sauer - beretta s56e

Статус
Закрита.
Кожен ,хто читав правила форуму ,знає ,що саме резерв в темі є домінуючим на цьому форумі .А переписки ,запитання ,оцінки ,скріншоти і всякі інша галіматня -НІЩО !Хоча можна і зателефонувати до топікстартера і УТОЧНИТИ,домовились чи ні .А автору оголошення краще все висвітлювати в темі ,бо тут не ВАШ магазин ,а ФОРУМ однодумців.Така моя думка.З повагою...
 

lektor

Мисливець
Кожен ,хто читав правила форуму ,знає ,що саме резерв в темі є домінуючим на цьому форумі .А переписки ,запитання ,оцінки ,скріншоти і всякі інша галіматня -НІЩО !Хоча можна і зателефонувати до топікстартера і УТОЧНИТИ,домовились чи ні .А автору оголошення краще все висвітлювати в темі ,бо тут не ВАШ магазин ,а ФОРУМ однодумців.Така моя думка.З повагою...
Автора прошу вказати за ким і до коли резерв ,якщо такий існує ,Або закрити тему ,якщо продано
Щось в переліку модераторів я вас не пам'ятаю!
 

китай

Слідопит
Щось в переліку модераторів я вас не пам'ятаю!
А я думаю, що Ви не вправі запроваджувати свої правила , вести переписи і перепалки я з Вами не бажаю , нехай засновники форуму розсудять хто правий а хто ні , як що модератори скажуть що я не правий я це признаю і на цьому будемо ставити крапку.
 
А я думаю, що Ви не вправі запроваджувати свої правила , вести переписи і перепалки я з
Щось в переліку модераторів я вас не пам'ятаю!
я не модератор ,просто форумчанин,вільна людина і пишу ,що вважаю за потрібне .Вам раджу все ж правила почитати ..Не читаєте правила -продавайте на OLX.У Ваших коментарях є нотки неповаги до форумчан ,тому теж прошу модераторів розставити крапки .Купляти у Вас точно вже не буду ,резерв знімаю.
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Первым РЕЗЕРВ был поставлен Gzhmur1977, только почему-то его пост выглядит ка цитата, если её развернуть то внизу видно что поставлен РЕЗЕРВ. Следующий был Китай.
 

Вкладення

Monya

S-Moderator
Команда форуму
От і поставлена крапка .Проблема ,думається ,в тому ,що повідомлення великі треба розгорнути ,а на малому гаджеті часто це пропускаєш,як я і зробив і не бачив того резерву від Gzhmur1977.
1598807852957.png
 
От і поставлена крапка .Проблема ,думається ,в тому ,що повідомлення великі треба розгорнути ,а на малому гаджеті часто це пропускаєш,як я і зробив і не бачив того резерву від Gzhmur1977. Переглянути вкладення 593771
Влучних пострілів покупцю !
 

lektor

Мисливець
А я думаю, що Ви не вправі запроваджувати свої правила , вести переписи і перепалки я з Вами не бажаю , нехай засновники форуму розсудять хто правий а хто ні , як що модератори скажуть що я не правий я це признаю і на цьому будемо ставити крапку.
шановний! ви мали визнати свою неправоту. а правил я дотримався, а ви істерику закатали.
 

китай

Слідопит
шановний! ви мали визнати свою неправоту. а правил я дотримався, а ви істерику закатали.
По перше , істерику я не влаштовував , по друге слідкую за темою з телефону і щоб прочитати резер який поставила попередньо людина , потрібно було розгорнути написаний текст , тому я і не бачив написаного , мій резерв було видно всім , як що нормально інформативно написано , модератори свій висновок написали і я його приймаю і на тому закінчено нашу дискусію.
 

Protector

Новачок
Статус
Закрита.
Зверху