ІЖ-27

VVik1312

Новачок
Доброго дня. Прошу оцінити ІЖ-27, в 16 калібрі, 1990 року виготовлення. Зі слів власника, настріл орієнтовно 150 набоїв. Є інтерес придбати, хотілось би дізнатись орієнтовку вартість, звичайно щоб не образити продавця.
 

Вкладення

rus pos

Новачок
я вчора дивився на сайті в Львові продабть 35000 т теж нове я думаю 500 бк можете людині дати так як це рідкість бери 100 про не пожалкуеш
 
Останнє редагування:

serg15

Мисливець
Да,хорошее ружье, когда-то мечтал о таком, но не было в продаже!
 

Volodia Hirniak

Мисливець

Volodia Hirniak

Мисливець
Тааак, гарна рушничка шей в такому рідкісному калібрі як для себе))
 

rus pos

Новачок
Так розвелося багато перекупів які за такі "совєцькі" раритети просять як за гарного німця.З Пов, кожному своє!
цілком з вами згідний її тре брати і бігом бо потом буде стояти 1000бак до війни хтів купити мр 16- 1С ВЖЕ ДОМОВИВСЯ МАВ заберати два дні осталося і почалася війна СУКИ
 

Arsenfresh

Мисливець
я вчора дивився на сайті в Львові продабть 35000 т теж нове я думаю 500 бк можете людині дати так як це рідкість бери 100 про не пожалкуеш
Львів як окрема республіка, тут ціни правлять просто з неба, і чим старіше тим дорожче. А по факту ІЖ27 16к, і в стані ідеал, я би оцінив на старті 600-650$, якщо стволи вдалі то іменно в 16к, вони показували в рази гарніший бій в порівнянні з 12к, це в моделі ІЖ27.
 

rus pos

Новачок
Львів як окрема республіка, тут ціни правлять просто з неба, і чим старіше тим дорожче. А по факту ІЖ27 16к, і в стані ідеал, я би оцінив на старті 600-650$, якщо стволи вдалі то іменно в 16к, вони показували в рази гарніший бій в порівнянні з 12к, це в моделі ІЖ27.
да так е тре дивитися на стволи була в мене нагода купити юбилейний іж 27 новий як у казці у діда з панчохи )))я так зрадів гравіюваня ювілейні прикольні беру стволи а там на зрізах жесть і все пропало
 

VVik1312

Новачок
А по факту ІЖ27 16к, і в стані ідеал, я би оцінив на старті 600-650$, якщо стволи вдалі то іменно в 16к, вони показували в рази гарніший бій в порівнянні з 12к
Я цю рушницю, вчора дивився, тримав в руках, для мене підходить, переробляти нічого не потрібно, прикладиста, прицільна планка, як на мене трохи краща ніж в ТОЗ-34, який я також маю у своєму арсеналі....
 

Volodia Hirniak

Мисливець

VVik1312

Новачок
Я цю рушницю, вчора дивився, тримав в руках, для мене підходить, переробляти нічого не потрібно, прикладиста, прицільна планка, як на мене трохи краща ніж в ТОЗ-34, який я також маю у своєму арсеналі....
Одне тільки, не встиг стволи заміряти і подивитись звуження, чи відповідають дійсності...
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Я цю рушницю, вчора дивився, тримав в руках, для мене підходить, переробляти нічого не потрібно, прикладиста, прицільна планка, як на мене трохи краща ніж в ТОЗ-34, який я також маю у своєму арсеналі....
Пропонуйте 500 і забирайте. Відмовиться - накиньте ще 100.
 

Volodia Hirniak

Мисливець

Volodia Hirniak

Мисливець

север

ветеран форуму
надійна команда
Та нормально все там і зі стволами, і з їх звуженнями. Достойна рушниця ще правильного року випуску.
З радянських валових вертикалок з нею може потягатися лише Іж-12 і то лише - теж у 16 калібрі.
Запас міцності- мінімум на 50 років правильних полювань за відповідного догляду.
Купляйте і не тягніть. Бо перекуплять.
 

VVik1312

Новачок
Прицільна планка краща чи рушниця вцілому?
Як мені здалося, планка на цьому ІЖ-27 трохи вища, на вскидку, для мене лягає краще, ніж мій ТОЗ-34, але це моя думка, так як мало часу було подивитись, звичайно можу помилитись...
Всім дякую за відгуки, певні висновки, для себе зробив...
Всім скорішої перемоги.....
 
Зверху