Иж 54 на визначення та оцінку

Статус
Закрита.

север

ветеран форуму
надійна команда
Щоб принципово говорити про спорт, треба, для початку, довести, що це саме СПОРТ! Окрім вух він нічим не відрізнявся від штучників?! Все так просто, виходить: наварили вуха на штучник і вперед- на стенд? Смішно!
 

old hunter

Снайпер

old hunter

Снайпер
А ви бачили скільки чистих паспортів з печатками продають на форумах.
Де гарантія того що той паспорт буде справжній?
Та що паспорт теж такий собі аргумент.

Іще писали що ІЖ-54 Спорт було виготовлено всього біля 70 штук, то могли паспорти до них і не заказувати окремо.
 
Останнє редагування:

север

ветеран форуму
надійна команда
Я, на відміну від дискутуючих форумчан, не спец по СПОРТах, тому і цікавлюсь тим, чого не знаю. Однак, на жаль, аргументованих відповідей на свої питання не отримав. Для мене це достойний вухатий штучник. Однак, я глибоко сумніваюсь, що він був випущений для спорту і має відповідний індекс.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Іще писали що ІЖ-54 Спорт було виготовлено всього біля 70 штук, то могли паспорти до них і не заказувати окремо.
Це форумні писаки писали? Лиш у ОІП, ніби, були заводські книги з записами чи копії з них. Але навіть і він про кількість СПОРТів не згадував. Бо дуже слизька тема.
 

old hunter

Снайпер
Я, на відміну від дискутуючих форумчан, не спец по СПОРТах, тому і цікавлюсь тим, чого не знаю. Однак, на жаль, аргументованих відповідей на свої питання не отримав. Для мене це достойний вухатий штучник. Однак, я глибоко сумніваюсь, що він був випущений для спорту і має відповідний індекс.
Тоб то ви не знаете як виглядае ИЖ-54 Спорт?
 

old hunter

Снайпер
Тоді виходить що моделі ІЖ-54 Спорт не існуе, бо паспорта на таку модель немае в природі.
Або він е але його ніхто не бачив. :)

"А Ви бачили чи тримали в руках? "
Так я і Ейфелеву башню в руках не тримав, але кажуть що вона існуе. :D
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Тому мене і лякає така впевненість наших"знатоків" в цій темі. Це як про суслика... В очі його не бачили, а вже шашками розмахались.
 
Тоді виходить що моделі ІЖ-54 Спорт не існуе, бо паспорта на таку модель немае в природі.
Або він е але його ніхто не бачив. :)

"А Ви бачили чи тримали в руках? "
Так я і Ейфелеву башню в руках не тримав, але кажуть що вона існуе. :D
я її бачив.
 

Volodia Hirniak

Мисливець
-Ти бачиш в полі зайця?
- Ні!
-А він там є
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Тупикова тема, ІМХО. Всі готові купити, але невідомо що...Мабуть, тут і модератор не допоможе...
 

old hunter

Снайпер
Тому мене і лякає така впевненість наших"знатоків" в цій темі. Це як про суслика... В очі його не бачили, а вже шашками розмахались.
"Знатоки" в цій темі хоч якісь аргументи наводили, наприклад вислови тих хто збирав ці рушниці, відмінності які в такій моделі е.
Від Вас почули тільки " Уявлення не маю! ".

І Вам ще "знатоки" погані.
 
Статус
Закрита.
Зверху