Полювання на зайця 2015

Статус
Закрита.

Mykola STARyy

Снайпер
Їду сьогодні в полі, кінець дня, пора би і додому, але хочу глянути ще один долик. І тут справа з ріллі неспішно виходить лис, переходить на другий бік і СІДАЄ!!! потвора мерів 50 перед машиною. А машина - жінчин дристунчик щей на літній гумі:(:p. Рушниця на задній сідушці, патрони вийняті. Поки відкрию двері, заряджу, лисок буде під канадським кордоном (с). Треба думаю, з'їхати на обочину, щоб він не бачив дверей, а потім вибігти зза машини і стріляти. Зверттаю , одночасно гальмую, хапаю рушницю,відкриваю двері, пхаю патрони, в собачки очі по 5 копійок, що це за маніпуляції такі?! Зараз, кажу, Шельма, побачиш як ми твоїй господині ковнірець прилаштуєм!Га-га-га!! Передок хапає обочину, коліщата пірнають в ріллю :eek:, можна не виходити, лис каже "Аревідері, закривайте двері!":p
Двадцять хвилин розкачки і ми на дорозі. Вікна, дах, капот, двері в шматках землі як кулак. На мийці сказали "Нє дядьку, ви нам весь відстійник заб'єте". Доведеться завтра своїм керхером збивати:D:D:D.
 

Pvaleriy

Мисливець
От і в мене перший заяць.... Вчора з друзями походили трохи ... Так години 3 ! Брали яри між полями довжиною по 500м-1км в одному з таких ярів повертаючись до дороги на тому місці де були хвилин 30 тому з трави підняв зайця метрів з пяти з під ніг.Засів в приложеній снігом метровій траві.
Перший заяц це таке: мандраж, прицілився-нажимаю на курок а воно не стриляє...... запобіжник, знімаю знову вицілюю пострі а він біжить, ще один ...... він вже шкутильгає, ззаду постріл колеги...... Підранок ..... Я за ним на пагорб вибігаю а він присів в рілі .... , добираю..... Є трофей!!!!Приймаю привітання від колег . Більше в той день ми зайця не бачили.....
 

Михась123

Мисливець
З полем, колеги! Хоча те місиво, шо було в нас в неділю важко назвати полем, більш схоже на болото. Але зайці були, взяли 8 на 10 чоловік, майже весь заяць був в стерні пшениці і лежали до останнього, на одного майже наступили :D з криками "Ах тиж йоб.... пад... і т.д. взяли. Добре попрацювали собакєни - добирали підранків, жодного не відпустили. В 14. 00. пошабашили, бо ноги вже не йшли.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

мр 153 12 76..

Снайпер
Доброго вечора ,шановне панство!!!
Собственно хотелось бы поведать Вам про вчерашнюю охоту...
Значит ся все по плану как обычно -- сборы, выезд, кофе...На месте были в начале восьмого.Посчитались,нас оказалось 10 после некоторых раздумий и обсуждений решено брать толоки, стерню, ну прочие похожие места.Погнали.
Первый заход метров от 5о пес заходит в посадку...и тихо ...после окриков и команд "Пиль,вперед," вверх , с криками и оскорблениями в мою сторону ,взлетает петушара с длинным длинным хвостом,проводим на мушке и отпускаем с миром. Первое поле взяли без боя.Видимость-- ГАВНО.мелкий сыплющий дождь,срываясь на достаточно крупные капли+туман +раскисшая земля много удовольствия не приносили,но когда нас это останавливало????????;););)
Второе поле пройдя метров 100 отпустил пса побегать,тот немного отойдя от меня поднимает кроля и опять же из-за легкого тумана я сразу и не понял что это ,а когда рассмотрел стрелять уже не было возможности.Заяц бежал как конь слега гарцуя,но когда увидел сзади как за ним ломится большая коричневая херня (в смысле моя собака):D:D:D,то включив 5 - ю передачу ломанулся так...бо понял шо дело пахнет писюнами:D:D.
Вообщем по итогу весь заяц был в стерне (фоточку скинул вот в таких полях был весь заяц и лежек тоже было много) там же все 8 кролей было добыто мой кумец отличился дуплетом.Первого бил в метрах 20 ,двумя выстрелами все пришлись в цель ,но заяц пробежал еще метров 200 и моя псина его добрал ,а тык бы ушел это 100%.На второго наступил:D (как писал выше Мыхась)сразу заорал ,а потом выстрелил, говорит реально испугался:eek::eek::eek:.Затем тот же Мыхась отличился,взяв кроля, и тот же Мыхась сделал подранка, который ушел.Сразу за ним гнаться не стали обошли по плану поле затем я пошел полазить дальше ,а мужики уже пошабашили.Вообщем сделав небольшой круг я начал смещаться и идти за собакой И пес меня не подвел ... С посадки был выгнан тот подранок И был догнан моим помощником.Кроль ошибся убегая от собакена выскочив на дорогу Шаху не составило особог труда его догнать.Вообщем я с зайцем.:p:p:D:D
Итого 10 чел.8 кролей. Трое из которых были добраны моим псом:rolleyes::rolleyes: ,а так бы пропали:(:((на последнем фото главный герой дня грязный и уставший).Убитые грязные и вырванные из жопы ноги ,довольные рожи ,что еще надо??по моему ничего.
Всех с полем. Всем удачи.
Занавес.Фото на память:D:D:D
DSC03953.JPG
DSC03955.JPG
DSC03957.JPG
DSC03958.JPG
DSC03959.JPG
DSC03961.JPG
 
Останнє редагування:

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

Sergiy_Kopach

Мисливець
Добрий день,
Козелецький р-н.
В суботу були на полюванні, погода гарна - морозець, лист під ногами шелестить собачки гонять, Красота.
Перший загон не дав результату крім того, що собака погнав козла світ заочі. Собаку чекали хвилин 40, поки чекали по 50, байки, шутки і тд.
Коли повернулась собака зробили другий загон в якому на товариша вийшло по черзі 2 зайці яких він і вполював. Це були його перші зайці в житті, як він зізнавсь пізніш, просто він вього декілька років як вступив в лави мисливців.
Потім робили ще декілька загонів які не принесли результату окрім хитрого лису, який зробив ноги і пронісся між загонщиками.
Всіх з полем, Всім вдалих полювань!
Фото додаю.
IMAG0079.jpg
IMAG0079.jpg IMAG0079.jpg
IMAG0080.jpg
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Добрий день,
Козелецький р-н.
В суботу були на полюванні, погода гарна - морозець, лист під ногами шелестить собачки гонять, Красота.
Перший загон не дав результату крім того, що собака погнав козла світ заочі. Собаку чекали хвилин 40, поки чекали по 50, байки, шутки і тд.
Коли повернулась собака зробили другий загон в якому на товариша вийшло по черзі 2 зайці яких він і вполював. Це були його перші зайці в житті, як він зізнавсь пізніш, просто він вього декілька років як вступив в лави мисливців.
Потім робили ще декілька загонів які не принесли результату окрім хитрого лису, який зробив ноги і пронісся між загонщиками.
Всіх з полем, Всім вдалих полювань!
Фото додаю. Переглянути вкладення 162781 Переглянути вкладення 162781 Переглянути вкладення 162781 Переглянути вкладення 162782
Что-то не очень понятно по отчету: охота была с гончими, охота загоном или охота загоном с гончими?
И главное- кто погнал козла?!:)
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
сьогодні полювали втрьох з деякий причин - тато, драт, я. погода нормальна, суха, +2. обійшли перспективні місця - майже 0. на дискуванні підняли 5 зайців - одного не бачили, лише чув по собаці, 3 обстріляли - 2 далекувато, а одного я пропустив - лоханувся, ввалив 2 рази позад нього. потім моя "пенсія" - тато з собакою, пішли додому. я перейшовши поле з з виораними пайками - нічого, в посадці присів перекусти - саме 11.00, кава та пиріжки. далі знову в бій. поле озимини, посередині рілля стара, доволі великі шматки, вже перейдені до мене, але 1 зайця я підняв - встав метрів за 150.
за посадкою знову озимина - 0. перейшов дорогу, ще 2 поля та село. перше поле дискована кукурудза. заходжу метрів на 50, саме Сонце виглянуло, повертаю голову вліво - сидить заєць, дивиться на мене. піднімаю рушницю та роблю крок в його бік. зривається. постріл - позаду, відпускаю метрів на 25, постріл - чисто битий. пакуюсь, пишу картку. дибаю додому. рушниця - ТОЗ-63 - спадок від тестя.
фото0366.jpg
 

Dima

ветеран форуму
надійна команда
сьогодні полювали втрьох з деякий причин - тато, драт, я. погода нормальна, суха, +2. обійшли перспективні місця - майже 0. на дискуванні підняли 5 зайців - одного не бачили, лише чув по собаці, 3 обстріляли - 2 далекувато, а одного я пропустив - лоханувся, ввалив 2 рази позад нього. потім моя "пенсія" - тато з собакою, пішли додому. я перейшовши поле з з виораними пайками - нічого, в посадці присів перекусти - саме 11.00, кава та пиріжки. далі знову в бій. поле озимини, посередині рілля стара, доволі великі шматки, вже перейдені до мене, але 1 зайця я підняв - встав метрів за 150.
за посадкою знову озимина - 0. перейшов дорогу, ще 2 поля та село. перше поле дискована кукурудза. заходжу метрів на 50, саме Сонце виглянуло, повертаю голову вліво - сидить заєць, дивиться на мене. піднімаю рушницю та роблю крок в його бік. зривається. постріл - позаду, відпускаю метрів на 25, постріл - чисто битий. пакуюсь, пишу картку. дибаю додому. рушниця - ТОЗ-63 - спадок від тестя.
Переглянути вкладення 163903
Ого, кил восемь будет))
 

vitmah

ветеран форуму
надійна команда
сьогодні полювали втрьох з деякий причин - тато, драт, я. погода нормальна, суха, +2. обійшли перспективні місця - майже 0. на дискуванні підняли 5 зайців - одного не бачили, лише чув по собаці, 3 обстріляли - 2 далекувато, а одного я пропустив - лоханувся, ввалив 2 рази позад нього. потім моя "пенсія" - тато з собакою, пішли додому. я перейшовши поле з з виораними пайками - нічого, в посадці присів перекусти - саме 11.00, кава та пиріжки. далі знову в бій. поле озимини, посередині рілля стара, доволі великі шматки, вже перейдені до мене, але 1 зайця я підняв - встав метрів за 150.
за посадкою знову озимина - 0. перейшов дорогу, ще 2 поля та село. перше поле дискована кукурудза. заходжу метрів на 50, саме Сонце виглянуло, повертаю голову вліво - сидить заєць, дивиться на мене. піднімаю рушницю та роблю крок в його бік. зривається. постріл - позаду, відпускаю метрів на 25, постріл - чисто битий. пакуюсь, пишу картку. дибаю додому. рушниця - ТОЗ-63 - спадок від тестя.
Переглянути вкладення 163903
Друже з полем!!!
P.S. Слухай, ти шо iх пiдгодовуєш:D, не заєць - мамонт:).
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Дякую!
Слухай, ти шо iх пiдгодовуєш:D, не заєць - мамонт
це не мої великі - це ваші дрібні! якось у нас було, що потрібно здавати кінчик вуха заячого на якись аналіз в пакетику та до нього бірка - угідя, вага, дожина від носа до хвоста. то ми взяли тоді 4 зайці на 5х, то мій був 6,5 кг - го
Фото0060.jpg
лова як 2 кулаки вкупі. а найменший з тої партії - 5,2 кг. порівняйте з розміром мого драта - в ньому тоді було 30 кг
Фото0062.jpg
Фото0061.jpg
 
Статус
Закрита.
Зверху