.
Я б розказав би, з чим я розлучився, в свій час, і перехристився, або ж принципово не придбав, коли була можливість, так "прогресивні" форумчани знову неправильно мене зрозуміють. Хоча більшість з них, впевнений, лише можуть мріяти про подібну зброю. Однак, скажу так- не все те золото, що блищить! Як і далеко не кожна фотомодель зможе стати коханкою, дружиною, достойною матір"ю і господинею в хаті. Кожному своє.
 
Останнє редагування:

север

ветеран форуму
надійна команда
Беззаперечно.
Але те що не блещить - точно не золото :D
Пересічному мисливцю воно ні до чого. Понти. Справжньому мисливцю потрібна надійна, безвідмовна і перевірена часом зброя, за доступні кошти. Все інше-справа смаку, уподобань, певних стереотипів і розміру гаманця.
 

rus pos

Новачок
Я б розказав би, з чим я розлучився, в свій час, і перехристився, або ж принципово не придбав, коли була можливість, так "прогресивні" форумчани знову неправильно мене зрозуміють. Хоча більшість з них, впевнений, лише можуть мріяти про подібну зброю. Однак, скажу так- не все те золото, що блищить! Як і далеко не кожна фотомодель зможе стати коханкою, дружиною, достойною матір"ю і господинею в хаті. Кожному своє.
СИЛЬНО СКАЗАНО
 

rus pos

Новачок
Пересічному мисливцю воно ні до чого. Понти. Справжньому мисливцю потрібна надійна, безвідмовна і перевірена часом зброя, за доступні кошти. Все інше-справа смаку, уподобань, певних стереотипів і розміру гаманця.
1000 ПРОЦЕНТІВ
 

RoSO-maxa

Мисливець
Якщо для себе береш, дай від душі грошей і будеш мати добротну рушницю в первозданному стані! Думаю що чесна ціна 500$
 

rus pos

Новачок
Згоден! Для полювання на звіра для плотного пострілу можна придбати папку! А для птиці і пластик зійде
тада більш для морозу добре але початково розроблялась папкова гільза я пробував папку і пластик то папка вхотить плотно шо для пострілу краще
 

VVik1312

Новачок
тада більш для морозу добре але початково розроблялась папкова гільза я пробував папку і пластик то папка вхотить плотно шо для пострілу краще
тада більш для морозу добре але початково розроблялась папкова гільза я пробував папку і пластик то папка вхотить плотно шо для пострілу краще
Добрий вечір, в результаті, придбав..., дякую всім за відгуки, залишилось оформити вже на себе....
 

Вкладення

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Добрий вечір, в результаті, придбав..., дякую всім за відгуки, залишилось оформити вже на себе....
а на якій воно колодці - 12 чи 16-й? якщо 12-й - то трошки не те кіно, але як придбали - то дай Боже щоб ще й пополювали з ним, тобто було де полювати, як полювати та по чому.
 

Volodia Hirniak

Мисливець
Добрий вечір, в результаті, придбав..., дякую всім за відгуки, залишилось оформити вже на себе....
Вітаю з покупкою такої рідкої рушнички.
І вдалих полювань, які надіємось будуть в цьому сезоні))
 
Останнє редагування:
Зверху