Обжимка для гільз

север

ветеран форуму
надійна команда
Цей предмет явно не 90-х років випуску, ІМХО.
Інакше б на ньому стояв зовсім інший цінник.
А до 90-х там 410 калібром і не пахло.
Та й ПК в Звягіно вже, мабуть, на той час не існував.
 
Останнє редагування:

Zolotov

Мисливець
Якщо рушниця була на виставці, то мабуть вона і продавалась
 

Вкладення

север

ветеран форуму
надійна команда
Якщо рушниця була на виставці, то мабуть вона і продавалась
І вона була повинно продаватись масово, якщо при плановій економіці на державному підприємстві для продажу в роздріб випускались подібні вироби. Теж, однозначно, масово. На спецзамовлення це не схоже.
 

《ZOHAN 》☆☆☆☆☆

Мисливець
Є різні екземпляри.Є такі рушниці,що випускались лиш десятками.Не обов'язково щоб було їх 1000000штук.В Європі були такі рушниці які майстер виготовляв в ручну і їх можна було порахувати на пальцях.Не здивуюсь,якщо так було і в ссср)))..
 

《ZOHAN 》☆☆☆☆☆

Мисливець
Якщоб вмене чи вкогось з форуму була така рушниця,я думаю нею би вже похизувались тут.Тому мабудь їх було дуже мало.Я думаю їх тримають в себе якісь колекціонери.Або вона настільки була в малій кількості,що навіть колекціонери готові придбати її за любі кошти і любому стані,цей факт непотрібно виключати.З повагою...
 

VS1975

Снайпер
Є різні екземпляри.Є такі рушниці,що випускались лиш десятками.Не обов'язково щоб було їх 1000000штук.В Європі були такі рушниці які майстер виготовляв в ручну і їх можна було порахувати на пальцях.Не здивуюсь,якщо так було і в ссср)))..
Звичайно було. Багато людей тут, на Форумі, тримали в руках чи хоча б бачили ТОЗ - 50 чи ТОЗ - 28 ? Це так, перше що прийшло в голову.
 

《ZOHAN 》☆☆☆☆☆

Мисливець
Щоб взнати більше,то мабудь потрібно звертатись на завод де їх виготовляли.Там (можливо нададуть відповідь на всі наші запитання).
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Є різні екземпляри.Є такі рушниці,що випускались лиш десятками.Не обов'язково щоб було їх 1000000штук.В Європі були такі рушниці які майстер виготовляв в ручну і їх можна було порахувати на пальцях.Не здивуюсь,якщо так було і в ссср)))..
І на якомусь промкомбінаті спеціально для них випускали б массово - у роздрібну торгівлю, подібні обжимки?
 

《ZOHAN 》☆☆☆☆☆

Мисливець
Непотрібно забувати що радянський союз намагався іти в ногу з Європою і Америкою,тому крали все і робили щось схоже,щоб показати що вони в (темі також).Але мабудь в той час спрос на інші калібри був вищим,тому мабудь вони перестали на деякий час 410 кал виготовляти.Це просто моя думка.З повагою до всіх.Дякую...
 

《ZOHAN 》☆☆☆☆☆

Мисливець
І на якомусь промкомбінаті спеціально для них випускали б массово - у роздрібну торгівлю, подібні обжимки?
Якщоб мені було це відомо,то я б обов'язково надав вам на це запитання відповідь.Нажаль я цього незнаю,мабудь покащо,можливо форумами знають....Або потрібно перекидати весь інтернет,в пошуках цієї відповіді.
 

《ZOHAN 》☆☆☆☆☆

Мисливець
Та тоді вже Бог з ним, з тим 410 - м ))).
Та та то воно так.Але тема створена для того щоб дізнатися чи був в ссср 410калібр,я так зрозумів,можливо я помиляюсь))))),і ми намагаємося це вияснити.Дякую,з повагою....Можливо ще хтось щось знає, панове форумчани,доволі цікава тема получилась,як на мене.Хоча заслуга пана Zolotov)....
 

VS1975

Снайпер
Та та то воно так.Але тема створена для того щоб дізнатися чи був в ссср 410калібр,я так зрозумів,можливо я помиляюсь))))),і ми намагаємося це вияснити.Дякую,з повагою....Можливо ще хтось щось знає, панове форумчани,доволі цікава тема получилась,як на мене.Хоча заслуга пана Zolotov)....
Судячи з наявності власне обжимки, та ціни ( радянського періоду ) - був. Гляньте з іншого боку, може там калібр вказано :D.
 

Zolotov

Мисливець
Виявляється був. Але в якій кількості то питання. Хоча в журналі написано що промисловики цю рушницю використовували. То якась кількість точно була на руках.
 
Зверху